>   >  Deska SUP COASTO NAUTILUS DC 11'8 z wiosłem - pompowany paddleboard WIOSŁUJCIE.PL - Wiosłujcie z nami! - obserwuj nas na YouTube WIOSŁUJCIE.PL - Wiosłujcie z nami! - obserwuj nas na Instagrame WIOSŁUJCIE.PL - Wiosłujcie z nami! - obserwuj nas na Facebook

Deska SUP COASTO NAUTILUS DC 11'8 z wiosłem - pompowany paddleboard

ID: 12351387788

COASTO Nautilus DC 11'8 to duża, wszechstronna, deska SUP wykonana w technologii dwuwarstwowej TTS oraz posiadająca specjalną dwukomorową konstrukcję. Paddleboard jest bardzo mocny i lekki. Deska ma odpowiednio ostry dziób z dodatkowymi bumperem, który pięknie tnie wodę. Szeroka rufa zapewnia… Więcej informacji 

Wyprzedane
Twoja cena 3 200 zł 

Inne w kategorii:
Pompowane deski SUP - COASTO


Deska SUP COASTO NAUTILUS DC 11'8 z wiosłem - pompowany paddleboard

COASTO Nautilus DC 11'8 to duża, wszechstronna, deska SUP wykonana w technologii dwuwarstwowej TTS oraz posiadająca specjalną dwukomorową konstrukcję. Paddleboard jest bardzo mocny i lekki. Deska ma odpowiednio ostry dziób z dodatkowymi bumperem, który pięknie tnie wodę. Szeroka rufa zapewnia SUPowi doskonałą stabilność. Trzy super mocne tylne stateczniki utrzymają Cię idealnie na kursie podczas wszystkich wypraw. Natomiast kickpad z tyłu pozwoli na szybkie manewry. Deska świetnie zachowuje się również na falach.

Wymiary deski SUP: długość: 355 cm, szerokość: 86 cm i wysokość: 15 cm. Pojemność deski wynosi 360 litrów. Waga samej deski: 10,9 kg. Maksymalna waga pojedynczego użytkownika: 170 kg.

Paddleboard jest wyposażony w podstawowe, regulowane wiosło aluminiowe z plastikowym piórem.* 2-warstwowa technologia PVC FUSION TTS (Thermo Twin Skin)

* Wygodna antypoślizgowa 4-milimetrowa pianka EVA typu „diament”

* 3-częściowe regulowana wiosło COASTO

* Dwa miejsca na dodatkowy bagaż wyposażone w elastyczną linkę do mocowania i przechowywania ładunku

* Centralny uchwyt (z możliwością przyczepienia wiosła) + 4 dodatkowe uchwyty do wygodnego transportu

* Zintegrowana ochrona na dziobie – przedni bumper

* Możliwość zamocowania siedziska kajakowego

* Kick pad na tylnej części deski do łatwiejszych manewrów

* Podnóżek do wygodnego pływania na siedząco

* Wyciągane stateczniki

Paddleboard Nautilus od producenta Coasto to pompowana deska SUP z kategorii Allround, która idealnie nadaje się na spokojne wody. Tegoroczny model Argo oferuje szereg ulepszeń, takich jak dwie strefy transportowe z linkami typu bungee do mocowania rzeczy osobistych, D-ringi do mocowania dodatkowych akcesoriów- takich jak siedzisko kajaka, dodatkowe uchwyty transportowe, wygodny podnóżek – ułatwiający wiosłowanie na siedząco czy przedni „zderzak”- bumper, który gwarantuje dłuższą żywotność deski. Dzięki spiczastemu dziobowi paddleboard doskonale zachowuje się na wodzie. Deska dzięki swojej pojemności i szerokości jest stabilna i może przenosić jeszcze cięższych jeźdźców. Powierzchnia SUPa pokryta jest antypoślizgową warstwą z pianki EVA. Paddleboard wykonany jest w technologii Fusion Thermo Twin Skin (TTS), dzięki czemu konstrukcja deski jest wyjątkowo sztywna, trwała i lekka. SUP ma trzy stateczniki, które można łatwo i szybko przymocować do zintegrowanych skrzynek statecznikowych.

Kickpad u podstawy deski poprawia sterowność deski i przyśpiesza wykonywanie manewrów. Dzięki niemu zwroty są bezpieczniejsze i pewniejsze. Zaletą nadmuchiwanych desek SUP jest przede wszystkim ich kompaktowość i łatwość transportu.

Thermo Twin Skin (TTS)

Paddleboard jest wykonany w technologii Fusion, która polega na tym, że dwie warstwy PCV są tłoczone (laminowane) pod wysokim ciśnieniem podczas produkcji bez użycia kleju. Proces ten prowadzi do znacznych oszczędności masy, a produkcja jest również bardziej przyjazna dla środowiska.

Dropstitch Core

Dwa arkusze materiału połączone dużą liczbą równoległych włókien. Pozwala to na napompowanie deski SUP do wyższego ciśnienia, co ma pozytywny wpływ na jego właściwości pławne.

EVA Pad

Antypoślizgowy warstwa wykonana z wygodnej pianki EVA zapewnia odpowiednią antypoślizgowość.

