Komplet windsurfingowy COMBO GLADIATOR WindSUP 10'7 z pędnikiem STX - pompowany paddleboard, windsurfing, kajak (594342) - powierzchnia: 2,0m

ID: 12351390073

Kompletny zestaw WindSUP + COMBO dla wszystkich, którzy oprócz pływania z wiosłem, oraz na siedząco jak w kajaku, chcą dodatkowo spróbować swoich sił na windsurfingu. W komplecie otrzymujemy deskę WindSUP GLADIATOR 10'7 wraz z wybranym rozmiarem żagla/pędnika (STX PowerKID bądź STX MiniKID) oraz… Więcej informacji 

W magazynie Wysyłka z reguły w ciągu 24 godzin.

Twoja cena 4 099,00 zł 
Przed rabatem 4 820,00 zł RABAT 15%
Najniższa cena w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 4 099,00 zł 

Inne w kategorii:
Pompowane deski SUP - GLADIATOR
Deski SUP dla kobiet
Pompowane deski SUP z możliwością dołączenia żagla
Pompowane deski SUP - GLADIATOR ORIGIN


Komplet windsurfingowy COMBO GLADIATOR WindSUP 10'7 z pędnikiem STX - pompowany paddleboard, windsurfing, kajak (594342) - powierzchnia: 2,0m

Kompletny zestaw WindSUP + COMBO dla wszystkich, którzy oprócz pływania z wiosłem, oraz na siedząco jak w kajaku, chcą dodatkowo spróbować swoich sił na windsurfingu. W komplecie otrzymujemy deskę WindSUP GLADIATOR 10'7 wraz z wybranym rozmiarem żagla/pędnika (STX PowerKID bądź STX MiniKID) oraz paletą CARDAN Joint, łączącą pędnik z deską. Do wyboru mamy kilka rozmiarów pędnika - 1.0/1,5/ 2.0/ 2.5/ 2.4/ 2.8/ 3.0/ 3.2/ 3.6/ 4.0/ 4,4/ 5.0/ 5.5 m.

GLADIATOR WINDSUP 10'7 SC (SEZON 2023) to uniwersalny, pompowany SUP i WINDSUP w jednym. Deska SUP wykonana jest w dwuwarstwowej technologii MSL FUSION DROP-STITCH. To termicznie zgrzewane 2 warstwy PVC z wewnętrzną strukturą gęsto ułożonych nylonowych nici łączących górny i dolny pokład. Dodatkowo deska wyposażona jest w specjalne wzmocnienie Triple Xstrong. Dzięki takiej konstrukcji i materiałom SUP posiada odpowiednią wytrzymałość i sztywność na wodzie. Deska Gladiator WS może być pompowana aż do ciśnienia 26 PSI.

Wymiary deski SUP: wysokość 12 cm, szerokość 81 cm, długość 328 cm. Pojemność deski wynosi 240 litrów, a jej waga to tylko 9,7 kg. Przeznaczony jest dla wioślarzy o wadze nie przekraczającej 120 kg. Sugerowana waga użytkownika: 95 kg

WS oznacza możliwość podpięcia pędnika windsurfingowego do gniazda centralnego oraz w zestawie drugi statecznik (miecz), mocowany w centralnym miejscu. Dzięki temu deska w wersji WindSUP pozwala pływać/ ostrzyć pod wiatr.

Paddleboard jest wyposażony w 3-częściowe, regulowane wiosło z aluminium z nylonowym piórem. Zestaw zawiera również leash – linkę bezpieczeństwa o długości 8 cali. 

Deska posiada nowy wzór i fakturę pianki EVA zapewniający wysoki komfort pływania i lepszą przyczepność stóp do pokładu.

Nowy jest także system linek bungee (3 niezależne) pozwalający na lepsze rozłożenie bagażu.

Deski GLADIATOR WS są przeznaczone dla początkujących, średnio zaawansowanych jak i dla profesjonalistów szukających niezawodnych desek, które można pompować do ciśnienia 26 PSI dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii FUSION. Gamę desek GLADIATOR WS cechuje: bogate wyposażenie, wysokiej jakości wiosła, techniczny plecak/ torba transportowa.

W zależności od wybranego rozmiaru żagla w komplecie otrzymujemy pędnik marki STX MiniKID lub STX PowerKID.

