Deska SUP F2 RIDE 11'5 RED z wiosłem - pompowany paddleboard i opcja na windsurfing - wariant: zestaw startowy

ID: 12351389519

Paddleboard F2 RIDE 11’5” RED to uniwersalna, pompowana deska WindSUP z kategorii Allround, posiadająca jednocześnie wiele cech desek TOURingowych. Spiczasty kształt, duża szerokość i ścięta rufa deski, dają wioślarzowi bardzo trafne połączenie stabilności, łatwości manewrowania z przyjemnością… Więcej informacji 

Wybierz swój wariant

Kliknij tutaj, aby wybrać inne warianty tego produktu.

Dostarczamy w ciągu 1 tygodnia Na stanie u dostawcy. Z tobą za 5-7 dni.

Twoja cena 1 809,00 zł 
Przed rabatem 3 010,00 zł RABAT 40%
Najniższa cena w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 1 809,00 zł 

Inne w kategorii:
Pompowane deski SUP - F2
Bordowy, czerwony - wiosłujcie w ulubionym kolorze
Czarny, szary, biały - wiosłujcie w ulubionym kolorze
Deski SUP TOURING
Pompowane deski SUP z możliwością dołączenia żagla


Deska SUP F2 RIDE 11'5 RED z wiosłem - pompowany paddleboard i opcja na windsurfing - wariant: zestaw startowy

Paddleboard F2 RIDE 11’5” RED to uniwersalna, pompowana deska WindSUP z kategorii Allround, posiadająca jednocześnie wiele cech desek TOURingowych. Spiczasty kształt, duża szerokość i ścięta rufa deski, dają wioślarzowi bardzo trafne połączenie stabilności, łatwości manewrowania z przyjemnością wiosłowania, nawet na dłuższych wyprawach. Z jednej strony otrzymujesz znakomitą, stabilną deskę, która bardzo dobrze "prowadzi się" na wodzie, z drugiej strony możesz wykorzystać ją do dłuższych wypraw touringowych - deska może także pomóc w nauce pływania na windsurfingu (posiada na pokładzie gniazdo do zamocowania pędnika, ale nie posiada dodatkowego statecznika środkowego na dnie deski, pełniącego rolę statecznika tzw. "mieczowego" do windsurfingu. Po pływaniu zapakujesz całość w wygodny plecak do transportu. 

Deska SUP ma trzy uchwyty ułatwiające transport oraz mocowania typu D-ring, umożliwiające montaż dodatkowych akcesoriów. Na dziobie znajduje się elastyczna linka Bungy, która służy do przymocowania rzeczy osobistych do deski. Deska SUP wyposażona jest w jeden, tylny statecznik + 2 x małe stateczniki boczne.

UWAGA - deska nie posiada dodatkowego, środkowego statecznika pełniącgo rolę miecza przy pływaniu z pędnikiem (żaglem). Zatem można ją nadal wykorzystać do pływania z pędnikiem windsurfingowym, jednak zaleca się doklejenie dodatkowego gniazda do statecznika centralnego.

Górna powierzchnia deski SUP pokryta jest warstwą pianki EVA, która jest bardzo przyjemna w dotyku, a jednocześnie zapobiega ślizganiu się stóp.

Dodatkowo wyjątkowość tego SUPa polega na zastosowaniu specjalnych krawędzi Waterbreak Edge.  Taka konstrukcja dna deski na rufie, pozwala desce wchodzić w poślizg, podczas pływania z wiosłem, jak i z pędnikiem windsurfingowym.

Wymiary deski SUP: długość: 350 cm, szerokość: 84 cm i wysokość: 15 cm. Pojemność deski wynosi 320 litrów. Waga samej deski: 11,9 kg. Maksymalna waga pojedynczego użytkownika: 145 kg.

Windsurfing, Snowboard, SUP to dzisiaj synonimy marki F2 - od wielu lat F2 jest specjalistą w ramach sportowów "deskowych". Wieloletnie doświadczenie w konstruowaniu sprzętu do sportów wodnych,  pozwoliło stworzyć w 2021 roku, kolejną znakomitą kolekcję pompowanych desek SUP. Produkty F2 należą do jednych z najlepszych i najpopularniejszych w padddleboardingu - otrzymujemy świetnie przemyślane konstrukcje, wysoką jakość, zaawansowane technologie oraz  pełną gamę desek, zarówno dla zaawansowanych, jak i początkujących użytkowników.

Właściwości i funkcje:

 • Pokład z pianki EVA

Warstwa górna pokładu wykonana jest z antypoślizgowej pianki EVA, która zapewnia maksymalną kontrolę i bezpieczeństwo.

 • Dodatkowe uchwyty typu D-ring

D-ringi używane do mocowania rzeczy osobistych lub akcesoriów do desek SUP.

