>   >  zestaw windsurfingowy SUP F2 AIR WINDSURF 11'5 - pompowany paddleboard i windsurfing

zestaw windsurfingowy SUP F2 AIR WINDSURF 11'5 - pompowany paddleboard i windsurfing - powierzchnia: 2,0m

ID: 12351388534

zestaw windsurfingowy SUP F2 AIR WINDSURF 11’5 z żaglem STX PowerKID/ MiniKID i z wiosłem – pompowana deska SUP + żagiel

Kompletny bogaty zestaw dla wszystkich, którzy chcą spróbować swoich sił wiosłując na SUPie oraz rozpocząć swoją przygodę z windsurfingiem. W komplecie otrzymujemy deskę WindSUP F2 AIR WINDSURF 11’5 wraz wybranym rozmiarem żagla/pędnika STX PowerKID lub MiniKID (do wyboru rozmiary STX MiniKID 1.0/ 1.5/ 2.0/ 2.5/ 3.0 lub STX PowerKID 2.4/ 2.8/ 3.2/ 3/6/ 4.0/ 4.4/ 5.0) . Ten zestaw to idealna propozycja dla początkujących, zarówno do pływania na desce SUP, jak i nauki windsurfingu.

Deska WindSUP F2 AIR WINDSURF  11’5” to pompowana deska łącząca cechy bardzo uniwersalnej deski ALLROUND z możliwością pływania z pędnikiem windsurfingowym. Deska o rozmiarze 11’5” to idealna propozycja dla cięższych, zarówno dla tych początkujących, jak i nieco bardziej zaawansowanych użytkowników.

Wymiary deski SUP: długość: 350 cm, szerokość: 84 cm i wysokość: 15 cm. Pojemność deski wynosi 330 litrów. Waga samej deski: 11,3 kg. Maksymalna waga pojedynczego użytkownika: 130 kg.Warianty Twoja cena
powierzchnia: 2,0m
Wyprzedane
3 050 zł
powierzchnia: 2,4m
Wyprzedane
3 200 zł
powierzchnia: 2,5m
Wyprzedane
3 100 zł
powierzchnia: 2,8m
Wyprzedane
3 300 zł
powierzchnia: 3,0m
Wyprzedane
3 150 zł
powierzchnia: 3,2m
Wyprzedane
3 400 zł
powierzchnia: 3,6m
Wyprzedane
3 475 zł
powierzchnia: 4,0m
Wyprzedane
3 525 zł
powierzchnia: 4,4m
Wyprzedane
3 600 zł
powierzchnia: 5,0m
Wyprzedane
3 650 zł

Inne warianty:
Deska SUP F2 RIDE 11'5 RED z wiosłem - pompowany paddleboard i opcja na windsurfing zestaw windsurfingowy SUP F2 AIR WINDSURF 10'5 - pompowany paddleboard i windsurfing F2 deska SUP Peak 10'8 + wioslo Deska sup F2 SECTOR 10'5 Blue Deska sup F2 SECTOR 10'5 Red Deska sup F2 FREE 10'6 GREEN Deska sup F2 FREE 10'6 RED

zestaw windsurfingowy SUP F2 AIR WINDSURF 11'5 - pompowany paddleboard i windsurfing - powierzchnia: 2,0m

Windsurfing, Snowboard, SUP to dzisiaj synonimy marki F2 - od wielu lat F2 jest specjalistą w ramach sportowów "deskowych". Wieloletnie doświadczenie w konstruowaniu sprzętu do sportów wodnych,  pozwoliło stworzyć w 2021 roku, kolejną znakomitą kolekcję pompowanych desek SUP. Produkty F2 należą do jednych z najlepszych i najpopularniejszych w padddleboardingu - otrzymujemy świetnie przemyślane konstrukcje, wysoką jakość, zaawansowane technologie oraz  pełną gamę desek, zarówno dla zaawansowanych, jak i początkujących użytkowników.

Paddleboard WindSUP F2 AIR WINDSURF 11’5 to uniwersalna rodzinna deska SUP, który idealnie nadaje się do spokojniejsze wody lub małe fale. Duża maksymalna nośność deski (130 kg) pozwala na wiosłowanie osobom o wadze do 100-110 kg. WAŻNE - bazując na naszym doświadczeniu rekomendujemy jednak, żeby maksymalna waga jednego wioślarza stojącego na środku deski nie przekraczała 90-100 kg. SUP poradzi sobie z większym obciążeniem, jeśli ciężar zostanie rozłożony na więcej punktów. Kiedy więc dwie osoby wiosłują na desce SUP, ciężar jest rozłożony w dwóch punktach - paddleboard jest głębiej zanurzony, ale płynie poprawnie.

Jak podaje producent, konstrukcja tej deski oparta jest na wewnętrznej strukturze Drop-Stitch oraz 2 warstwowej, klejonej technologii łączenia warstw PVC.

Deska WindSUP F2 WINDSURF AIR 11’5 posiada 3 uchwyty ułatwiające transport i odpowiednio rozstawione 4 mocowania typu D-ring, umożliwiające zamocowanie siedziska kajakowego. Na dziobie znajduje się elastyczna linka typu Bungy, która służy do przymocowania i ustabilizowania rzeczy osobistych jakie chcesz zabrać ze sobą na deskę. Rekomendujemy spakowanie swojego bagażu w wodoszczelną torbę, aby zapobiec zamoczeniu lub zgubieniu swoich zeczy. Ta deska WindSUP wyposażona jest w układ dwóch stateczników - jeden duży, wyjmowany statecznik tylny plus windsurfingowo wykorzystywany, fin umiejscowiony w centralnej części dna deski (pełni rolę statecznika mieczowego). Pokład deski jest pokryty warstwą antypoślizgowej pianki EVA, która jest bardzo komfortowa w dotyku, a dzięki specjalnie wyciętej strukturze "Diamond" zapewnia dużą przyczepność i zapobiega ślizganiu się.

