>   >  Komplet WindSUP GLADIATOR PRO 10'7 WS + pędnik STX PowerKid - pompowany paddleboard

Komplet WindSUP GLADIATOR PRO 10'7 WS + pędnik STX PowerKid - pompowany paddleboard - powierzchnia: 3,6m

ID: 12351388362

Kompletny zestaw dla wszystkich, którzy oprócz pływania z wiosłem, chcą spróbować swoich sił na windsurfingu. W komplecie otrzymujemy deskę GLADIATOR PRO 10'7 WS wraz z wiosłem karbonowym oraz wybranym rozmiarem żagla/pędnika STX PowerKID Rig. - żagiel do wyboru w rozmiarach 2.4/ 2.8/ 3.2/ 3.6/ 4.0/ 4.4/ 5.0 m.  To jest świetny zestaw zarówno do pływania na stojąco, jak i do rozpoczęcia swojej przygody z windurfingiem.Wybierz wariant:

powierzchnia:

Twoja cena 4 375 zł 
Wyprzedane

Inne warianty:
deska SUP GLADIATOR PRO 10'8 WindSUP z wiosłem karbonowym - pompowany paddleboard deska SUP GLADIATOR PRO 10'7 WindSUP z karbonowym wiosłem - pompowany paddleboard Deska SUP GLADIATOR PRO 12'6 TOURING z wiosłem - pompowany paddleboard Deska SUP GLADIATOR PRO 12'6 SPORT z wiosłem - pompowany paddleboard Deska SUP GLADIATOR PRO 10,8 z wiosłem - pompowany paddleboard Deska SUP GLADIATOR PRO 11'4 z wiosłem - pompowany paddleboard Deska SUP GLADIATOR PRO 11'4 z wiosłem - pompowany Deska SUP GLADIATOR PRO 10'6 z wiosłem - pompowany paddleboard Deska SUP GLADIATOR PRO 11'6 z wiosłem - pompowany Deska SUP GLADIATOR PRO 11'2 z wiosłem - pompowany paddleboard Deska SUP GLADIATOR PRO 10'4 z wiosłem - pompowany paddleboard Komplet WindSUP GLADIATOR PRO 10'7 WS + pędnik STX PowerHD Dacron RIG - pompowany paddleboard Komplet WindSUP GLADIATOR PRO 10'8 WS + pędnik STX PowerHD Dacron - pompowany paddleboard Komplet WindSUP GLADIATOR PRO 10'8 WS + pędnik STX PowerKid - pompowany paddleboard

Komplet WindSUP GLADIATOR PRO 10'7 WS + pędnik STX PowerKid - pompowany paddleboard - powierzchnia: 3,6m

Komplet GLADIATOR PRO 10'7 WS + pędnik STX PowerKID jest nowością w sezonie 2021 -  deska to kontynuacja bardzo popularnej serii GLADIATOR BLUE. Najważniejsze cechy tego SUPa to znakomita stabilność, niespotykana sztywność – ciśnienie do 26 PSI!!!  i doskonałe trzymanie kierunku. Dodatkowo w sezonie 2021 otrzymujemy wysokiej jakości karbonowo-nylonowe wiosło w zestawie.

GLADIATOR PRO 10'7 WS to uniwersalny pompowany ALLROUND/ WINDSUP  skierowany do bardzo szerokiego grona odbiorców. Deska ma wysokość 12 cm, szerokość 81 cm i długość 324 cm. Pojemność to 240 litrów, a waga to zaledwie 9,5 kg. Jest przeznaczony dla wioślarzy o wadze do 120 kg. Jest to wszechstronna pompowana deska SUP, wykonana w dwuwarstwowej technologii MSL FUSION DROP-STITCH. To termicznie zgrzewane 2 warstwy PVC, dzięki czemu otrzymujemy niespotykaną wytrzymałość, sztywność oraz niską wagę. Wielką zaletą tej deski jest możliwość spakowania w niewielką torbę transportową. WS oznacza możliwość podpięcia pędnika windsurfingowego do gniazda centralnego oraz w zestawie drugi statecznik (miecz), mocowany w centralnym miejscu. Dzięki temu deska w wersji WindSUP pozwala pływać/ ostrzyć pod wiatr.

Ta deska SUP jest wyposażona w świetne 3-częściowe, regulowane wiosło z trzonkiem z włókna węglowego- carbonu oraz nylonowym piórem. Waga wiosła wynosi tylko 0,9 kg dzięki czemu wiosło pływa na powierzchni wody. Zestaw zawiera również leash czyli linkę bezpieczeństwa.

Seria GLADIATOR PRO jest kontynuacją bardzo popularnej serii GLADIATOR BLUE. Deski „PRO” są przeznaczone dla początkujących, średnio zaawansowanych jak i dla profesjonalistów szukających niezawodnych desek, które można pompować do ciśnienia 26 PSI dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii FUSION. Gama desek GLADIATOR PRO cechuje: bogate wyposażenie, wysokiej jakości wiosła, techniczny plecak/ torba transportowa na kółkach.

Żagiel windsurfingowy STX PowerKID RIG – pędnik windsurfing

Pędnik windsurfingowy STX PowerKID to lekki żagiel znanej marki STX/ PROLIMIT do desek SUP i windsurfingu. Komplet zawiera lekki, laminatowy EPX 2-częściowy maszt, regulowany aluminiowy bom, stopę masztu oraz fał startowy i linki do taklowania pędnika. Pędnik świetnie sprawdza się podczas pierwszych kroków na desce z żaglem,  jak i do amatorskiego uprawiania windsurfingu.

