Deska SUP MOAI Compact SUP 12’0" - pompowany paddleboard - wariant: zestaw podstawowy

ID: 12351390293

MOAI COMPACT 12'0  - Jak sama nazwa wskazuje - deska jest bardzo kompaktowa. Standardowe deski MOAI również można łatwo spakować do plecaka na kółkach i zabrać w dowolne miejsce. Co więc wyróżnia 12'0 Compact SUP? Teraz transport jest jeszcze łatwiejszy! Jako, że nie każdy korzysta z samochodu,… Więcej informacji 

Wybierz swój wariant

Kliknij tutaj, aby wybrać inne warianty tego produktu.

W magazynie Wysyłka z reguły w ciągu 24 godzin.

Twoja cena 2 990,00 zł 
Przed rabatem 3 150,00 zł RABAT 5%
Najniższa cena w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 2 990,00 zł 

Inne w kategorii:
Deski SUP - MOAI
Turkusowy - wiosłujcie w ulubionym kolorze


Deska SUP MOAI Compact SUP 12’0" - pompowany paddleboard - wariant: zestaw podstawowy

MOAI COMPACT 12'0  - Jak sama nazwa wskazuje - deska jest bardzo kompaktowa. Standardowe deski MOAI również można łatwo spakować do plecaka na kółkach i zabrać w dowolne miejsce. Co więc wyróżnia 12'0 Compact SUP? Teraz transport jest jeszcze łatwiejszy! Jako, że nie każdy korzysta z samochodu, niektórzy wolą na przykład rower, my też. Dlatego macie rozwiązanie. Ta deska jest łatwa do złożenia, ponieważ można ją złożyć na pół i wtedy zwinąć i spakować w bardzo kompaktowy rozmiar. Mniejszy plecak pomieści dodatkowo także kompaktowe akcesoria w zestawie: wysokiej jakości wiosło z włókna szklanego, które jest 4 częściowe i pompkę o odpowiednio mniejszym rozmiarze. Co więcej - dzięki temu, że deska zajmuje jeszcze mniej miejsca niż pozostałe nasze modele, sprawdzi się także u osób, które nie mają zbyt wiele miejsca do przechowywania.

W zestawie z deską otrzymujemy wysokiej jakości wiosło z trzonkiem wykonanym z włókna szklanego. Jest ono zdecydowanie lżejsze niż modele aluminiowe dodawane do desek innych producentów.

Stylowy i efektowny wygląd deski nawiązujący do polinezyjskiej kultury doskonale prezentuje się na wodzie. I nie tylko sama deska wygląda dobrze! Dołączona torba transportowa na kółkach i pompka również świetnie się prezentują i wyraźnie czują hawajski klimat!

Wymiary deski SUP: długość: 366 cm, szerokość: 84 cm i wysokość: 15 cm. Waga samej deski: 8 kg. Maksymalna waga pojedynczego użytkownika: 160 kg. Pojemność deski wynosi 320 litrów.

Technologia WOVEN Drop-Stitch
Nasza seria limitowana jest wyposażona w najbardziej zaawansowanej technologi WOVEN. Ze względu na skrzyżowane włókna wewnętrzne potrzeba mniej materiału do deski o takich samych wymiarach, co czyni naszego SUP'a bardziej przyjaznym dla środowiska. Konstrukcja składa się z dwóch warstw PVC. Te dwie warstwy nie są sklejone ze sobą, jak w przypadku tradycyjnych dwuwarstwowych desek SUP, ale są formowane termicznie ze sobą. Dzięki temu deska ma wysoką wytrzymałość i dużo niższą wagę. W ten sposób powstały dwie ultralekkie deski SUP MOAI Compact 10'8 oraz MOAI Compact 12'0.

MOAI to Holenderska marka zainspirowana mieszkańcami Polinezji, którzy wymyślili sztukę wiosłowania na desce. Nazwa marki MOAI wywodzi się od monolitycznych posągów ludzi „moai’s”, stworzonych przez mieszkańców wyspy Rapa Nui, znanej również jako Wyspa Wielkanocna. Wyspa została odkryta i zasiedlona przez polinezyjskich poszukiwaczy przygód i odkrywców, którzy podróżowali po Oceanie Spokojnym. Uważa się, że posągi te zostały stworzone przez mieszkańców Rapa Nui, aby czcić swoich przodków - morskich odkrywców. Firma MOAI dba o jak najlepsze wrażenia z użytkowania ich desek. Standardowo SUPy tej firmy posiadają w wyposażeniu wszystkie niezbędne elementy i akcesoria konieczne do natychmiastowego użycia deski zaraz po wyjęciu z kartonu. Wszystkie elementy zestawu możemy później wygodnie przechować w plecaku transportowym na kółkach.
Zestaw podstawowy zawiera:

 • Deskę SUP MOAI Compact
 • 4-częściowe, regulowane wiosło z włókna szklanego
 • 2x statecznik mini w systemie Click-IN
 • Kompaktową torbę transportową
 • Leash – linkę bezpieczeństwa
 • Składaną pompkę wysokociśnieniową wyposażoną w manometr
 • Zestaw naprawczy.Basic Set - MOAI Compact


Zestaw startowy zawiera:

 • Zestaw podstawowy

 • Elektryczną pompkę STAR 6 do bezwysiłkowego pompowania deski z gniazdka samochodowego 12V lub PowerBanka STAR (nie dołączony) do 16 PSI.