Żagiel windsurfingowy STX RIG – pędnik windsurfing

Pędnik windsurfingowy STX to lekki żagiel znanej marki STX/ PROLIMIT do desek SUP i windsurfingu. Komplet zawiera lekki, laminatowy EPX 3-częściowy maszt (lub aluminiowy w przypadku rozmiarów 1.0/ 1.5/ 2.0/ 2.5/ 3.0), regulowany aluminiowy bom, stopę masztu oraz fał startowy i linki do taklowania pędnika. Pędnik świetnie sprawdza się podczas pierwszych kroków na desce z żaglem,  jak i do amatorskiego uprawiania windsurfingu.

Dzięki masztowi wykonanemu z laminatu EPX, pędnik lepiej reaguje na wietrze i pozwala na rozwój swoich umiejętności.    

Żagiel windsurfingowy STX MiniKID – to pędnik windsurfing dedykowany dla dzieci, juniorów oraz kobiet - posiada aluminiowy maszt + bom o mniejszej średnicy dla łatwiejszego chwytu osób z drobnymi dłońmi.

UWAGA! 

 • Różne rozmiary pędnika mają różne kolory
 • Do podłączenia pędnika do deski SUP lub deski windsurfingowej potrzebujesz paletę masztu, która nie jest standardowo na wyposażeniu zestawu. Do zestawów WindSUP + pędnik dodajemy gratis paletę PROLIMIT typu Cardan o wartości 270 PLN.
 • Pędniki to przesyłki ponadgabarytowe i objęte są specjalnymi stawkami transportowymi. Wszystkie zamówienia pędników - żagli objęte są opłatą za wysyłkę wynoszącą 50 Zestaw podstawowy zawiera:

 • Deskę SUP Gladiator WS
 • Podstawową torbę / plecak do przenoszenia deski SUP
 • 3-częściowe wiosło z aluminium GLADIATOR z nylonowym piórem 
 • Pompkę typu double action - inne pompki np. elektryczne znajdziesz w Akcesoria - Pompki
 • Leash – linkę bezpieczeństwa - zapasowy znajdziesz w Akcesoria - Leashe
 • Dwa wyjmowane stateczniki do systemu US-BOX - zapasowe dostępne są tutaj Akcesoria – Stateczniki US-BOX
 • Zestaw naprawczy (łatki, śruby do statecznika)Basic Set - GLADIATOR Wind


Zestaw kajakowy:

 • Wszystkie elementy zestawu podstawowego
 • Siedzisko kajakowe
 • 4-częściowe wiosło kajakowe z dwoma piórami do wiosłowania na siedząco.Kajaková sada k paddleboarduZestaw Pędnika STX obejmuje:

 • żagiel wybranej wielkości w mkw
 • składany maszt
 • aluminiowy bom
 • stopę masztu i adapter
 • fał startowy
 • linki do taklowania
 • pokrowiec transportowy
 • paletę CardanaBasic Set - STX Power kid + kloub

Różne rozmiary pędnika mają różne kolory


Wiosłujcie bezpiecznie

Zapewnij bezpieczeństwo swoim dzieciom i sobie. Zawsze zakładaj leash - linkę bezpieczeństwa. Dzieci i osoby nieumiejące pływać powinny także zawsze nosić kamizelki ratunkowe.

Czy wiesz, że oprócz kamizelki ratunkowej istnieje jeszcze inny - niepozorny, ale skuteczny system ratunkowy? RESTUBE. Kliknij tutaj, aby obejrzeć film o bezpieczeństwie nad wodą.


Safety - Vest, Restube


Polecamy - bojka do wiosła SUP

Większość wioseł do desek SUP unosi się na wodzie, ale wieloczęściowe wiosła pływają tylko krótki czas.

Bojka do wiosła daje pewność, że nie „utopisz” swojego wiosła. Szczególnie jeśli na twojej desce pływają dzieci lub pożyczasz ją osobom początkującym to bojka może okazać się niezastąpionym wyposażeniem, dzięki któremu nie stracisz wiosła.

Ważne! Bojka nie jest elementem zastawu SUP.

Floater - Blue
Paddleboard GLADIATOR WindSUP 10'7 komplet s plachtou - nafukovací paddleboard, windsurfing i kajakPaddleboard GLADIATOR WindSUP 10'7 komplet s plachtou - nafukovací paddleboard, windsurfing i kajakPaddleboard GLADIATOR WindSUP 10'7 komplet s plachtou - nafukovací paddleboard, windsurfing i kajakPaddleboard GLADIATOR WindSUP 10'7 komplet s plachtou - nafukovací paddleboard, windsurfing i kajakPaddleboard GLADIATOR WindSUP 10'7 komplet s plachtou - nafukovací paddleboard, windsurfing i kajakPaddleboard GLADIATOR WindSUP 10'7 komplet s plachtou - nafukovací paddleboard, windsurfing i kajakPaddleboard GLADIATOR WindSUP 10'7 komplet s plachtou - nafukovací paddleboard, windsurfing i kajak

