Deska SUP F2 CRUISE WINDSURF 11'5 TEAM TURQUISE S21 z wiosłem - pompowany paddleboard i windsurfing

ID: 12351388231

Paddleboard F2 WS CRUISE TEAM 11’5” to uniwersalna, pompowana deska WindSUP z kategorii Allround, posiadająca jednocześnie wiele cech desek TOURingowych. Spiczasty kształt, duża szerokość i ścięta rufa deski, dają wioślarzowi bardzo trafne połączenie stabilności, łatwości manewrowania z… Więcej informacji 

W magazynie Wysyłka z reguły w ciągu 24 godzin.

Twoja cena 1 990,00 zł 
Przed rabatem 2 750,00 zł RABAT 28%
Najniższa cena w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 2 750,00 zł 

Inne w kategorii:
Pompowane deski SUP - F2
Pompowane deski SUP z możliwością dołączenia żagla


Deska SUP F2 CRUISE WINDSURF 11'5 TEAM TURQUISE S21 z wiosłem - pompowany paddleboard i windsurfing

Paddleboard F2 WS CRUISE TEAM 11’5” to uniwersalna, pompowana deska WindSUP z kategorii Allround, posiadająca jednocześnie wiele cech desek TOURingowych. Spiczasty kształt, duża szerokość i ścięta rufa deski, dają wioślarzowi bardzo trafne połączenie stabilności, łatwości manewrowania z przyjemnością wiosłowania nawet na dłuższych wyprawach. Po pływaniu zapakujesz całość w wygodny plecak do transportu. 

Wyjątkowość tego WindSUPa polega na połączeniu zaawansowanej technologii HFT (termicznie zgrzewane warstwy PVC) i zastosowaniu specjalnych krawędzi Waterbreak Edge.  Taka konstrukcja dna deski na rufie, pozwala wchodzić w ślizg, podczas pływania z pędnikiem. Większość desek pompowanych WindSUP nie ma takiej możliwości.

Wymiary deski SUP: długość: 354 cm, szerokość: 83 cm i wysokość: 15 cm. Pojemność deski wynosi 320 litrów. Waga samej deski: 11,2 kg. Maksymalna waga pojedynczego użytkownika: 150 kg.Windsurfing, Snowboard, SUP to dzisiaj synonimy marki F2 - od wielu lat F2 jest specjalistą w ramach sportowów "deskowych". Wieloletnie doświadczenie w konstruowaniu sprzętu do sportów wodnych,  pozwoliło stworzyć w 2021 roku, kolejną znakomitą kolekcję pompowanych desek SUP. Produkty F2 należą do jednych z najlepszych i najpopularniejszych w padddleboardingu - otrzymujemy świetnie przemyślane konstrukcje, wysoką jakość, zaawansowane technologie oraz  pełną gamę desek, zarówno dla zaawansowanych, jak i początkujących użytkowników.

Paddleboard F2 WS CRUISE TEAM 11’5” to uniwersalna rodzinna deska SUP, który idealnie nadaje się do rekreacyjnego użytkowania i nauki pływania na windsurfingu. Duża maksymalna nośność deski (150 kg) pozwala na wiosłowanie osobom o wadze do 120 kg. WAŻNE - bazując na naszym doświadczeniu rekomendujemy jednak, żeby maksymalna waga jednego wioślarza stojącego na środku deski nie przekraczała 120 kg. SUP poradzi sobie z większym obciążeniem, jeśli ciężar zostanie rozłożony na więcej punktów. Kiedy więc dwie osoby wiosłują na desce SUP, ciężar jest rozłożony w dwóch punktach - paddleboard jest głębiej zanurzony, ale płynie poprawnie.

Ten model F2 jest produkowany z wykorzystaniem dwuwarstwowej technologii Heat-Fusion (HFT czyli MSL), która po napompowaniu do wymaganego ciśnienia 15PSI zapewnia świetną sztywność, niską wagę deski i wytrzymałość. Deska SUP ma trzy uchwyty ułatwiające transport oraz mocowania typu D-ring, umożliwiające montaż dodatkowych akcesoriów. Na dziobie znajduje się elastyczna linka Bungy, która służy do przymocowania rzeczy osobistych do deski. Deska SUP wyposażona jest w trzy stateczniki. Dwa, tylne rozstawione równomiernie na rufie oraz jeden centralny statecznik, używany podczas pływania z pędnikiem. Wszystkie są wyjmowane i kompatybilne z systemem skrzynek statecznikowych typu US-Box. Górna powierzchnia deski SUP pokryta jest warstwą pianki EVA, która jest bardzo przyjemna w dotyku, a jednocześnie zapobiega ślizganiu się stóp. 