 • Wodoodporną torbę o pojemności 10 litrów, w której wygodnie pomieścisz telefon, kluczyki samochodowe, portfel, aparat fotograficzny i inne drobne przedmioty.

Start Set - STAR 6 Blue Bag 10l


Polecamy - bojka do wiosła SUP

Większość wioseł do desek SUP unosi się na wodzie, ale wieloczęściowe wiosła pływają tylko krótki czas.

Bojka do wiosła daje pewność, że nie „utopisz” swojego wiosła. Szczególnie jeśli na twojej desce pływają dzieci lub pożyczasz ją osobom początkującym to bojka może okazać się niezastąpionym wyposażeniem, dzięki któremu nie stracisz wiosła.

Ważne! Bojka nie jest elementem zastawu SUP.

Floater - Blue


Wiosłujcie bezpiecznie

Zapewnij bezpieczeństwo swoim dzieciom i sobie. Zawsze zakładaj leash - linkę bezpieczeństwa. Dzieci i osoby nieumiejące pływać powinny także zawsze nosić kamizelki ratunkowe.

Czy wiesz, że oprócz kamizelki ratunkowej istnieje jeszcze inny - niepozorny, ale skuteczny system ratunkowy? RESTUBE. Kliknij tutaj, aby obejrzeć film o bezpieczeństwie nad wodą.


Safety - Vest, Restube
Compact SUP 12’Compact SUP 12’Compact SUP 12’


Instrukcja użytkowania desek SUP i WindSUP


Marka MOAI
kolor turkusowy 
Deski SUP MOAI

Jak wybrać deskę SUP

Jak wybrać deskę SUP

Z przyjemnością oferujemy w naszym sklepie wiele desek SUP (paddleboardów) różnych marek, rozmiarów i typów. Rozumiemy jednak, że wybór odpowiedniej deski nie jest łatwy. Dlatego przygotowaliśmy ten interaktywny przewodnik. Czytaj dalej...

Jak zacząć s paddleboard

Jak zacząć pływać na desce SUP

Wskazówki i porady dla początkujących SUPowców (Stand up Paddling). Zapoznamy Cię z podstawowymi zasadami bezpieczeństwa, doradzimy również, jak efektywniej wiosłować, jak wybrać odpowiednie miejsca na pływanie na desce SUP, jak wrócić na deskę po upadku i wiele więcej Czytaj dalej...


Gdzie pływać na doske SUP


Gdzie pływać na desce SUP

Wiosłowanie na stojąco jest naprawdę proste! Praktycznie na każdym akwenie wodny można bezpiecznie pływać. Przykładowymi miejscami są między innymi tamy, jeziora, duże jak i małe stawy, rzeki no i oczywiście morze. Czytaj dalej...

Nauka Windsurfingu na dmuchanej desce – WindSUP


Nauka Windsurfingu na dmuchanej desce – WindSUP

Tak, żagiel można przymocować do niektórych pompowanych desek SUP. Zobacz zdjęcia i filmy obrazujące podstawowe elementy sterowania deską windsurfing, takie jak wyciąganie żagla z wody, obracanie się pod wiatr i zawracanie z wiatrem - halsowanie. Czytaj dalej...

Marka MOAI
kolor turkusowy 
Deski SUP MOAI

PADDELT.DE - Paddelt mit uns in Deutschland und Österreich!
PADLUJTE.CZ - Pádlujte s námi v Česku a Slovensku!
PAGAIATE.IT - Pagaiate con noi in Italia!
WIOSLUJCIE.PL - Wiosłujcie z nami w Polsce!
PADDLEFASHION.com - Paddle with style

 • AQUA MARINA - deski SUP według marki
 • F2 - deski SUP według marki
 • GLADIATOR - deski SUP według marki
 • HYDRO FORCE - deski SUP według marki
 • BODY GLOVE - deski SUP według marki
 • SPINERA - deski SUP według marki
 • MOAI - deski SUP według marki
 • ZRAY - deski SUP według marki
 • SKIFFO - deski SUP według marki
 • WATTSUP - deski SUP według marki
 • COASTA - deski SUP według marki
 • STX - deski SUP według marki
 • AZTRON - deski SUP według marki
 • LOZEN - deski SUP według marki
 • AQUADESIGN - deski SUP według marki
 • ABSTRACT - deski SUP według marki
 • DELTA - deski SUP według marki
 • SIC MAUI - deski SUP według marki