Deska SUP Aqua Marina Breeze 2023

Przedstawiamy Wam nowy model AQUA MARINA BREEZE, który jest tegoroczną nowością.

Deska SUP Aqua Marina Breeze 9’10 model 2023 to pompowana deska idealna zarówno dla początkujących jak i nieco bardziej zaawansowanych użytkowników. Deska o rozmiarze 9’10 jest bardzo wszechstronna i uniwersalna. Polecana jest na spokojniejsze wody i jeziora – idealny zestaw dla początkujących. Dzięki technologii Drop Stitch Light świetnie sprawdzi się dla mniejszych wioślarzy, dla których wysokość 12 cm jest absolutnie idealna, ponieważ mają środek ciężkości bliżej wody. Maksymalna waga użytkownika sugerowana przez nas to 70 kg. Jeśli potrzebujesz większej deski sprawdź AQUA MARINA VAPOR.

 

AQUA MARINA BREEZE AQUA MARINA MODELE 2023

AQUA MARINA

Przedstawiamy Wam nowy model AQUA MARINA BREEZE, który jest tegoroczną, odświeżoną wersją tego popularnego SUP’a.

Jak widać,  deska SUP ma zaokrąglony kształt i dlatego należy do kategorii uniwersalnych desek SUP. Jej długość wynosi 300 cm, szerokość 76 cm, a wysokość 12 cm. Ta deska SUP jest stosunkowo krótka i dlatego jest przeznaczona dla mniejszych wioślarzy, mamy na myśli mniejszy wzrost przy maksymalnej wadze do 70 kg. Na naszej stronie znajdziesz go w kategorii  małe uniwersalne (allround) deski SUP.

Producent podaje maksymalne obciążenie w granicach 100 kg, jednak bazując na naszym doświadczeniu rekomendujemy, żeby maksymalna waga jednego wioślarza stojącego na środku deski nie przekraczała 70 kg. Szukasz modeli dla cięższych użytkowników sprawdź: VAPOR, FUSION, MONSTER

Jeśli chcesz zobaczyć, jak BREEZE radzi sobie w naszym teście obciążeniowym i jakie kombinacje wioślarzy może udźwignąć, obejrzyj film do końca.

Deska o rozmiarze 9’10 jest bardzo wszechstronna i uniwersalna. Polecana jest na spokojniejsze wody i jeziora – idealny zestaw dla początkujących. Dzięki technologii Drop Stitch Light świetnie sprawdzi się dla mniejszych wioślarzy, dla których wysokość 12 cm jest absolutnie idealna, ponieważ mają środek ciężkości bliżej wody. 

Jakie nowe cechy i funkcje ma tegoroczna wersja tego modelu?

Główną różnicą jest kształt deski. Model 2023 ma poszerzoną rufę, podczas gdy w starszym modelu była ona bardziej zaokrąglona. Ta niewielka modyfikacja kształtu poprawia stabilność deski, którą docenią zwłaszcza osoby początkujące.

Kolejną nowość można znaleźć na pokładzie deski. Antypoślizgowa pianka EVA w modelach 2023 nie jest już natryskiwana. Wzór jest teraz jej częścią, a więc nie ma ryzyka, że deska straci swoje kolory podczas użytkowania.

Przyjrzyjmy się wspólnie, co znajdziesz w podstawowym zestawie. W komplecie znajduje się podstawowe 3-częściowe aluminiowe wiosło z plastikowym piórem. Należy pamiętać, że wiosło nie unosi się długo na wodzie i w krótkim czasie idzie na dno. Jeśli nie chcesz stracić wiosła, zalecamy użycie pływaka-bojki. Pasuje ona na trzonek i zapobiega zatopieniu wiosła. Bojka powinna być oczywistością podczas wiosłowania dzieci i początkujących, którzy często wpadają do wody i wyrzucają wiosło.

W podstawowym opakowaniu znajdziesz też statecznik do systemu SLIDE IN zabezpieczony plastikowym zatrzaskiem. Jeśli potrzebujesz zamiennika, znajdziesz go w naszym sklepie internetowym w kategorii Akcesoria.

Nie może zabraknąć też leasha, który chroni przed odpłynięciem deski oraz ręcznej pompki dwustronnego działania z manometrem. Wszystko to mieści się w tym wytrzymałym plecaku z zamkiem błyskawicznym wykonanym z materiału pochodzącego z recyklingu.

Pompka ręczna na pewno się przyda, ale szczerze mówiąc, pompowanie manualne może być bardzo pracochłonne. Polecamy zaopatrzyć się w pompkę elektryczną. Zaoszczędzisz sobie sporo energii jeszcze przed wejściem na wodę. Jednak noś ze sobą też ręczną pompkę jako zapasowe, awaryjne rozwiązanie.

Deskę VAPOR możesz wybrać w kilku wygodnych zestawach. Oprócz zestawu podstawowego można wybrać "Zestaw startowy" - gdzie dodajemy pompkę elektryczną oraz wodoodporną torbę na telefon, portfel i klucze do samochodu.

Chcesz pływać na swojej desce jak na kajaku? Przygotowaliśmy wygodny "Zestaw kajakowy". W zestawie z kajakiem otrzymasz 4-częściowe wiosło, które może być używane zarówno do wiosłowania na stojąco lub z dwoma piórami jak w kajaku.

A dla wymagających klientów przygotowaliśmy "Super Zestaw", który zawiera wszystkie akcesoria z poprzednich zestawów. Uważaj przy wyborze, w zestawach Zestaw kajakowy i Super Zestaw  jest tylko jedno 4-częściowe wiosło(zastępuje ono podstawowy model z oryginalnego kompletu), więc miej to na uwadze.

A teraz test nośności deski....Deska SUP Aqua Marina Breeze 2023Deska SUP Aqua Marina Breeze 2023Deska SUP Aqua Marina Breeze 2023Deska SUP Aqua Marina Breeze 2023
PADDELT.DE - Paddelt mit uns in Deutschland und Österreich!
PADLUJTE.CZ - Pádlujte s námi v Česku a Slovensku!
PAGAIATE.IT - Pagaiate con noi in Italia!
WIOSLUJCIE.PL - Wiosłujcie z nami w Polsce!
PADDLEFASHION.com - Paddle with style

 • AQUA MARINA - deski SUP według marki
 • F2 - deski SUP według marki
 • GLADIATOR - deski SUP według marki
 • HYDRO FORCE - deski SUP według marki
 • BODY GLOVE - deski SUP według marki
 • SPINERA - deski SUP według marki
 • MOAI - deski SUP według marki
 • ZRAY - deski SUP według marki
 • SKIFFO - deski SUP według marki
 • WATTSUP - deski SUP według marki
 • COASTA - deski SUP według marki
 • STX - deski SUP według marki
 • AZTRON - deski SUP według marki
 • LOZEN - deski SUP według marki
 • AQUADESIGN - deski SUP według marki
 • ABSTRACT - deski SUP według marki
 • DELTA - deski SUP według marki
 • SIC MAUI - deski SUP według marki