Deska posiada również specjalną konstrukcję Waterbreak Edge (bardzo sztywna krawędz wokół rufy deski na jej dnie) umożliwiającą wchodzenie na desce w ślizg w trakcie użytkowania jej z pędnikiem(żaglem). Ten WindSUP jest również bardzo dobrą opcją do rozpoczęcia nauki podstaw tego sportu.

Wymiary deski SUP: długość: 354 cm, szerokość: 83 cm i wysokość: 15 cm. Pojemność deski wynosi 320 litrów. Waga samej deski: 11,2 kg. Maksymalna waga pojedynczego użytkownika: 150 kg.

Właściwości i funkcje:

 • TECHNOLOGIA Heat Fusion (MSL)

Specjalny technologiczny proces produkcji, polegający na tym, że dwie warstwy PVC są prasowane (laminowane) pod wysokim ciśnieniem podczas produkcji, bez użycia kleju. Proces ten pozwala znacząco zmniejszyć wagę deski ze względu na brak kleju, a produkcja jest również bardziej przyjazna dla środowiska. Dzięki takiemu połączeniu obu warstw (w warstwie adhezyjnej nie występują mikroprzesunięcia), uzyskuje się znacznie wyższą wytrzymałość i jednocześnie sztywność deski po napompowaniu.

 • Pokład z pianki EVA

Warstwa górna pokładu wykonana jest z antypoślizgowej pianki EVA, która zapewnia maksymalną kontrolę i bezpieczeństwo.

 • Dodatkowe uchwyty typu D-ring

D-ringi używane do mocowania rzeczy osobistych lub akcesoriów do desek SUP.

 • Linka Bungee

Elastyczne linki na desce, dzięki którym można przymocować  rzeczy osobiste do deski SUP.

 • Dodatkowe uchwyty

Deska SUP posiada liczne wygodne uchwyty z neoprenu. Dzięki temu użytkownik może łatwo manipulować deską na brzegu i na wodzie.

 • Wyjmowane stateczniki typu US-Box Fin

2 wyjmowane tylne stateczniki typu US Box oraz wyjmowany centralny, środkowy statecznik typu US Box - Montaż nie wymaga narzędzi, jest szybki i bezproblemowy.

 • Leash - linka bezpieczeństwa

Elastyczna linka łącząca nas z deską. Obowiązkowy środek bezpieczeństwa podczas pływania. Dzięki niemu w razie upadku do wody deska SUP nam nie ucieknie.

 • Waterbreak Edge

Specjalna konstrukcja dna deski na rufie umożliwia wejście WindSUPem w ślizg.

Zestaw zawiera:

 • Deskę SUP F2 WS CRUISE TEAM 11’5" 33”
 • Składane, aluminiowe wiosło z plastikowym piórem
 • Wsuwane, tylne 2 stateczniki US BOX + centralny duży statecznik US BOX
 • Plecak transportowy
 • Pompka wysokociśnieniowa wyposażona w manometr
 • Leash - linka bezpieczeństwa
 • Zestaw naprawczy

bojka do wiosła SUP


Większość wioseł do desek SUP unosi się na wodzie, ale wieloczęściowe wiosła aluminiowe pływają tylko krótki czas.

Bojka do wiosła daje pewność, że nie „utopisz” swojego wiosła. Szczególnie jeśli na twojej desce pływają dzieci lub pożyczasz ją osobom początkującym to bojka może okazać się niezastąpionym wyposażeniem, dzięki któremu nie stracisz wiosła.

Ważne! Bojka nie jest elementem zastawu SUP.


Pompka elektryczna STAR 6 12V do desek SUP- maksymalne ciśnienie do 16PSI


Każda deska SUP jest oferowana z ręczną pompką wysokociśnieniową z manometrem. Częste pompowanie deski do standardowego ciśnienia 15 PSI, (tj. 1 atmosfera) może być nieco męczące.

Elektryczne pompki to znakomite rozwiązanie - wystarczy podłączyć do gniazdka 12V w samochodzie i ustawić żądane ciśnienie - możesz wtedy spokojnie iść się przebrać i przygotować się do pływania. Pompka sama się wyłącza po osiągnięciu wskazanego poziomu ciśnienia, a Twoja deska jest gotowa na wodowanie :-)
Pompka elektryczna nie jest częścią zestawu z deską SUP.


