Deska SUP STX PURE Tourer 11'6 x 29 NAVY/ ROSE z wiosłem laminatowym - pompowany paddleboard model 2022 - wariant: zestaw startowy

ID: 12351389661

STX WS PURE Tourer 11'6” PURE NAVY/ ROSE model 2022 to pompowana deska SUP z kategorii TOURING, stworzona dla bardziej zaawansowanych wioślarek, które chcą pływać na dłuższych trasach w każdych warunkach. Deska dzięki swojej konstrukcji opartej na zaawansowanej technologii FXL - czyli Machine Woven… Więcej informacji 

Wybierz swój wariant

Kliknij tutaj, aby wybrać inne warianty tego produktu.

W magazynie Wysyłka z reguły w ciągu 24 godzin.

Twoja cena 4 135 zł 

Inne w kategorii:
Pompowane deski SUP - STX
Różowy - wiosłujcie w ulubionym kolorze
Turkusowy - wiosłujcie w ulubionym kolorze
Niebieski - wiosłujcie w ulubionym kolorze
Deski SUP dla kobiet
Damskie deski SUP typu Touring


Deska SUP STX PURE Tourer 11'6 x 29 NAVY/ ROSE z wiosłem laminatowym - pompowany paddleboard model 2022 - wariant: zestaw startowy

STX WS PURE Tourer 11'6” PURE NAVY/ ROSE model 2022 to pompowana deska SUP z kategorii TOURING, stworzona dla bardziej zaawansowanych wioślarek, które chcą pływać na dłuższych trasach w każdych warunkach. Deska dzięki swojej konstrukcji opartej na zaawansowanej technologii FXL - czyli Machine Woven oraz dzięki prawdziwie touringowemu kształtowi świetnie tnie wodę i pozwala z łatwością nabierać prędkość. Nadaje się bardzo dobrze do pływania na wielokilometrowych wyprawach, jak również do treningów o nieco bardziej sportowym charakterze. Dzięki wspomnianej nowoczesnej konstrukcji FXL deska osiąga niesamowitą sztywność oraz wytrzymałość, zachowując bardzo niską wagę. Po pływaniu zapakujesz całość w wygodny plecak.

Deska SUP STX PURE Tourer 11’6 to w zamyśle konstruktorów idealny TOURING dla kobiet, szukająch deski zarówno do długich wypłynięć, jak i bardziej ambitnego, sportowego trenowania paddleboardingu. Długość 350 cm oraz grubość 12 cm zapewniają osobom do wagi 85 kg najlepsze parametry pławności i ślizgu, potrzebne do rozwijania prędkości, a jednoczesnie szerokośc 73 cm gwarantuje możliwość rozwijania większych prędkości.

Wymiary deski SUP: długość: 350 cm, szerokość: 73 cm i wysokość: 12 cm. Pojemność deski wynosi 250 litrów. Maxymalne ciśnienie robocze: 20 PSI. Waga deski 8,4 kg. Maksymalna nośność do 90 kg.

FXL - FUSION Double Layer, X-LIGHT to opatentowana przez STX technologia Machine Woven FUSION: jest to technologia produkcji dwuwarstwowych desek SUP, w której dwie warstwy PCV są łączone ze sobą na gorąco. Dodatkowo warstwa materiału wewnętrzna jest tkana co obniża znacząco wagę jednocześnie zwiększając wytrzymałość. W przeciwieństwie do konwencjonalnej technologii dwuwarstwowej oszczędza się około 25% masy. Ponadto deski powstałe przy użyciu technologii FXL są wytrzymalsze i mniej się uginają podczas pływania dzięki czemu deska SUP osiąga większe prędkości. Zaawansowana technologia FXL pozwala pompować deski STX nawet do ciśnienia 20 PSI.

NOWOŚĆ! Deski STX w nowym sezonie zostały wyposażone w nowe, bardzo komfortowe wiosło wykonane z włókna szklanego połączonego z karbonem (20%) - Teraz wiosłowanie staje się prawdziwą przyjemnością bez odrobiny kompromisu.

NOWOŚĆ! Górna powierzchnia deski SUP pokryta jest warstwą pianki EVA o dwóch różnych strukturach typu HONEY GRIP i Core, które są bardzo przyjemne w dotyku, a jednocześnie zapewniają świetne połączenie komfortu z antypoślizgowością.

