AQUA MARINA CASCADE 11'2 z wiosłem - pompowany kajak i SUP w jednym

ID: 12351388187

Pompowany kajak czy deska SUP? Nie możesz się zdecydować? Już nie musisz. Aqua Marina CASCADE łączy te dwa światy. Jeśli zdecydujesz się pływać CASCADE-em jak kajakiem, będziesz bardzo mile zaskoczony super wygodnym siedzeniem w przyjemnym i komfortowym siedzisku. Kajakowe siedzisko w tym modelu… Więcej informacji 

W magazynie Wysyłka z reguły w ciągu 24 godzin.

Twoja cena 2 850 zł 
Przed rabatem 3 850 zł RABAT 26%
Najniższa cena w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 2 850 zł 

Inne w kategorii:
SUPKAJAK - deska SUP i kajak w jednym
Niebieski - wiosłujcie w ulubionym kolorze
Deski SUP - AQUA MARINA
Deski SUP TOURING
Małe deski SUP typu Touring
Siedziska kajakowe do desek SUP


AQUA MARINA CASCADE 11'2 z wiosłem - pompowany kajak i SUP w jednym

Pompowany kajak czy deska SUP? Nie możesz się zdecydować? Już nie musisz. Aqua Marina CASCADE łączy te dwa światy. Jeśli zdecydujesz się pływać CASCADE-em jak kajakiem, będziesz bardzo mile zaskoczony super wygodnym siedzeniem w przyjemnym i komfortowym siedzisku. Kajakowe siedzisko w tym modelu mocuje się w podwójny sposób. Klasyczne linki z zaczepami montujemy do 4 d-ringów na górnym pokładzie, ale dodatkowo siedzisko mocujemy również do rzepów na górnym pokładzie. Dzięki temu jest ono bardziej stabilne. Siedzenie na podwyższeniu jest wygodniejsze niż na standardowej desce SUP, ponieważ siedzisz jak na krześle z nogami lekko opuszczonymi. Ponadto na dolnym pokładzie Cascade możesz jednocześnie przewozić małego pasażera lub ładunek. Jeśli masz ochotę na przygodę, usiądź na dolnym pokładzie, załóż fartuch kajakowy „spray skirt” i ruszaj w drogę bez obaw przed wlewaniem się wody do środka.

Jeśli zdecydujesz się jeździć na CASCAD-zie jak na desce SUP, masz dwie opcje, gdzie stanąć. Jeśli wolisz większą stabilność, stań na dolnym pokładzie. Dzięki nisko położonemu środkowi ciężkości wiosłowanie na stojąco jest bardziej stabilne i może być wykonywane przez każdego niezależnie od jego doświadczenia w pływaniu na SUPach. Ponadto ścianki wnęki dodatkowo oddzielają Cię od wody. Jednak gdy wybierzesz stanie na tylnym, podwyższonym pokładzie, od razu będziesz mieć lepszy widok i możesz wykonywać szybkie skręty.

Z przyjemnością prezentujemy Wam nowe modele marki AQUA MARINA na sezon 2022, które mieliśmy okazję osobiście przetestować. Większość modeli została powiększona w stosunku do ich wersji z poprzednich sezonów. 

Pompowane deski SUP marki AQUA MARINA charakteryzują się wysoką jakością wykonania, jednocześnie są bardzo przystępne cenowo. Wszechstronne, Allround'owe deski SUP marki AQUA MARINA to najlepiej sprzedająca się linia produktów SUP na świecie.

Dwukomorowy SUP 2w1, którego możemy używać z powodzeniem jako kajaka. Cascade wyposażony jest we wszystko co potrzebne do komfortowego i bezpiecznego pływania na jeziorach, rzekach i morzu. Już nie musisz wybierać! Możesz mieć kajak i SUPa w jednym!

Z tyłu na górnym pokładzie deski SUP są zintegrowane 4 mocowania D-ring, do których można przymocować siedzisko kajakowe (siedzisko jest częścią zestawu podstawowego). Na pokładzie znajduje się również dodatkowy rzep, który stabilizuje mocowanie siedziska. Dzięki takiej konstrukcji siedzimy na desce stabilnie i mamy dobrą pozycję. Siedzisko ładnie opina biodra, a nogi są wygodnie umieszczone na dolnym pokładzie.