Wymiary WindSUP F2 AIR WINDSURF 11’5:

Długość: 350 cm, szerokość: 84 cm, wysokość: 15 cm, pojemność: 330 litrów, maksymalna nośność 130 kg.

Żagiel windsurfingowy STX PowerKID / MiniKID – pędnik windsurfing

Pędnik windsurfingowy STX PowerKID to lekki żagiel znanej marki STX/ PROLIMIT do desek SUP i windsurfingu. Komplet zawiera lekki, laminatowy EPX 2-częściowy maszt, regulowany aluminiowy bom, stopę masztu oraz fał startowy i linki do taklowania pędnika. Pędnik świetnie sprawdza się podczas pierwszych kroków na desce z żaglem,  jak i do amatorskiego uprawiania windsurfingu.

STX MiniKID to lekki, juniorski żagiel/pędnik do desek SUP i windsurfingu. Komplet zawiera lekki 2-częściowy maszt aluminiowy,  regulowany bom, stopę masztu oraz fał startowy i linki do taklowania pędnika.

UWAGA! 

 • Różne rozmiary pędnika mają różne kolory - skontaktuj się z nami w celu potwierdzenia dostępności.

UWAGA!

 • Do połączenia pędnika z deską SUP lub z deską windsurfingową potrzebujesz paletę masztu, która nie jest standardowo na wyposażeniu zestawu. Do zestawów WindSUP + pędnik dodajemy gratis paletę PROLIMIT typu Cardan o wartości 185 PLN.

Zestaw zawiera:

 • Deskę WindSUP F2 AIR Windsurf 11’5"
 • Składane, aluminiowe 3-częściowe wiosło z plastikowym piórem
 • 2 Wyjmowane plastikowe stateczniki w systemie US-Box
 • Plecak transportowy
 • Pompka wysokociśnieniowa wyposażona w manometr
 • Zestaw naprawczy
 • Leash - linka bezpieczeństwa
 • wybrany rozmiar pędnika STX Powekid/ MiniKID

W zestawie z żaglem otrzymujemy:

 • żagiel STX MiniKID lub PowerKID
 • 2-częściowy aluminiowy maszt( MiniKID) / lub 2 częściowy laminatowy maszt (PowerKID)
 • aluminiowy bom
 • stopę masztu i adapter
 • fał startowy
 • linki do taklowania
 • pokrowiec transportowy
 • paleta CARDAN Joint o wartości 185 PLN w zestawieDeska SUP F2 ALLROUND AIR WINDSURF 11'5 zestaw - pompowany paddleboard, windsurfing i kajakDeska SUP F2 ALLROUND AIR WINDSURF 11'5 zestaw - pompowany paddleboard, windsurfing i kajakDeska SUP F2 ALLROUND AIR WINDSURF 11'5 zestaw - pompowany paddleboard, windsurfing i kajakDeska SUP F2 ALLROUND AIR WINDSURF 11'5 zestaw - pompowany paddleboard, windsurfing i kajakDeska SUP F2 ALLROUND AIR WINDSURF 11'5 zestaw - pompowany paddleboard, windsurfing i kajakDeska SUP F2 AIR WINDSURF 11'5 zestaw - pompowany paddleboard, windsurfing i kajakDeska SUP F2 AIR WINDSURF 11'5 zestaw - pompowany paddleboard, windsurfing i kajakDeska SUP F2 AIR WINDSURF 11'5 zestaw - pompowany paddleboard, windsurfing i kajakDeska SUP F2 AIR WINDSURF 11'5 zestaw - pompowany paddleboard, windsurfing i kajakDeska SUP F2 AIR WINDSURF 11'5 zestaw - pompowany paddleboard, windsurfing i kajakDeska SUP F2 AIR WINDSURF 11'5 zestaw - pompowany paddleboard, windsurfing i kajak

Marka F2
W zestawie wiosło Tak
Pojemność deski SUP 330l
Ciśnienie deski SUP paddleboarda 15PSI
Maksymalna waga użytkownika 130kg
Długość deski SUP paddleboarda 350cm
Szerokość deski SUP paddleboarda 84cm
Wysokość deski SUP paddleboarda 15cm
Waga deski SUP paddleboarda 11,3kg
Stateczniki do deski SUP 1x centralny typu US box + 1x tylni typu US box
Deska SUP odpowiednia dla kobiet Tak
Do deski SUP możesz dodać żagiel/pędnik(windsurfing) Tak
Rodzaj deski SUP Allround - wszechstronny
Możliwość zamocowania siedziska kajakowego Tak
F2 deski SUP

 • AQUA MARINA - deski SUP według marki
 • F2 - deski SUP według marki
 • ZRAY - deski SUP według marki
 • SKIFFO - deski SUP według marki
 • WATTSUP - deski SUP według marki
 • GLADIATOR - deski SUP według marki
 • HYDRO FORCE - deski SUP według marki
 • COASTA - deski SUP według marki
 • STX - deski SUP według marki
 • AZTRON - deski SUP według marki
 • LOZEN - deski SUP według marki
 • AQUADESIGN - deski SUP według marki