Deska SUP Aqua Marina Beast 2023

Przedstawiamy Wam nowy model AQUA MARINA BEAST - nowość z sezonu 2023.

To wszechstronny paddleboard przeznaczony dla początkujących i zaawansowanych użytkowników. SUP jest odpowiedni dla osób o wadze do 140 kg. Jeśli potrzebujesz deski z większą maksymalną nośnością sprawdź model MAGMA jeśli szukasz czegoś mniejszego sprawdź modele CORAL RASPBERRY lub CORAL NIGHT FADE. Deska SUP nadaje się do pływania po spokojnych wodach, jeziorach i wodach z lekką falą - idealny zestaw dla początkujących wioślarzy. Model ten idealnie pasuje do naszej kategorii uniwersalnych desek SUP.

 

AQUA MARINA BEAST AQUA MARINA MODELE 2023

AQUA MARINA

Przedstawiamy Wam nowy model AQUA MARINA BEAST, który jest, odświeżoną wersją tego popularnego SUP’a, dostępną w sprzedaży od sezonu 2023.
Deskę zaliczamy do naszej kategorii uniwersalnych. Jej długość wynosi 320 cm, szerokość 81 cm, a wysokość 15 cm. Deska SUP nadaje się do pływania po spokojnych wodach, jeziorach i wodach z lekką falą - idealny zestaw dla początkujących wioślarzy. Model ten idealnie pasuje do naszej kategorii uniwersalnych desek SUP.

Producent podaje maksymalne obciążenie deski na poziomie 140 kg. Bądźcie tu ostrożni. Nie oznacza to, że facet o wadze 140 kg może stanąć na BEAST i wiosłować tak samo dobrze. Według naszego testu największa pojedyncza osoba stojąca nie powinna mieć więcej niż 90 kg.

Jeśli chcesz zobaczyć jak deska BEAST poradziła sobie w naszym teście obciążeniowym, kogo może unieść, a kogo nie - obejrzyj film do końca.

Jeśli potrzebujesz deski z większą maksymalną nośnością sprawdź model MAGMA jeśli szukasz czegoś mniejszego sprawdź modele CORAL RASPBERRY lub CORAL NIGHT FADE. 

Ten model deski SUP należy do ulepszonej serii ALL-AROUND ADVANCED, która skupia się na trwałości i stylowym wyglądzie. Wraz z sezonem 2023 pojawiło się kilka nowości.

Główną innowacją jest ulepszona technologia Double Stinger, dzięki czemu model 2023 jest o 20% twardszy. Z pewnością docenisz też podwyższoną piankę na rufie, tzw. KICK PAD, który ułatwia szybkie zwroty i poruszanie się po desce. Nowy jest także system linek bagażowych tzw. bungee. W tym modelu są one płaskie i lepiej trzymają przewożone rzeczy.

Kolejną nowość można znaleźć na pokładzie deski. Antypoślizgowa pianka EVA w modelach 2023 nie jest już natryskiwana. Wzór jest teraz jej częścią, a więc nie ma ryzyka, że deska straci swoje kolory podczas użytkowania. Jest to też bardziej ekologiczny sposób produkcji sprzętu.

Co znajdziemy w podstawowym zestawie? Na uwagę zasługuje na pewno nowe, hybrydowe wiosło z włókna szklanego i węglowego (aż 30%) Carbon Hybrid Pastel. Jest ono lżejsze i wytrzymalsze. Wiosło nie utrzymuje się jednak długo na powierzchni wody. Jeśli nie chcesz stracić wiosła, zalecamy użycie pływaka-bojki. Pasuje ona na trzonek i zapobiega zatopieniu wiosła. Bojka powinna być oczywistością podczas wiosłowania dzieci i początkujących, którzy często wpadają do wody i wyrzucają wiosło.

W zestawie podstawowym znajdziemy także statecznik w nowym systemie mocowania CLICK-IN SAFS™ (Swift Attach Fin System). Zapasowe stateczniki można znaleźć w naszym sklepie internetowym w kategorii Akcesoria.

Nie może zabraknąć też leasha, który chroni przed odpłynięciem deski oraz ręcznej pompki dwustronnego działania z manometrem. Wszystko to mieści się w tym wytrzymałym plecaku z zamkiem błyskawicznym wykonanym z materiału pochodzącego z recyklingu.

Pompka ręczna na pewno się przyda, ale szczerze mówiąc, pompowanie manualne może być bardzo pracochłonne. Polecamy zaopatrzyć się w pompkę elektryczną. Zaoszczędzisz sobie sporo energii jeszcze przed wejściem na wodę. Jednak noś ze sobą też ręczną pompkę jako zapasowe, awaryjne rozwiązanie.

Deskę MAGMA możesz wybrać w kilku wygodnych zestawach. Oprócz zestawu podstawowego można wybrać "Zestaw startowy" - gdzie dodajemy pompkę elektryczną oraz wodoodporną torbę na telefon, portfel i klucze do samochodu.


Chcesz pływać na swojej desce jak na kajaku? Przygotowaliśmy wygodny "Zestaw kajakowy". W zestawie z kajakiem otrzymasz 4-częściowe wiosło, które może być używane zarówno do wiosłowania na stojąco lub z dwoma piórami jak w kajaku.


A dla wymagających klientów przygotowaliśmy "Super Zestaw", który zawiera wszystkie akcesoria z poprzednich zestawów. Uważaj przy wyborze, w zestawach Zestaw kajakowy i Super Zestaw jest tylko jedno 4-częściowe wiosło(zastępuje ono podstawowy model z oryginalnego kompletu), więc miej to na uwadze.


A teraz test nośności deski....

Deska SUP Aqua Marina Beast 2023Deska SUP Aqua Marina Beast 2023Deska SUP Aqua Marina Beast 2023Deska SUP Aqua Marina Beast 2023
PADDELT.DE - Paddelt mit uns in Deutschland und Österreich!
PADLUJTE.CZ - Pádlujte s námi v Česku a Slovensku!
PAGAIATE.IT - Pagaiate con noi in Italia!
WIOSLUJCIE.PL - Wiosłujcie z nami w Polsce!
PADDLEFASHION.com - Paddle with style

 • AQUA MARINA - deski SUP według marki
 • F2 - deski SUP według marki
 • GLADIATOR - deski SUP według marki
 • HYDRO FORCE - deski SUP według marki
 • BODY GLOVE - deski SUP według marki
 • SPINERA - deski SUP według marki
 • MOAI - deski SUP według marki
 • ZRAY - deski SUP według marki
 • SKIFFO - deski SUP według marki
 • WATTSUP - deski SUP według marki
 • COASTA - deski SUP według marki
 • STX - deski SUP według marki
 • AZTRON - deski SUP według marki
 • LOZEN - deski SUP według marki
 • AQUADESIGN - deski SUP według marki
 • ABSTRACT - deski SUP według marki
 • DELTA - deski SUP według marki
 • SIC MAUI - deski SUP według marki