Deska SUP Aqua Marina Fusion 2023

Przedstawiamy Wam nowy model AQUA MARINA FUSION, który jest tegoroczną nowością.

W poprzednich sezonach był to jeden z najlepiej sprzedający się modeli na świecie.  Deska ma zaokrąglony kształt, dlatego umieszczamy ją w naszej kategorii desek uniwersalnych. Jej długość wynosi 330 cm, szerokość 81 cm, a wysokość (grubość) 15 cm. Przeznaczona jest dla początkujących wioślarzy, którzy preferują odpowiednią stabilność. FUSION to średniej wielkości uniwersalna deska SUP, idealna dla rodzin. Bez problemu zmieści się na nim rodzic z dzieckiem i bagażami.

 

AQUA MARINA FUSION AQUA MARINA MODELE 2023

AQUA MARINA

Producent podaje maksymalne obciążenie SUPa na poziomie 150 kg. Jest to jednak całkowite obciążenie deski i na pewno nie udźwignie ona jednego wioślarza o wadze 150 kg, stojącego na jej środku. Najcięższa osoba stojąca samotnie nie powinna mieć według naszego testu więcej niż 100 kg.

Jeśli chcesz zobaczyć, jak FUSION radzi sobie w naszym teście obciążeniowym i jakie kombinacje wioślarzy może udźwignąć, obejrzyj film do końca.

FUSION ma wysokość 15 cm, pozwala to na większe obciążenie SUP’a, a dzięki długości 330 cm można wygodnie łączyć załogę - dorosły + dziecko lub dwóch mniejszych wioślarzy. Jeśli jednak największy użytkownik waży ponad 100 kg, wybierz większy model MONSTER. Jeśli chcesz mieć bardziej zaawansowany SUP, polecamy model MAGMA, który jest sztywniejszy i wyposażony w lepsze wiosło z włókna  szklanego połączonego z włóknem węglowym.

FUSION jest również bardzo popularnym SUP’em w Polsce i sprzedajemy go od wielu lat. Jakie nowe cechy i funkcje ma tegoroczna wersja tego modelu?

Główną różnicą jest kształt deski. Model 2023 ma poszerzoną rufę, podczas gdy w starszym modelu była ona bardziej zaokrąglona. Ta niewielka modyfikacja kształtu poprawia stabilność deski, którą docenią zwłaszcza osoby początkujące.

Kolejną nowość można znaleźć na pokładzie deski. Antypoślizgowa pianka EVA w modelach 2023 nie jest już natryskiwana. Wzór jest teraz jej częścią, a więc nie ma ryzyka, że deska straci swoje kolory podczas użytkowania.

Przyjrzyjmy się wspólnie, co znajdziesz w podstawowym zestawie. W komplecie znajduje się podstawowe 3-częściowe aluminiowe wiosło z plastikowym piórem. Należy pamiętać, że wiosło nie unosi się długo na wodzie i w krótkim czasie idzie na dno. Jeśli nie chcesz stracić wiosła, zalecamy użycie pływaka-bojki. Pasuje ona na trzonek i zapobiega zatopieniu wiosła. Bojka powinna być oczywistością podczas wiosłowania dzieci i początkujących, którzy często wpadają do wody i wyrzucają wiosło.

W podstawowym opakowaniu znajdziesz też statecznik do systemu SLIDE IN zabezpieczony plastikowym zatrzaskiem. Jeśli potrzebujesz zamiennika, znajdziesz go w naszym sklepie internetowym w kategorii Akcesoria.

Nie może zabraknąć też leasha, który chroni przed odpłynięciem deski oraz ręcznej pompki dwustronnego działania z manometrem. Wszystko to mieści się w tym wytrzymałym plecaku z zamkiem błyskawicznym wykonanym z materiału pochodzącego z recyklingu.

Pompka ręczna na pewno się przyda, ale szczerze mówiąc, pompowanie manualne może być bardzo pracochłonne. Polecamy zaopatrzyć się w pompkę elektryczną. Zaoszczędzisz sobie sporo energii jeszcze przed wejściem na wodę. Jednak noś ze sobą też ręczną pompkę jako zapasowe, awaryjne rozwiązanie.

Deskę FUSION możesz wybrać w kilku wygodnych zestawach. Oprócz zestawu podstawowego można wybrać "Zestaw startowy" - gdzie dodajemy pompkę elektryczną oraz wodoodporną torbę na telefon, portfel i klucze do samochodu.

Chcesz pływać na swojej desce jak na kajaku? Przygotowaliśmy wygodny "Zestaw kajakowy". W zestawie z kajakiem otrzymasz 4-częściowe wiosło, które może być używane zarówno do wiosłowania na stojąco lub z dwoma piórami jak w kajaku.

A dla wymagających klientów przygotowaliśmy "Super Zestaw", który zawiera wszystkie akcesoria z poprzednich zestawów. Uważaj przy wyborze, w zestawach Zestaw kajakowy i Super Zestaw  jest tylko jedno 4-częściowe wiosło(zastępuje ono podstawowy model z oryginalnego kompletu), więc miej to na uwadze.

A teraz test nośności deski....Deska SUP Aqua Marina Fusion 2023Deska SUP Aqua Marina Fusion 2023Deska SUP Aqua Marina Fusion 2023Deska SUP Aqua Marina Fusion 2023
PADDELT.DE - Paddelt mit uns in Deutschland und Österreich!
PADLUJTE.CZ - Pádlujte s námi v Česku a Slovensku!
PAGAIATE.IT - Pagaiate con noi in Italia!
WIOSLUJCIE.PL - Wiosłujcie z nami w Polsce!
PADDLEFASHION.com - Paddle with style

 • AQUA MARINA - deski SUP według marki
 • F2 - deski SUP według marki
 • GLADIATOR - deski SUP według marki
 • HYDRO FORCE - deski SUP według marki
 • BODY GLOVE - deski SUP według marki
 • SPINERA - deski SUP według marki
 • MOAI - deski SUP według marki
 • ZRAY - deski SUP według marki
 • SKIFFO - deski SUP według marki
 • WATTSUP - deski SUP według marki
 • COASTA - deski SUP według marki
 • STX - deski SUP według marki
 • AZTRON - deski SUP według marki
 • LOZEN - deski SUP według marki
 • AQUADESIGN - deski SUP według marki
 • ABSTRACT - deski SUP według marki
 • DELTA - deski SUP według marki
 • SIC MAUI - deski SUP według marki