W zestawie otrzymujemy również fartuch kajakowy. Dzięki niemu możemy pływać nie obawiając się o zalanie dolnego pokładu. W przpadku dostania się jednak wody do wnęki możemy szybko się jej pozbyć dzięki zaworowi odprowadzającemu. Należy tylko pamiętać o jego zamknięciu przed położeniem deski znów na wodę.

Powierzchnia deski SUP pokryta jest warstwą antypoślizgowej pianki z wytłoczonym wzorem typu Diamond Grip. Pianka która jest bardzo przyjemna w dotyku, a jednocześnie zapewnia doskonałą przyczepność i chroni przed ślizganiem.

Na dziobie oraz na rufie deski znajdują się linki typu Bungy do zamocowania bagażu lub rzeczy osobistych potrzebnych na wyprawę. Zalecamy zakup wodoodpornej torby do przechowywania rzeczy osobistych  np. kluczyków do samochodu, telefonu, portfela.

Deska SUP wyposażona jest w dwa wyjmowane stateczniki. Użyj tylko tylnego statecznika pływając klasycznie, w wyprostowany sposób na stojąco. Dodaj środkowy fin podczas pływania na głębokiej wodzie w trybie kajakowym. Stateczniki pomogą Ci utrzymać kurs, na przykład przy bocznym wietrze lub podczas pływania na falach wzdłuż wybrzeża.

Zalecane ciśnienie wynosi 13 PSI, maksymalne to 15 PSI.

Podstawowy zestaw zawiera:

 • Deskę SUP - 2w1 kajak/sup Aqua Marina Cascade 11'2
 • Plecak transportowy
 • Pompka dwustronnego działania z manometrem - LIQUID AIR V1 - pompki elektryczne znajdziesz w Akcesoria - Pompki
 • Czteroczęściowe aluminiowe wiosło z dwoma plastikowymi piórami
 • Rękaw / fartuch kajakowy Kayak Spray Skirt
 • Siedzisko kajakowe mocowane na rzep oraz 4 zaczepy
 • Leash – linka bezpieczeństwa (wymagany element na polskich akwenach)  - zapasowy znajdziesz w Akcesoria - Leashe
 • 2 stateczniki wyjmowane typu SLIDE IN - części zamienne dostępne w Akcesoria – Stateczniki


Polecamy - bojka do wiosła SUP

Większość wioseł do desek SUP unosi się na wodzie, ale wieloczęściowe wiosła pływają tylko krótki czas.

Bojka do wiosła daje pewność, że nie „utopisz” swojego wiosła. Szczególnie jeśli na twojej desce pływają dzieci lub pożyczasz ją osobom początkującym to bojka może okazać się niezastąpionym wyposażeniem, dzięki któremu nie stracisz wiosła.

Ważne! Bojka nie jest elementem zastawu SUP.

Floater - Blue


Wiosłujcie bezpiecznie

Zapewnij bezpieczeństwo swoim dzieciom i sobie. Zawsze zakładaj leash - linkę bezpieczeństwa. Dzieci i osoby nieumiejące pływać powinny także zawsze nosić kamizelki ratunkowe.

Czy wiesz, że oprócz kamizelki ratunkowej istnieje jeszcze inny - niepozorny, ale skuteczny system ratunkowy? RESTUBE. Kliknij tutaj, aby obejrzeć film o bezpieczeństwie nad wodą.


Safety - Vest, Restube


AQUA MARINA nafukovací kajak i paddleboard CASCADE batoh na zip, sedačka, leash, pumpa V1, fina

AQUA MARINA nafukovací kajak i paddleboard CASCADEAQUA MARINA nafukovací kajak i paddleboard CASCADEAQUA MARINA nafukovací kajak i paddleboard CASCADEAQUA MARINA nafukovací kajak i paddleboard CASCADEAQUA MARINA nafukovací kajak i paddleboard CASCADEAQUA MARINA nafukovací kajak i paddleboard CASCADE


