Deska SUP F2 RIDE 11'5 RED z wiosłem - pompowany paddleboard i opcja na windsurfing - wariant: zestaw podstawowy

ID: 12351388515

OSTATNIA SZTUKA w PROMOCJI ! Paddleboard F2 RIDE 11’5” RED to uniwersalna, pompowana deska WindSUP z kategorii Allround, posiadająca jednocześnie wiele cech desek TOURingowych. Spiczasty kształt, duża szerokość i ścięta rufa deski, dają wioślarzowi bardzo trafne połączenie stabilności, łatwości… Więcej informacji 

Wybierz swój wariant

Kliknij tutaj, aby wybrać inne warianty tego produktu.

Niedostępne
Twoja cena 2 000 zł 
Przed rabatem 2 450 zł RABAT 18%

Inne w kategorii:
Pompowane deski SUP - F2
Deski SUP TOURING
Pompowane deski SUP z możliwością dołączenia żagla


Deska SUP F2 RIDE 11'5 RED z wiosłem - pompowany paddleboard i opcja na windsurfing - wariant: zestaw podstawowy

OSTATNIA SZTUKA w PROMOCJI ! Paddleboard F2 RIDE 11’5” RED to uniwersalna, pompowana deska WindSUP z kategorii Allround, posiadająca jednocześnie wiele cech desek TOURingowych. Spiczasty kształt, duża szerokość i ścięta rufa deski, dają wioślarzowi bardzo trafne połączenie stabilności, łatwości manewrowania z przyjemnością wiosłowania, nawet na dłuższych wyprawach. Z jednej strony otrzymujesz znakomitą, stabilną deskę, która bardzo dobrze "prowadzi się" na wodzie, z drugiej strony możesz wykorzystać ją do dłuższych wypraw touringowych - deska może także pomóc w nauce pływania na windsurfingu (posiada na pokładzie gniazdo do zamocowania pędnika, ale nie posiada statecznika środkowego tzw. "mieczowego"). Po pływaniu zapakujesz całość w wygodny plecak do transportu. 

Dodatkowo wyjątkowość tego SUPa polega na zastosowaniu specjalnych krawędzi Waterbreak Edge.  Taka konstrukcja dna deski na rufie, pozwala desce wchodzić w poślizg, podczas pływania z wiosłem, jak i z pędnikiem windsurfingowym.

Wymiary deski SUP: długość: 350 cm, szerokość: 84 cm i wysokość: 15 cm. Pojemność deski wynosi 320 litrów. Waga samej deski: 11,9 kg. Maksymalna waga pojedynczego użytkownika: 145 kg.Windsurfing, Snowboard, SUP to dzisiaj synonimy marki F2 - od wielu lat F2 jest specjalistą w ramach sportowów "deskowych". Wieloletnie doświadczenie w konstruowaniu sprzętu do sportów wodnych,  pozwoliło stworzyć w 2021 roku, kolejną znakomitą kolekcję pompowanych desek SUP. Produkty F2 należą do jednych z najlepszych i najpopularniejszych w padddleboardingu - otrzymujemy świetnie przemyślane konstrukcje, wysoką jakość, zaawansowane technologie oraz  pełną gamę desek, zarówno dla zaawansowanych, jak i początkujących użytkowników.

Paddleboard F2 RIDE 11’5” to uniwersalna rodzinna deska SUP, który idealnie nadaje się zarówno do rekreacyjnego użytkowania jak i na dłuższe wyprawy oraz do nauki pływania na windsurfingu. Duża maksymalna nośność deski (120 kg) pozwala na wiosłowanie osobom o wadze do 100-115 kg. WAŻNE - bazując na naszym doświadczeniu rekomendujemy jednak, żeby maksymalna waga jednego wioślarza stojącego na środku deski nie przekraczała 115 kg. SUP poradzi sobie z większym obciążeniem, jeśli ciężar zostanie rozłożony na więcej punktów. Kiedy więc dwie osoby wiosłują na desce SUP, ciężar jest rozłożony w dwóch punktach - paddleboard jest głębiej zanurzony, ale płynie poprawnie.