Pobierz instrukcję pędnika (PDF)


Marka GLADIATOR
Technologia Paddleboard MSL-Fusion
W zestawie wiosło Tak
W zestawie leash Tak
Ciśnienie deski SUP paddleboarda 26PSI
Maksymalna waga użytkownika 120kg
Długość deski SUP paddleboarda 328cm
Szerokość deski SUP paddleboarda 81cm
Wysokość deski SUP paddleboarda 12cm
Stateczniki do deski SUP 1x centralny typu US box + 1x tylni typu US box
Deska SUP odpowiednia dla kobiet Tak
Rodzinna deska SUP Tak
Deska umożliwia transport psów Tak
Do deski SUP możesz dodać żagiel/pędnik(windsurfing) Tak
Model 2022
GLADIATOR linia produktów GLADIATOR ORIGIN

Jak wybrać deskę SUP

Jak wybrać deskę SUP

Z przyjemnością oferujemy w naszym sklepie wiele desek SUP (paddleboardów) różnych marek, rozmiarów i typów. Rozumiemy jednak, że wybór odpowiedniej deski nie jest łatwy. Dlatego przygotowaliśmy ten interaktywny przewodnik. Czytaj dalej...

Jak zacząć s paddleboard

Jak zacząć pływać na desce SUP

Wskazówki i porady dla początkujących SUPowców (Stand up Paddling). Zapoznamy Cię z podstawowymi zasadami bezpieczeństwa, doradzimy również, jak efektywniej wiosłować, jak wybrać odpowiednie miejsca na pływanie na desce SUP, jak wrócić na deskę po upadku i wiele więcej Czytaj dalej...


Gdzie pływać na doske SUP


Gdzie pływać na desce SUP

Wiosłowanie na stojąco jest naprawdę proste! Praktycznie na każdym akwenie wodny można bezpiecznie pływać. Przykładowymi miejscami są między innymi tamy, jeziora, duże jak i małe stawy, rzeki no i oczywiście morze. Czytaj dalej...

Nauka Windsurfingu na dmuchanej desce – WindSUP


Nauka Windsurfingu na dmuchanej desce – WindSUP

Tak, żagiel można przymocować do niektórych pompowanych desek SUP. Zobacz zdjęcia i filmy obrazujące podstawowe elementy sterowania deską windsurfing, takie jak wyciąganie żagla z wody, obracanie się pod wiatr i zawracanie z wiatrem - halsowanie. Czytaj dalej...

Marka GLADIATOR
Technologia Paddleboard MSL-Fusion
W zestawie wiosło Tak
W zestawie leash Tak
Ciśnienie deski SUP paddleboarda 26PSI
Maksymalna waga użytkownika 120kg
Długość deski SUP paddleboarda 328cm
Szerokość deski SUP paddleboarda 81cm
Wysokość deski SUP paddleboarda 12cm
Stateczniki do deski SUP 1x centralny typu US box + 1x tylni typu US box
Deska SUP odpowiednia dla kobiet Tak
Rodzinna deska SUP Tak
Deska umożliwia transport psów Tak
Do deski SUP możesz dodać żagiel/pędnik(windsurfing) Tak
Model 2022
GLADIATOR linia produktów GLADIATOR ORIGIN

PADDELT.DE - Paddelt mit uns in Deutschland und Österreich!
PADLUJTE.CZ - Pádlujte s námi v Česku a Slovensku!
PAGAIATE.IT - Pagaiate con noi in Italia!
WIOSLUJCIE.PL - Wiosłujcie z nami w Polsce!
PADDLEFASHION.com - Paddle with style

 • AQUA MARINA - deski SUP według marki
 • F2 - deski SUP według marki
 • GLADIATOR - deski SUP według marki
 • HYDRO FORCE - deski SUP według marki
 • BODY GLOVE - deski SUP według marki
 • SPINERA - deski SUP według marki
 • MOAI - deski SUP według marki
 • ZRAY - deski SUP według marki
 • SKIFFO - deski SUP według marki
 • WATTSUP - deski SUP według marki
 • COASTA - deski SUP według marki
 • STX - deski SUP według marki
 • AZTRON - deski SUP według marki
 • LOZEN - deski SUP według marki
 • AQUADESIGN - deski SUP według marki
 • ABSTRACT - deski SUP według marki
 • DELTA - deski SUP według marki
 • SIC MAUI - deski SUP według marki