Instrukcja użytkowania desek SUP i WindSUP


Typ kajaka SUPKAJAK - deska SUP i kajak
kolor niebieski 
Marka AQUA MARINA
Model kajaku CASCADE
Wiosło w zestawie 1x wiosło w zestawie
Maksymalne obciążenie 220kg
Waga kajaka 13kg
Ciśnienie kajaka 15PSI
Długość kajaka 340cm
Szerokość kajaka 89cm
Stateczniki do kajaków 2x wsuwany SLIDE-IN
Rodzaj deski SUP Touring - dłuższe wyprawy, ćwiczenie kondycji
Rodzaj deski SUP Touring Małe
W zestawie leash Tak
Rodzinna deska SUP Tak
Deska SUP o konstrukcji wielokomorowej Tak
Siedzisko kajakowe Tak
AQUA MARINA paddleboardy

Jak wybrać deskę SUP

Jak wybrać deskę SUP

Z przyjemnością oferujemy w naszym sklepie wiele desek SUP (paddleboardów) różnych marek, rozmiarów i typów. Rozumiemy jednak, że wybór odpowiedniej deski nie jest łatwy. Dlatego przygotowaliśmy ten interaktywny przewodnik. Czytaj dalej...

Jak zacząć s paddleboard

Jak zacząć pływać na desce SUP

Wskazówki i porady dla początkujących SUPowców (Stand up Paddling). Zapoznamy Cię z podstawowymi zasadami bezpieczeństwa, doradzimy również, jak efektywniej wiosłować, jak wybrać odpowiednie miejsca na pływanie na desce SUP, jak wrócić na deskę po upadku i wiele więcej Czytaj dalej...


Gdzie pływać na doske SUP


Gdzie pływać na desce SUP

Wiosłowanie na stojąco jest naprawdę proste! Praktycznie na każdym akwenie wodny można bezpiecznie pływać. Przykładowymi miejscami są między innymi tamy, jeziora, duże jak i małe stawy, rzeki no i oczywiście morze. Czytaj dalej...

Nauka Windsurfingu na dmuchanej desce – WindSUP


Nauka Windsurfingu na dmuchanej desce – WindSUP

Tak, żagiel można przymocować do niektórych pompowanych desek SUP. Zobacz zdjęcia i filmy obrazujące podstawowe elementy sterowania deską windsurfing, takie jak wyciąganie żagla z wody, obracanie się pod wiatr i zawracanie z wiatrem - halsowanie. Czytaj dalej...

Typ kajaka SUPKAJAK - deska SUP i kajak
kolor niebieski 
Marka AQUA MARINA
Model kajaku CASCADE
Wiosło w zestawie 1x wiosło w zestawie
Maksymalne obciążenie 220kg
Waga kajaka 13kg
Ciśnienie kajaka 15PSI
Długość kajaka 340cm
Szerokość kajaka 89cm
Stateczniki do kajaków 2x wsuwany SLIDE-IN
Rodzaj deski SUP Touring - dłuższe wyprawy, ćwiczenie kondycji
Rodzaj deski SUP Touring Małe
W zestawie leash Tak
Rodzinna deska SUP Tak
Deska SUP o konstrukcji wielokomorowej Tak
Siedzisko kajakowe Tak
AQUA MARINA paddleboardy

PADDELT.DE - Paddelt mit uns in Deutschland und Österreich!
PADLUJTE.CZ - Pádlujte s námi v Česku a Slovensku!
PAGAIATE.IT - Pagaiate con noi in Italia!
WIOSLUJCIE.PL - Wiosłujcie z nami w Polsce!
PADDLEFASHION.com - Paddle with style

 • AQUA MARINA - deski SUP według marki
 • F2 - deski SUP według marki
 • GLADIATOR - deski SUP według marki
 • HYDRO FORCE - deski SUP według marki
 • BODY GLOVE - deski SUP według marki
 • SPINERA - deski SUP według marki
 • MOAI - deski SUP według marki
 • ZRAY - deski SUP według marki
 • SKIFFO - deski SUP według marki
 • WATTSUP - deski SUP według marki
 • COASTA - deski SUP według marki
 • STX - deski SUP według marki
 • AZTRON - deski SUP według marki
 • LOZEN - deski SUP według marki
 • AQUADESIGN - deski SUP według marki
 • ABSTRACT - deski SUP według marki
 • DELTA - deski SUP według marki
 • SIC MAUI - deski SUP według marki