Marka F2
Technologia Paddleboard MSL-Fusion
W zestawie wiosło Tak
W zestawie leash Tak
Pojemność deski SUP 320l
Maksymalna waga użytkownika 150kg
Długość deski SUP paddleboarda 354cm
Szerokość deski SUP paddleboarda 83cm
Wysokość deski SUP paddleboarda 15cm
Waga deski SUP paddleboarda 11,2kg
Stateczniki do deski SUP 2x tylne typu US-BOX + 1x centralny typu US-BOX
Rodzinna deska SUP Tak
Deska umożliwia transport psów Tak
Do deski SUP możesz dodać żagiel/pędnik(windsurfing) Tak
Rodzaj deski SUP Allround - wszechstronny
Możliwość zamocowania siedziska kajakowego Tak
F2 deski WindSUP

Jak wybrać deskę SUP

Jak wybrać deskę SUP

Z przyjemnością oferujemy w naszym sklepie wiele desek SUP (paddleboardów) różnych marek, rozmiarów i typów. Rozumiemy jednak, że wybór odpowiedniej deski nie jest łatwy. Dlatego przygotowaliśmy ten interaktywny przewodnik. Czytaj dalej...

Jak zacząć s paddleboard

Jak zacząć pływać na desce SUP

Wskazówki i porady dla początkujących SUPowców (Stand up Paddling). Zapoznamy Cię z podstawowymi zasadami bezpieczeństwa, doradzimy również, jak efektywniej wiosłować, jak wybrać odpowiednie miejsca na pływanie na desce SUP, jak wrócić na deskę po upadku i wiele więcej Czytaj dalej...


Gdzie pływać na doske SUP


Gdzie pływać na desce SUP

Wiosłowanie na stojąco jest naprawdę proste! Praktycznie na każdym akwenie wodny można bezpiecznie pływać. Przykładowymi miejscami są między innymi tamy, jeziora, duże jak i małe stawy, rzeki no i oczywiście morze. Czytaj dalej...

Nauka Windsurfingu na dmuchanej desce – WindSUP


Nauka Windsurfingu na dmuchanej desce – WindSUP

Tak, żagiel można przymocować do niektórych pompowanych desek SUP. Zobacz zdjęcia i filmy obrazujące podstawowe elementy sterowania deską windsurfing, takie jak wyciąganie żagla z wody, obracanie się pod wiatr i zawracanie z wiatrem - halsowanie. Czytaj dalej...

Marka F2
Technologia Paddleboard MSL-Fusion
W zestawie wiosło Tak
W zestawie leash Tak
Pojemność deski SUP 320l
Maksymalna waga użytkownika 150kg
Długość deski SUP paddleboarda 354cm
Szerokość deski SUP paddleboarda 83cm
Wysokość deski SUP paddleboarda 15cm
Waga deski SUP paddleboarda 11,2kg
Stateczniki do deski SUP 2x tylne typu US-BOX + 1x centralny typu US-BOX
Rodzinna deska SUP Tak
Deska umożliwia transport psów Tak
Do deski SUP możesz dodać żagiel/pędnik(windsurfing) Tak
Rodzaj deski SUP Allround - wszechstronny
Możliwość zamocowania siedziska kajakowego Tak
F2 deski WindSUP

PADDELT.DE - Paddelt mit uns in Deutschland und Österreich!
PADLUJTE.CZ - Pádlujte s námi v Česku a Slovensku!
PAGAIATE.IT - Pagaiate con noi in Italia!
WIOSLUJCIE.PL - Wiosłujcie z nami w Polsce!
PADDLEFASHION.com - Paddle with style

 • AQUA MARINA - deski SUP według marki
 • F2 - deski SUP według marki
 • GLADIATOR - deski SUP według marki
 • HYDRO FORCE - deski SUP według marki
 • BODY GLOVE - deski SUP według marki
 • SPINERA - deski SUP według marki
 • MOAI - deski SUP według marki
 • ZRAY - deski SUP według marki
 • SKIFFO - deski SUP według marki
 • WATTSUP - deski SUP według marki
 • COASTA - deski SUP według marki
 • STX - deski SUP według marki
 • AZTRON - deski SUP według marki
 • LOZEN - deski SUP według marki
 • AQUADESIGN - deski SUP według marki
 • ABSTRACT - deski SUP według marki
 • DELTA - deski SUP według marki
 • SIC MAUI - deski SUP według marki