NOWOŚĆ! Dno deski na tyle (na rufie) jest wyposażone w dodatkową ostrą krawędź (RAILSAVER), dzięki której deska bardzo płynnie rozprowadza wodę i utrzymuje się w ślizgu.

Na rufie znajduje się także KICK PAD, ułatwiający szybkie zwroty, a także znajduje się tam dodatkowy zaczep do holowania. Deska posiada liczne uchwyty do transportu.

Z przodu, na dziobie oraz z tyłu, na rufie znajdują się elastyczne linki Bungy do mocowania rzeczy osobistych lub ładunku.Zestaw zawiera:

 • Deskę STX
 • Wysokiej jakości składane, wiosło wykonane z włókna szklanego i karbonu (20%) z nylonowym piórem
 • Wyjmowany, tylny statecznik typu Slide-In
 • Plecak transportowy
 • Pompka wysokociśnieniowa wyposażona w manometr
 • Leash - linkę bezpieczeństwa
 • Zestaw naprawczyBasic Set - STX - pure

Zestaw kajakowy:

 • Wszystkie elementy zestawu podstawowego
 • Siedzisko kajakowe – deska oryginalnie nie posiada zaczepów typu D-ring do mocowania klasycznego siedziska, więc dodajemy je w wersji mocowanej dwoma pasami wokół SUPa. Przetestowaliśmy ten system- siedzisko jest bardzo stabilne i zapewnia dobre podparcie. Nadaje się również do przewożenia dzieci w innej części deski niż tylko na środku np. na dziobie.
 • Wiosło kajakowe z dwoma piórami do wiosłowania na siedząco.


Kajaková sada k paddleboardu bez oček


Super zestaw zawiera:

 • Wszystkie elementy z poprzednich zestawów: podstawowego (bez podstawowego wiosła jeśli jest zamienione z kajakowym) i kajakowego (jeśli deskę można kupić w tym zestawie)

 • Elektryczną pompkę STAR 6 do bezwysiłkowego pompowania deski z gniazdka samochodowego 12V lub PowerBanka STAR (nie dołączony) do 16 PSI.

 • Wodoodporną torbę o pojemności 10 litrów, w której wygodnie pomieścisz telefon, kluczyki samochodowe, portfel, aparat fotograficzny i inne drobne przedmioty.


Super Set STAR 6 Blue Bag 10l


Polecamy - bojka do wiosła SUP

Większość wioseł do desek SUP unosi się na wodzie, ale wieloczęściowe wiosła pływają tylko krótki czas.

Bojka do wiosła daje pewność, że nie „utopisz” swojego wiosła. Szczególnie jeśli na twojej desce pływają dzieci lub pożyczasz ją osobom początkującym to bojka może okazać się niezastąpionym wyposażeniem, dzięki któremu nie stracisz wiosła.

Ważne! Bojka nie jest elementem zastawu SUP.

Floater - Pink


Wiosłujcie bezpiecznie

Zapewnij bezpieczeństwo swoim dzieciom i sobie. Zawsze zakładaj leash - linkę bezpieczeństwa. Dzieci i osoby nieumiejące pływać powinny także zawsze nosić kamizelki ratunkowe.

Czy wiesz, że oprócz kamizelki ratunkowej istnieje jeszcze inny - niepozorny, ale skuteczny system ratunkowy? RESTUBE. Kliknij tutaj, aby obejrzeć film o bezpieczeństwie nad wodą.


Safety - Vest, Restube
Paddleboard STX Tourer 11'6 x 32 Pure s pádlem - nafukovací paddleboardPaddleboard STX Tourer 11'6 x 32 Pure s pádlem - nafukovací paddleboardPaddleboard STX Tourer 11'6 x 32 Pure s pádlem - nafukovací paddleboardPaddleboard STX Tourer 11'6 x 32 Pure s pádlem - nafukovací paddleboard