Bungee Cords

Elastyczne linki, dzięki którym można przymocować rzeczy osobiste i ładunek do deski SUP w dwóch miejscach (na dziobie i rufie).

Removable Fins

Deska SUP ma trzy wyjmowane stateczniki, które zapewniają stabilne trzymanie kursu. Finy łatwo i szybko wsuwają się w zintegrowane skrzynki statecznikowe.

Kayak Convertible

Paddleboard jest wyposażony w zaczepy typu D-ring, które służą do mocowania rzeczy osobistych lub dodatkowych akcesoriów, takich jak siedzisko kajakowe.

Front Bumper

U dołu dziobu od spodniej strony znajduje się gumowy „zderzak”, który chroni deskę przed ścieraniem np. przy przybijaniu do brzegu

Kickpad

Pianka EVA pokrywająca pokład jest lekko uniesiona na rufie deski tworząc oparcie dla stopy. Ułatwia to wykonywanie manewrów na desce, poprawia przenoszenie energii i zwrotność.

Zestaw zawiera:

 • Deskę SUP COASTO Nautilus 11’8”
 • Składane, aluminiowe wiosło z plastikowym piórem
 • Plecak transportowy
 • Pompka wysokociśnieniowa wyposażona w manometr
 • Zestaw naprawczy
 • Wyjmowany podnóżek
 • Pas ściągający do transportu

Marka COASTO
Technologia Paddleboard FUSION TTS
W zestawie wiosło Tak
W zestawie leash Tak
Pojemność deski SUP 360l
Ciśnienie deski SUP paddleboarda 15PSI
Maksymalna waga użytkownika 170kg
Długość deski SUP paddleboarda 355cm
Szerokość deski SUP paddleboarda 86cm
Wysokość deski SUP paddleboarda 15cm
Waga deski SUP paddleboarda 10,9kg
Stateczniki do deski SUP 3x tylni, wyjmowany
Rodzinna deska SUP Tak
Deska umożliwia transport psów Tak
Rodzaj deski SUP Allround - wszechstronny
Rodzaj deski SUP Touring - dłuższe wyprawy, ćwiczenie kondycji
Możliwość zamocowania siedziska kajakowego Tak
Deski SUP COASTO Paddleboardy COASTO

Jak wybrać deskę SUP

Jak wybrać deskę SUP

Z przyjemnością oferujemy w naszym sklepie wiele desek SUP (paddleboardów) różnych marek, rozmiarów i typów. Rozumiemy jednak, że wybór odpowiedniej deski nie jest łatwy. Dlatego przygotowaliśmy ten interaktywny przewodnik. Czytaj dalej...

Jak zacząć s paddleboard

Jak zacząć pływać na desce SUP

Wskazówki i porady dla początkujących SUPowców (Stand up Paddling). Zapoznamy Cię z podstawowymi zasadami bezpieczeństwa, doradzimy również, jak efektywniej wiosłować, jak wybrać odpowiednie miejsca na pływanie na desce SUP, jak wrócić na deskę po upadku i wiele więcej Czytaj dalej...


Gdzie pływać na doske SUP


Gdzie pływać na desce SUP

Wiosłowanie na stojąco jest naprawdę proste! Praktycznie na każdym akwenie wodny można bezpiecznie pływać. Przykładowymi miejscami są między innymi tamy, jeziora, duże jak i małe stawy, rzeki no i oczywiście morze. Czytaj dalej...

Nauka Windsurfingu na dmuchanej desce – WindSUP


Nauka Windsurfingu na dmuchanej desce – WindSUP

Tak, żagiel można przymocować do niektórych pompowanych desek SUP. Zobacz zdjęcia i filmy obrazujące podstawowe elementy sterowania deską windsurfing, takie jak wyciąganie żagla z wody, obracanie się pod wiatr i zawracanie z wiatrem - halsowanie. Czytaj dalej...

Marka COASTO
Technologia Paddleboard FUSION TTS
W zestawie wiosło Tak
W zestawie leash Tak
Pojemność deski SUP 360l
Ciśnienie deski SUP paddleboarda 15PSI
Maksymalna waga użytkownika 170kg
Długość deski SUP paddleboarda 355cm
Szerokość deski SUP paddleboarda 86cm
Wysokość deski SUP paddleboarda 15cm
Waga deski SUP paddleboarda 10,9kg
Stateczniki do deski SUP 3x tylni, wyjmowany
Rodzinna deska SUP Tak
Deska umożliwia transport psów Tak
Rodzaj deski SUP Allround - wszechstronny
Rodzaj deski SUP Touring - dłuższe wyprawy, ćwiczenie kondycji
Możliwość zamocowania siedziska kajakowego Tak
Deski SUP COASTO Paddleboardy COASTO

 • AQUA MARINA - deski SUP według marki
 • F2 - deski SUP według marki
 • ZRAY - deski SUP według marki
 • SKIFFO - deski SUP według marki
 • WATTSUP - deski SUP według marki
 • GLADIATOR - deski SUP według marki
 • HYDRO FORCE - deski SUP według marki
 • COASTA - deski SUP według marki
 • STX - deski SUP według marki
 • AZTRON - deski SUP według marki
 • LOZEN - deski SUP według marki
 • AQUADESIGN - deski SUP według marki