 • Linka Bungee

Elastyczne linki na desce, dzięki którym można przymocować  rzeczy osobiste do deski SUP.

 • Dodatkowe uchwyty

Deska SUP posiada liczne wygodne uchwyty z neoprenu. Dzięki temu użytkownik może łatwo manipulować deską na brzegu i na wodzie.

 • Wyjmowany statecznik typu US-Box Fin + 2 centralne małe, elastyczne, stałe stateczniki boczne.
 • Leash - linka bezpieczeństwa

Elastyczna linka łącząca nas z deską. Obowiązkowy środek bezpieczeństwa podczas pływania. Dzięki niemu w razie upadku do wody deska SUP nam nie ucieknie.

 • Waterbreak Edge

Specjalna konstrukcja dna deski na rufie umożliwia wejście SUPem w ślizg.
Zestaw Podstawowy zawiera:

 • Deskę SUP
 • Składane, aluminiowe wiosło 3-częściowe
 • Wyjmowany, plastikowy statecznik + 2 małe, (w zależności od układu stateczników w danym modelu) stałe stateczniki boczne - części zamienne dostępne w Akcesoria – Stateczniki
 • Plecak transportowy
 • Pompka wysokociśnieniowa wyposażona w manometr - inne pompki m.in elektryczne znajdziesz w Akcesoria - Pompki
 • Leash - linkę bezpieczeństwa - zapasowy znajdziesz w Akcesoria - Leashe
 • Zestaw naprawczyBasic Set - F2 - leash - us-box


Zestaw kajakowy:

 • Wszystkie elementy zestawu podstawowego
 • Siedzisko kajakowe
 • 4-częściowe wiosło typu combo - SUP/KAJAK, które możesz wykorzystać jako klasyczny pagaj do wiosłowania na stojąco lub jako wiosło kajakowe z dwoma piórami do wiosłowania na siedząco.Kajaková sada k paddleboardu


Zestaw startowy zawiera:

 • Zestaw podstawowy

 • Elektryczną pompkę STAR 6 do bezwysiłkowego pompowania deski z gniazdka samochodowego 12V lub PowerBanka STAR (nie dołączony) do 16 PSI.

 • Wodoodporną torbę o pojemności 10 litrów, w której wygodnie pomieścisz telefon, kluczyki samochodowe, portfel, aparat fotograficzny i inne drobne przedmioty.

Start Set - STAR 6 Blue Bag 10l


Super zestaw zawiera:

 • Wszystkie elementy z poprzednich zestawów: podstawowego (bez podstawowego wiosła jeśli jest zamienione z kajakowym) i kajakowego (jeśli deskę można kupić w tym zestawie)

 • Elektryczną pompkę STAR 6 do bezwysiłkowego pompowania deski z gniazdka samochodowego 12V lub PowerBanka STAR (nie dołączony) do 16 PSI.

 • Wodoodporną torbę o pojemności 10 litrów, w której wygodnie pomieścisz telefon, kluczyki samochodowe, portfel, aparat fotograficzny i inne drobne przedmioty.


Super Set STAR 6 Blue Bag 10l


Polecamy - bojka do wiosła SUP

Większość wioseł do desek SUP unosi się na wodzie, ale wieloczęściowe wiosła pływają tylko krótki czas.

Bojka do wiosła daje pewność, że nie „utopisz” swojego wiosła. Szczególnie jeśli na twojej desce pływają dzieci lub pożyczasz ją osobom początkującym to bojka może okazać się niezastąpionym wyposażeniem, dzięki któremu nie stracisz wiosła.

Ważne! Bojka nie jest elementem zastawu SUP.

Floater - Blue


Wiosłujcie bezpiecznie

Zapewnij bezpieczeństwo swoim dzieciom i sobie. Zawsze zakładaj leash - linkę bezpieczeństwa. Dzieci i osoby nieumiejące pływać powinny także zawsze nosić kamizelki ratunkowe.

Czy wiesz, że oprócz kamizelki ratunkowej istnieje jeszcze inny - niepozorny, ale skuteczny system ratunkowy? RESTUBE. Kliknij tutaj, aby obejrzeć film o bezpieczeństwie nad wodą.