Deska SUP ma trzy uchwyty ułatwiające transport oraz mocowania typu D-ring, umożliwiające montaż dodatkowych akcesoriów. Na dziobie znajduje się elastyczna linka Bungy, która służy do przymocowania rzeczy osobistych do deski. Deska SUP wyposażona jest w jeden, tylny statecznik + 2 x małe stateczniki boczne - UWAGA - deska nie posiada dodatkowego, środkowego statecznika pełniącgo rolę miecza przy pływaniu z pędnikiem (żaglem). Górna powierzchnia deski SUP pokryta jest warstwą pianki EVA, która jest bardzo przyjemna w dotyku, a jednocześnie zapobiega ślizganiu się stóp. 

Deska posiada również specjalną konstrukcję Waterbreak Edge (bardzo sztywna krawędz wokół rufy deski na jej dnie) umożliwiającą wchodzenie na desce w ślizg w trakcie użytkowania jej z pędnikiem(żaglem).

Wymiary napompowanej deski SUP F2 WS RIDE 10’5”:

Długość: 320 cm, szerokość: 82 cm, wysokość: 15 cm, pojemność: 280 litrów

Właściwości i funkcje:

 • Pokład z pianki EVA

Warstwa górna pokładu wykonana jest z antypoślizgowej pianki EVA, która zapewnia maksymalną kontrolę i bezpieczeństwo.

 • Dodatkowe uchwyty typu D-ring

D-ringi używane do mocowania rzeczy osobistych lub akcesoriów do desek SUP.

 • Linka Bungee

Elastyczne linki na desce, dzięki którym można przymocować  rzeczy osobiste do deski SUP.

 • Dodatkowe uchwyty

Deska SUP posiada liczne wygodne uchwyty z neoprenu. Dzięki temu użytkownik może łatwo manipulować deską na brzegu i na wodzie.

 • Wyjmowany statecznik typu US-Box Fin + 2 centralne małe, elastyczne, stałe stateczniki boczne.
 • Leash - linka bezpieczeństwa

Elastyczna linka łącząca nas z deską. Obowiązkowy środek bezpieczeństwa podczas pływania. Dzięki niemu w razie upadku do wody deska SUP nam nie ucieknie.

 • Waterbreak Edge

Specjalna konstrukcja dna deski na rufie umożliwia wejście WindSUPem w ślizg.

 

Zestaw zawiera:

 • Deskę SUP F2 RIDE 11’5"
 • Składane, aluminiowe wiosło z plastikowym piórem
 • Wsuwany, 1 tylny statecznik US BOX + 2 boczne małe, elastyczne, stałe stateczniki
 • Plecak transportowy
 • Pompka wysokociśnieniowa wyposażona w manometr
 • Leash - linka bezpieczeństwa
 • Zestaw naprawczy

bojka do wiosła SUP


Większość wioseł do desek SUP unosi się na wodzie, ale wieloczęściowe wiosła aluminiowe pływają tylko krótki czas.

Bojka do wiosła daje pewność, że nie „utopisz” swojego wiosła. Szczególnie jeśli na twojej desce pływają dzieci lub pożyczasz ją osobom początkującym to bojka może okazać się niezastąpionym wyposażeniem, dzięki któremu nie stracisz wiosła.

Ważne! Bojka nie jest elementem zastawu SUP.Każda deska SUP jest oferowana z ręczną pompką wysokociśnieniową z manometrem. Częste pompowanie deski do standardowego ciśnienia 15 PSI, (tj. 1 atmosfera) może być nieco męczące.

Elektryczne pompki to znakomite rozwiązanie - wystarczy podłączyć do gniazdka 12V w samochodzie i ustawić żądane ciśnienie - możesz wtedy spokojnie iść się przebrać i przygotować się do pływania. Pompka sama się wyłącza po osiągnięciu wskazanego poziomu ciśnienia, a Twoja deska jest gotowa na wodowanie :-)
Pompka elektryczna nie jest częścią zestawu z deską SUP.Deska SUP F2 RIDE WINDSURF 10'5 RED z wiosłem - pompowany paddleboard i windsurfingDeska SUP F2 RIDE WINDSURF 10'5 RED z wiosłem - pompowany paddleboard i windsurfingDeska SUP F2 RIDE WINDSURF 10'5 RED z wiosłem - pompowany paddleboard i windsurfingDeska SUP F2 RIDE WINDSURF 10'5 RED z wiosłem - pompowany paddleboard i windsurfing

