Komplet WindSurf SUP STX WS 280 FREERIDE 2022 + pędnik STX PowerKID - powierzchnia: 2,8m

ID: 12351390272

Kompletny zestaw dla wszystkich, którzy chcą spróbować swoich sił na windsurfingu. W komplecie otrzymujemy deskę STX WS280 2023 wraz z  wybranym rozmiarem żagla/pędnika STX PowerKID Rig. Świetny zestaw dla amatorów windsurfingu. Deska WindSUP STX WINDSURF WS280 – model 2023 UWAGA - to nie jest… Więcej informacji 

Wybierz swój wariant

Kliknij tutaj, aby wybrać inne warianty tego produktu.

W magazynie Wysyłka z reguły w ciągu 24 godzin.

Twoja cena 5 629,00 zł 
Przed rabatem 6 185,00 zł RABAT 9%
Najniższa cena w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 5 629,00 zł 

Inne w kategorii:
Pompowane deski SUP - STX
Niebieski - wiosłujcie w ulubionym kolorze
Pompowane deski SUP z możliwością dołączenia żagla
Pompowane deski SUP z możliwością dołączenia żagla


Komplet WindSurf SUP STX WS 280 FREERIDE 2022 + pędnik STX PowerKID - powierzchnia: 2,8m

Kompletny zestaw dla wszystkich, którzy chcą spróbować swoich sił na windsurfingu. W komplecie otrzymujemy deskę STX WS280 2023 wraz z  wybranym rozmiarem żagla/pędnika STX PowerKID Rig. Świetny zestaw dla amatorów windsurfingu.

Deska WindSUP STX WINDSURF WS280 – model 2023 UWAGA - to nie jest paddleboard, to nawet nie jest zwykły WindSUP => to jest pompowana deska SUP do prawdziwego windsurfingu, którą możesz wejść w ślizg! STX to marka holenderskiego producenta sprzętu do windsurfingu PROLIMIT. Jakość jej produktów jest najwyższej klasy.

Deska SUP STX Windsurf WS280 to nowa koncepcja deski windsurfingowej dla średnio zaawansowanych i bardziej ambitnych użytkowników. Dzięki pompowanej technologii możesz łatwo spakować wszystko do plecaka i załadować do zwykłego samochodu bez konieczności posiadania specjalnych bagażników na dachu. Kolejną zaletą jest wytrzymałość deski. Paddleboard wykonany jest w nowoczesnej, opatentowanej technologii FXL (Machine Woven) FUSION bez użycia kleju - niesamowita lekkość połączona z wytrzymałością oraz sztywnością. 

Wymiary deski SUP: długość: 280 cm, szerokość: 85 cm i wysokość: 15 cm. Pojemność deski wynosi 280 litrów. Waga samej deski: 10,8 kg. Maksymalna waga pojedynczego użytkownika: 150 kg. Sprawdź także nasze oferty kompletów WindSUP z żaglami / pędnikami.

Ta deska SUP jest odpowiednia dla średnio zaawansowanych i bardziej ambitnych użytkowników, dla których STX WS 250 jest za mały, a którzy chcą doświadczyć prawdziwego piękna windsurfingu - pływania w ŚLIZGU. Ten WindSURF jest również bardzo dobrą opcją do nauczania podstaw tego sportu. Jak każda deska windsurfingowa STX WS280 jest wyposażona w centralny statecznik  Kolejną niewątpliwą zaletą jest miękka pianka EVA na pokładzie, więc w razie upadku będzie on odrobinę amortyzowany.

Jaka jest różnica między standardową deską WindSUP a STX WS 280 ?

 • ma strapy - możesz wejść do ślizgu bez strapów, ale trudno będzie w nim pozostać
 • ma ostrą krawędź rufową od spodu. Zwykłe pompowane deski SUP i WindSUP mają okrągłą krawędź na górze jaki na spodzie. Podczas ślizgu istotne jest, aby woda w punkcie odpływu oderwała się i wytworzyła najmniejszą możliwą falę powrotną. Ostro zakończona krawędź tworzy o wiele mniejszą falę.
 • ma dwa tylne stateczniki - dzięki nim łatwiej dostać się na brzeg i manewrować na wodzie. Dwa stateczniki tylne skutecznie zastępujące jeden długi, który musiałby być montowany do tak szerokiej deski. Jest to wygodniejsze rozwiązanie i uchroni nas przed zahaczeniem długim statecznikiem o dno. 
 • ma krótszy i szerszy kształt - dla łatwego wejścia w ślizg konieczne jest posiadanie wystarczającej powierzchni, którą osiąga się przez większą szerokość. Długość 280 cm jest idealnym kompromisem dla dobrych właściwości zarówno podczas pływania w ślizgu, jak i podczas pływania przy silniejszym wietrze.