Safety - Vest, Restube
Deska SUP F2 RIDE 11'5 WS RED z wiosłem - pompowany paddleboard i opcja na windsurfingDeska SUP F2 RIDE 11'5 WS RED z wiosłem - pompowany paddleboard i opcja na windsurfingDeska SUP F2 RIDE 11'5 WS RED z wiosłem - pompowany paddleboard i opcja na windsurfingDeska SUP F2 RIDE 11'5 WS RED z wiosłem - pompowany paddleboard i opcja na windsurfingDeska SUP F2 RIDE 11'5 WS RED z wiosłem - pompowany paddleboard i opcja na windsurfingDeska SUP F2 RIDE 11'5 WS RED z wiosłem - pompowany paddleboard i opcja na windsurfingDeska SUP F2 RIDE 11'5 WS RED z wiosłem - pompowany paddleboard i opcja na windsurfingDeska SUP F2 RIDE 11'5 WS RED z wiosłem - pompowany paddleboard i opcja na windsurfing


Instrukcja użytkowania desek SUP i WindSUP


Marka F2
Technologia Paddleboard dwuwarstwowy
kolor czerwony 
kolor szary - czarny 
W zestawie wiosło Tak
W zestawie leash Tak
Ciśnienie deski SUP paddleboarda 15PSI
Maksymalna waga użytkownika 140kg
Długość deski SUP paddleboarda 350cm
Szerokość deski SUP paddleboarda 84cm
Wysokość deski SUP paddleboarda 15cm
Stateczniki do deski SUP 1x tylni wyjmowany typu US-BOX, 2x stałe
Rodzinna deska SUP Tak
Deska umożliwia transport psów Tak
Rodzaj deski SUP Touring - dłuższe wyprawy, ćwiczenie kondycji
Rodzaj deski SUP WindSUP
F2 deski SUP

Jak wybrać deskę SUP

Jak wybrać deskę SUP

Z przyjemnością oferujemy w naszym sklepie wiele desek SUP (paddleboardów) różnych marek, rozmiarów i typów. Rozumiemy jednak, że wybór odpowiedniej deski nie jest łatwy. Dlatego przygotowaliśmy ten interaktywny przewodnik. Czytaj dalej...

Jak zacząć s paddleboard

Jak zacząć pływać na desce SUP

Wskazówki i porady dla początkujących SUPowców (Stand up Paddling). Zapoznamy Cię z podstawowymi zasadami bezpieczeństwa, doradzimy również, jak efektywniej wiosłować, jak wybrać odpowiednie miejsca na pływanie na desce SUP, jak wrócić na deskę po upadku i wiele więcej Czytaj dalej...


Gdzie pływać na doske SUP


Gdzie pływać na desce SUP

Wiosłowanie na stojąco jest naprawdę proste! Praktycznie na każdym akwenie wodny można bezpiecznie pływać. Przykładowymi miejscami są między innymi tamy, jeziora, duże jak i małe stawy, rzeki no i oczywiście morze. Czytaj dalej...

Nauka Windsurfingu na dmuchanej desce – WindSUP


Nauka Windsurfingu na dmuchanej desce – WindSUP

Tak, żagiel można przymocować do niektórych pompowanych desek SUP. Zobacz zdjęcia i filmy obrazujące podstawowe elementy sterowania deską windsurfing, takie jak wyciąganie żagla z wody, obracanie się pod wiatr i zawracanie z wiatrem - halsowanie. Czytaj dalej...

Marka F2
Technologia Paddleboard dwuwarstwowy
kolor czerwony 
kolor szary - czarny 
W zestawie wiosło Tak
W zestawie leash Tak
Ciśnienie deski SUP paddleboarda 15PSI
Maksymalna waga użytkownika 140kg
Długość deski SUP paddleboarda 350cm
Szerokość deski SUP paddleboarda 84cm
Wysokość deski SUP paddleboarda 15cm
Stateczniki do deski SUP 1x tylni wyjmowany typu US-BOX, 2x stałe
Rodzinna deska SUP Tak
Deska umożliwia transport psów Tak
Rodzaj deski SUP Touring - dłuższe wyprawy, ćwiczenie kondycji
Rodzaj deski SUP WindSUP
F2 deski SUP

PADDELT.DE - Paddelt mit uns in Deutschland und Österreich!
PADLUJTE.CZ - Pádlujte s námi v Česku a Slovensku!
PAGAIATE.IT - Pagaiate con noi in Italia!
WIOSLUJCIE.PL - Wiosłujcie z nami w Polsce!
PADDLEFASHION.com - Paddle with style

 • AQUA MARINA - deski SUP według marki
 • F2 - deski SUP według marki
 • GLADIATOR - deski SUP według marki
 • HYDRO FORCE - deski SUP według marki
 • BODY GLOVE - deski SUP według marki
 • SPINERA - deski SUP według marki
 • MOAI - deski SUP według marki
 • ZRAY - deski SUP według marki
 • SKIFFO - deski SUP według marki
 • WATTSUP - deski SUP według marki
 • COASTA - deski SUP według marki
 • STX - deski SUP według marki
 • AZTRON - deski SUP według marki
 • LOZEN - deski SUP według marki
 • AQUADESIGN - deski SUP według marki
 • ABSTRACT - deski SUP według marki
 • DELTA - deski SUP według marki
 • SIC MAUI - deski SUP według marki