Deska SUP F2 RIDE 11'5 RED z wiosłem - pompowany paddleboard i opcja na windsurfingDeska SUP F2 RIDE 11'5 RED z wiosłem - pompowany paddleboard i opcja na windsurfingDeska SUP F2 RIDE 11'5 RED z wiosłem - pompowany paddleboard i opcja na windsurfingDeska SUP F2 RIDE 11'5 RED z wiosłem - pompowany paddleboard i opcja na windsurfingDeska SUP F2 RIDE 11'5 RED z wiosłem - pompowany paddleboard i opcja na windsurfing


Marka F2
Technologia Paddleboard dwuwarstwowy
W zestawie wiosło Tak
Maksymalna waga użytkownika 140kg
Długość deski SUP paddleboarda 350cm
Szerokość deski SUP paddleboarda 84cm
Wysokość deski SUP paddleboarda 15cm
Stateczniki do deski SUP 1x tylni, wyjmowany, do systemu US-BOX + 2x małe, stałe, elastyczne, tylnie-boczne
Rodzaj deski SUP Touring - dłuższe wyprawy, ćwiczenie kondycji
Rodzaj deski SUP WindSUP
Możliwość zamocowania siedziska kajakowego Tak
F2 deski SUP

Jak wybrać deskę SUP

Jak wybrać deskę SUP

Z przyjemnością oferujemy w naszym sklepie wiele desek SUP (paddleboardów) różnych marek, rozmiarów i typów. Rozumiemy jednak, że wybór odpowiedniej deski nie jest łatwy. Dlatego przygotowaliśmy ten interaktywny przewodnik. Czytaj dalej...

Jak zacząć s paddleboard

Jak zacząć pływać na desce SUP

Wskazówki i porady dla początkujących SUPowców (Stand up Paddling). Zapoznamy Cię z podstawowymi zasadami bezpieczeństwa, doradzimy również, jak efektywniej wiosłować, jak wybrać odpowiednie miejsca na pływanie na desce SUP, jak wrócić na deskę po upadku i wiele więcej Czytaj dalej...


Gdzie pływać na doske SUP


Gdzie pływać na desce SUP

Wiosłowanie na stojąco jest naprawdę proste! Praktycznie na każdym akwenie wodny można bezpiecznie pływać. Przykładowymi miejscami są między innymi tamy, jeziora, duże jak i małe stawy, rzeki no i oczywiście morze. Czytaj dalej...

Nauka Windsurfingu na dmuchanej desce – WindSUP


Nauka Windsurfingu na dmuchanej desce – WindSUP

Tak, żagiel można przymocować do niektórych pompowanych desek SUP. Zobacz zdjęcia i filmy obrazujące podstawowe elementy sterowania deską windsurfing, takie jak wyciąganie żagla z wody, obracanie się pod wiatr i zawracanie z wiatrem - halsowanie. Czytaj dalej...

Marka F2
Technologia Paddleboard dwuwarstwowy
W zestawie wiosło Tak
Maksymalna waga użytkownika 140kg
Długość deski SUP paddleboarda 350cm
Szerokość deski SUP paddleboarda 84cm
Wysokość deski SUP paddleboarda 15cm
Stateczniki do deski SUP 1x tylni, wyjmowany, do systemu US-BOX + 2x małe, stałe, elastyczne, tylnie-boczne
Rodzaj deski SUP Touring - dłuższe wyprawy, ćwiczenie kondycji
Rodzaj deski SUP WindSUP
Możliwość zamocowania siedziska kajakowego Tak
F2 deski SUP

PADDELT.DE - Paddelt mit uns in Deutschland und Österreich!
PADLUJTE.CZ - Pádlujte s námi v Česku a Slovensku!
WIOSLUJCIE.PL - Wiosłujcie z nami w Polsce!
PADDLEFASHION.com - Paddle with style

 • AQUA MARINA - deski SUP według marki
 • F2 - deski SUP według marki
 • GLADIATOR - deski SUP według marki
 • HYDRO FORCE - deski SUP według marki
 • BODY GLOVE - deski SUP według marki
 • SPINERA - deski SUP według marki
 • MOAI - deski SUP według marki
 • ZRAY - deski SUP według marki
 • SKIFFO - deski SUP według marki
 • WATTSUP - deski SUP według marki
 • COASTA - deski SUP według marki
 • STX - deski SUP według marki
 • AZTRON - deski SUP według marki
 • LOZEN - deski SUP według marki
 • AQUADESIGN - deski SUP według marki
 • ABSTRACT - deski SUP według marki
 • DELTA - deski SUP według marki
 • SIC MAUI - deski SUP według marki