Dzięki masztowi wykonanemu z laminatu EPX, pędnik lepiej reaguje na wietrze i pozwala na rozwój swoich umiejętności.    

UWAGA! 

 • Różne rozmiary pędnika mają różne kolory - (dostępne 2.4/ 2.8/ 3.2/ 3.6/ 4.0/ 4.4/ 5.0) skontaktuj się z nami w celu potwierdzenia dostępności.
 • Do podłączenia pędnika do deski SUP lub deski windsurfingowej potrzebujesz paletę masztu, która nie jest standardowo na wyposażeniu zestawu. Do zestawów WindSUP + pędnik dodajemy gratis paletę PROLIMIT typu Cardan o wartości 185 PLN.

Zestaw zawiera:

 • deskę SUP GLADIATOR PRO 10'7 WS
 • 3-częściowe regulowane wiosło carbonowe z plastikowym piórem
 • 1 wsuwany statecznik w systemie US-BOX + 1 centralny stetecznik US-Box
 • torbę/ plecak transportowy na kółkach
 • pompkę wysokociśnieniową GLADIATOR wyposażoną w manometr
 • leash – linka bezpieczeństwa
 • Zestaw naprawczy
 • Żagiel/ pędnik STX PowerKID RIG w wybranym rozmiarze

W zestawie z żaglem otrzymujemy:

 • żagiel STX PowerKID
 • 2-częściowy laminatowy maszt
 • aluminiowy bom
 • stopę masztu i adapter
 • fał startowy
 • linki do taklowania
 • pokrowiec transportowy
 • paleta CARDAN Joint o wartości 185 PLN w zestawieGLADIATOR PRO s pádlem - nafukovací paddleboard


Marka GLADIATOR
GLADIATOR linia produktów GLADIATOR PRO
Technologia Paddleboard MSL-Fusion
W zestawie wiosło Tak
W zestawie leash Tak
Pojemność deski SUP 240l
Ciśnienie deski SUP paddleboarda 26PSI
Maksymalna waga użytkownika 120kg
Długość deski SUP paddleboarda 326cm
Szerokość deski SUP paddleboarda 81cm
Waga deski SUP paddleboarda 9,5kg
Stateczniki do deski SUP 2x wyjmowany
Deska SUP odpowiednia dla kobiet Tak
Do deski SUP możesz dodać żagiel/pędnik(windsurfing) Tak
Rodzaj deski SUP Allround - wszechstronny
GLADIATOR linia produktów

Jak wybrać deskę SUP

Jak wybrać deskę SUP

Z przyjemnością oferujemy w naszym sklepie wiele desek SUP (paddleboardów) różnych marek, rozmiarów i typów. Rozumiemy jednak, że wybór odpowiedniej deski nie jest łatwy. Dlatego przygotowaliśmy ten interaktywny przewodnik. Czytaj dalej...

Jak zacząć s paddleboard

Jak zacząć pływać na desce SUP

Wskazówki i porady dla początkujących SUPowców (Stand up Paddling). Zapoznamy Cię z podstawowymi zasadami bezpieczeństwa, doradzimy również, jak efektywniej wiosłować, jak wybrać odpowiednie miejsca na pływanie na desce SUP, jak wrócić na deskę po upadku i wiele więcej Czytaj dalej...


Gdzie pływać na doske SUP


Gdzie pływać na desce SUP

Wiosłowanie na stojąco jest naprawdę proste! Praktycznie na każdym akwenie wodny można bezpiecznie pływać. Przykładowymi miejscami są między innymi tamy, jeziora, duże jak i małe stawy, rzeki no i oczywiście morze. Czytaj dalej...

Nauka Windsurfingu na dmuchanej desce – WindSUP


Nauka Windsurfingu na dmuchanej desce – WindSUP

Tak, żagiel można przymocować do niektórych pompowanych desek SUP. Zobacz zdjęcia i filmy obrazujące podstawowe elementy sterowania deską windsurfing, takie jak wyciąganie żagla z wody, obracanie się pod wiatr i zawracanie z wiatrem - halsowanie. Czytaj dalej...

Marka GLADIATOR
GLADIATOR linia produktów GLADIATOR PRO
Technologia Paddleboard MSL-Fusion
W zestawie wiosło Tak
W zestawie leash Tak
Pojemność deski SUP 240l
Ciśnienie deski SUP paddleboarda 26PSI
Maksymalna waga użytkownika 120kg
Długość deski SUP paddleboarda 326cm
Szerokość deski SUP paddleboarda 81cm
Waga deski SUP paddleboarda 9,5kg
Stateczniki do deski SUP 2x wyjmowany
Deska SUP odpowiednia dla kobiet Tak
Do deski SUP możesz dodać żagiel/pędnik(windsurfing) Tak
Rodzaj deski SUP Allround - wszechstronny
GLADIATOR linia produktów

 • AQUA MARINA - deski SUP według marki
 • F2 - deski SUP według marki
 • ZRAY - deski SUP według marki
 • SKIFFO - deski SUP według marki
 • WATTSUP - deski SUP według marki
 • GLADIATOR - deski SUP według marki
 • HYDRO FORCE - deski SUP według marki
 • COASTA - deski SUP według marki
 • STX - deski SUP według marki
 • AZTRON - deski SUP według marki
 • LOZEN - deski SUP według marki
 • AQUADESIGN - deski SUP według marki