Instrukcja użytkowania desek SUP i WindSUP


Marka STX
Technologia Paddleboard MSL-Fusion
kolor różowy 
kolor turkusowy 
kolor niebieski 
Zestaw Różowy, zestaw damski 2
Zestaw Niebieski, zestaw damski 3
W zestawie wiosło Tak
W zestawie leash Tak
Pojemność deski SUP 250l
Ciśnienie deski SUP paddleboarda 15PSI
Maksymalna waga użytkownika 100kg
Długość deski SUP paddleboarda 350cm
Szerokość deski SUP paddleboarda 73cm
Wysokość deski SUP paddleboarda 12cm
Waga deski SUP paddleboarda 8,4kg
Stateczniki do deski SUP 1x wsuwany SLIDE-IN
Deska SUP odpowiednia dla kobiet Tak
Rodzaj deski SUP Touring Damskie
Rodzaj deski SUP Sport - wyścigi
Model 2022
Paddleboardy STX

Jak wybrać deskę SUP

Jak wybrać deskę SUP

Z przyjemnością oferujemy w naszym sklepie wiele desek SUP (paddleboardów) różnych marek, rozmiarów i typów. Rozumiemy jednak, że wybór odpowiedniej deski nie jest łatwy. Dlatego przygotowaliśmy ten interaktywny przewodnik. Czytaj dalej...

Jak zacząć s paddleboard

Jak zacząć pływać na desce SUP

Wskazówki i porady dla początkujących SUPowców (Stand up Paddling). Zapoznamy Cię z podstawowymi zasadami bezpieczeństwa, doradzimy również, jak efektywniej wiosłować, jak wybrać odpowiednie miejsca na pływanie na desce SUP, jak wrócić na deskę po upadku i wiele więcej Czytaj dalej...


Gdzie pływać na doske SUP


Gdzie pływać na desce SUP

Wiosłowanie na stojąco jest naprawdę proste! Praktycznie na każdym akwenie wodny można bezpiecznie pływać. Przykładowymi miejscami są między innymi tamy, jeziora, duże jak i małe stawy, rzeki no i oczywiście morze. Czytaj dalej...

Nauka Windsurfingu na dmuchanej desce – WindSUP


Nauka Windsurfingu na dmuchanej desce – WindSUP

Tak, żagiel można przymocować do niektórych pompowanych desek SUP. Zobacz zdjęcia i filmy obrazujące podstawowe elementy sterowania deską windsurfing, takie jak wyciąganie żagla z wody, obracanie się pod wiatr i zawracanie z wiatrem - halsowanie. Czytaj dalej...

Marka STX
Technologia Paddleboard MSL-Fusion
kolor różowy 
kolor turkusowy 
kolor niebieski 
Zestaw Różowy, zestaw damski 2
Zestaw Niebieski, zestaw damski 3
W zestawie wiosło Tak
W zestawie leash Tak
Pojemność deski SUP 250l
Ciśnienie deski SUP paddleboarda 15PSI
Maksymalna waga użytkownika 100kg
Długość deski SUP paddleboarda 350cm
Szerokość deski SUP paddleboarda 73cm
Wysokość deski SUP paddleboarda 12cm
Waga deski SUP paddleboarda 8,4kg
Stateczniki do deski SUP 1x wsuwany SLIDE-IN
Deska SUP odpowiednia dla kobiet Tak
Rodzaj deski SUP Touring Damskie
Rodzaj deski SUP Sport - wyścigi
Model 2022
Paddleboardy STX

PADDELT.DE - Paddelt mit uns in Deutschland und Österreich!
PADLUJTE.CZ - Pádlujte s námi v Česku a Slovensku!
PAGAIATE.IT - Pagaiate con noi in Italia!
WIOSLUJCIE.PL - Wiosłujcie z nami w Polsce!
PADDLEFASHION.com - Paddle with style

 • AQUA MARINA - deski SUP według marki
 • F2 - deski SUP według marki
 • GLADIATOR - deski SUP według marki
 • HYDRO FORCE - deski SUP według marki
 • BODY GLOVE - deski SUP według marki
 • SPINERA - deski SUP według marki
 • MOAI - deski SUP według marki
 • ZRAY - deski SUP według marki
 • SKIFFO - deski SUP według marki
 • WATTSUP - deski SUP według marki
 • COASTA - deski SUP według marki
 • STX - deski SUP według marki
 • AZTRON - deski SUP według marki
 • LOZEN - deski SUP według marki
 • AQUADESIGN - deski SUP według marki
 • ABSTRACT - deski SUP według marki
 • DELTA - deski SUP według marki
 • SIC MAUI - deski SUP według marki