FXL - FUSION Double Layer, X-LIGHT to opatentowana przez STX technologia Machine Woven FUSION: jest to technologia produkcji dwuwarstwowych desek SUP, w której dwie warstwy PCV są łączone ze sobą na gorąco. Dodatkowo warstwa materiału wewnętrzna jest tkana co obniża znacząco wagę jednocześnie zwiększając wytrzymałość. W przeciwieństwie do konwencjonalnej technologii dwuwarstwowej oszczędza się około 25% masy. Ponadto deski powstałe przy użyciu technologii FXL są wytrzymalsze i mniej się uginają podczas pływania dzięki czemu deska SUP osiąga większe prędkości. Dzięki tej technologii deskę STX WS280 można pompować do ciśnienia 20 PSI.

Żagiel/ pędnik windsurfingowy STX PowerKID RIG to lekki żagiel znanej marki STX/ PROLIMIT do desek SUP i windsurfingu. Komplet zawiera lekki, 3-częściowy, laminatowy maszt epoksydowy EPX, regulowany aluminiowy bom, stopę masztu oraz fał startowy i linki do taklowania pędnika. Pędnik świetnie sprawdza się podczas pierwszych kroków na desce z żaglem,  jak i do amatorskiego uprawiania windsurfingu.

Dzięki masztowi wykonanemu z laminatu EPX, pędnik lepiej reaguje na wietrze i pozwala na rozwój swoich umiejętności.    

UWAGA! 

 • Różne rozmiary pędnika mają różne kolory - (dostępne 2.8/ 3.2/ 3.6/ 4.0/ 4.4/ 5.0) skontaktuj się z nami w celu potwierdzenia dostępności.
 • Do podłączenia pędnika do deski SUP lub deski windsurfingowej potrzebujesz paletę masztu, która nie jest standardowo na wyposażeniu zestawu.
 • Do zestawów WindSUP + pędnik dodajemy gratis paletę PROLIMIT typu Cardan o wartości 230 PLN oraz wiosło AQUA MARINA SPORTS III (o wartości 180 PLN) i leash STX o wartości 95 PLN.
 • Pędniki to przesyłki ponadgabarytowe i objęte są specjalnymi stawkami transportowymi. W związku z tym wszystkie zamówienia zestawów WindSUP + pędnik/ żagiel objęte są opłatą za wysyłkę wynoszącą 50 . 

Co obejmuje zestaw:

 • Deskę WindSUP STX Windsurf 280 Freeride 2023
 • 2x Wyjmowane, plastikowe, tylne statecznik typu US-Box
 • 1x Wyjmowany, plastikowy, środkowy statecznik typu US-Box 
 • 4x neoprenowe, ściągane strapy
 • Plecak transportowy
 • Pompka wysokociśnieniowa wyposażona w manometr
 • Zestaw naprawczy

Wraz z pędnikiem otrzymujemy:

 • żagiel STX PowerKID
 • 3-częściowy laminatowy maszt
 • aluminiowy bom
 • stopę masztu i adapter
 • fał startowy
 • linki do taklowania
 • pokrowiec transportowy
 • paleta CARDAN Joint o wartości 230 PLN w zestawie
 • wiosło AQUA MARINA SPORTS III (o wartości 180 PLN)
 • leash STX o wartości 95 PLN.

-UWAGA- W zestawie deska nie posiada wiosła oraz leasha - jednak przy zakupie zestawu deska + pędnik uzupełniamy zestaw o podstawowe wiosło aluminiowe oraz leash - całość o wartości 245 PLN.

Inne wiosła możesz dokupić tutaj - Wiosła SUP. Leashe znajdziesz tutaj - Akcesoria - leasheKoszt dostawy pędników - żagli

Pędniki to przesyłki ponadgabarytowe i objęte są specjalnymi stawkami transportowymi. Wszystkie zamówienia pędników - żagli objęte są opłatą za wysyłkę wynoszącą 50 .

Montaż i taklowanie pędnika - żagla STX PowerkidDeska WindSurf SUP STX WS 280 FREERIDE 2022 - pompowany paddleboardDeska WindSurf SUP STX WS 280 FREERIDE 2022 - pompowany paddleboardDeska WindSurf SUP STX WS 280 FREERIDE 2022 - pompowany paddleboardDeska WindSurf SUP STX WS 280 FREERIDE 2022 - pompowany paddleboardDeska WindSurf SUP STX WS 280 FREERIDE 2022 - pompowany paddleboard


Marka STX
Technologia Paddleboard MSL-Fusion
kolor niebieski 
Pojemność deski SUP 280l
Ciśnienie deski SUP paddleboarda 20PSI
Maksymalna waga użytkownika 150kg
Długość deski SUP paddleboarda 280cm
Szerokość deski SUP paddleboarda 86cm
Wysokość deski SUP paddleboarda 15cm
Waga deski SUP paddleboarda 10,8kg
Stateczniki do deski SUP 2x tylne typu US-BOX + 1x centralny typu US-BOX
Do deski SUP możesz dodać żagiel/pędnik(windsurfing) Tak
Rodzaj deski SUP WindSUP
Model 2022
Paddleboardy STX

Jak wybrać deskę SUP

Jak wybrać deskę SUP

Z przyjemnością oferujemy w naszym sklepie wiele desek SUP (paddleboardów) różnych marek, rozmiarów i typów. Rozumiemy jednak, że wybór odpowiedniej deski nie jest łatwy. Dlatego przygotowaliśmy ten interaktywny przewodnik. Czytaj dalej...

Jak zacząć s paddleboard

Jak zacząć pływać na desce SUP

Wskazówki i porady dla początkujących SUPowców (Stand up Paddling). Zapoznamy Cię z podstawowymi zasadami bezpieczeństwa, doradzimy również, jak efektywniej wiosłować, jak wybrać odpowiednie miejsca na pływanie na desce SUP, jak wrócić na deskę po upadku i wiele więcej Czytaj dalej...


Gdzie pływać na doske SUP


Gdzie pływać na desce SUP

Wiosłowanie na stojąco jest naprawdę proste! Praktycznie na każdym akwenie wodny można bezpiecznie pływać. Przykładowymi miejscami są między innymi tamy, jeziora, duże jak i małe stawy, rzeki no i oczywiście morze. Czytaj dalej...

Nauka Windsurfingu na dmuchanej desce – WindSUP


Nauka Windsurfingu na dmuchanej desce – WindSUP

Tak, żagiel można przymocować do niektórych pompowanych desek SUP. Zobacz zdjęcia i filmy obrazujące podstawowe elementy sterowania deską windsurfing, takie jak wyciąganie żagla z wody, obracanie się pod wiatr i zawracanie z wiatrem - halsowanie. Czytaj dalej...

Marka STX
Technologia Paddleboard MSL-Fusion
kolor niebieski 
Pojemność deski SUP 280l
Ciśnienie deski SUP paddleboarda 20PSI
Maksymalna waga użytkownika 150kg
Długość deski SUP paddleboarda 280cm
Szerokość deski SUP paddleboarda 86cm
Wysokość deski SUP paddleboarda 15cm
Waga deski SUP paddleboarda 10,8kg
Stateczniki do deski SUP 2x tylne typu US-BOX + 1x centralny typu US-BOX
Do deski SUP możesz dodać żagiel/pędnik(windsurfing) Tak
Rodzaj deski SUP WindSUP
Model 2022
Paddleboardy STX

PADDELT.DE - Paddelt mit uns in Deutschland und Österreich!
PADLUJTE.CZ - Pádlujte s námi v Česku a Slovensku!
PAGAIATE.IT - Pagaiate con noi in Italia!
WIOSLUJCIE.PL - Wiosłujcie z nami w Polsce!
PADDLEFASHION.com - Paddle with style

 • AQUA MARINA - deski SUP według marki
 • F2 - deski SUP według marki
 • GLADIATOR - deski SUP według marki
 • HYDRO FORCE - deski SUP według marki
 • BODY GLOVE - deski SUP według marki
 • SPINERA - deski SUP według marki
 • MOAI - deski SUP według marki
 • ZRAY - deski SUP według marki
 • SKIFFO - deski SUP według marki
 • WATTSUP - deski SUP według marki
 • COASTA - deski SUP według marki
 • STX - deski SUP według marki
 • AZTRON - deski SUP według marki
 • LOZEN - deski SUP według marki
 • AQUADESIGN - deski SUP według marki
 • ABSTRACT - deski SUP według marki
 • DELTA - deski SUP według marki
 • SIC MAUI - deski SUP według marki