Deska SUP AQUA MARINA MONSTER 12'0 - pompowany paddleboard 2022 - wariant: zestaw podstawowy

ID: 12351388189

SUPER PROMO
Pompowana deska SUP AQUA MARINA MONSTER 12'0” (sezon 2022) to uniwersalny, wielki, rodzinny SUP typu ALLROUND XL przeznaczony dla początkujących i średnio-zaawansowanych użytkowników szukających deski do pływania z rodziną. Maksymalna nośnośc tej deski SUP to aż 170 kg  (Jeśli potrzebujesz deski… Więcej informacji 

Wybierz swój wariant

Kliknij tutaj, aby wybrać inne warianty tego produktu.

W magazynie Wysyłka z reguły w ciągu 24 godzin.

Twoja cena 1 800 zł 
Przed rabatem 2 190 zł RABAT 18%
Najniższa cena w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 1 800 zł 

Inne w kategorii:
Deski SUP - AQUA MARINA
Bordowy, czerwony - wiosłujcie w ulubionym kolorze
Rodzinne duże deski SUP


Deska SUP AQUA MARINA MONSTER 12'0 - pompowany paddleboard 2022 - wariant: zestaw podstawowy

Pompowana deska SUP AQUA MARINA MONSTER 12'0” (sezon 2022) to uniwersalny, wielki, rodzinny SUP typu ALLROUND XL przeznaczony dla początkujących i średnio-zaawansowanych użytkowników szukających deski do pływania z rodziną. Maksymalna nośnośc tej deski SUP to aż 170 kg  (Jeśli potrzebujesz deski rodzinnej z jeszcze większą nośnością sprawdź model SUPER TRIP). Ta deska SUP nadaje się do pływania rodzinego po jeziorach i wodach z niewielką falą. AQUA MARINA MONSTER 12'0'' to idealny zestaw dla osób/ rodzin rozpoczynających swoją przygodę z paddleboardingiem.

Wymiary deski SUP:  366 cm długości, 84 cm szerokości i 15 cm wysokości. Pojemność deski wynosi 380 litrów. Waga samej deski: 10,1 kg.

Z przyjemnością prezentujemy Wam nowe modele marki AQUA MARINA na sezon 2022, które mieliśmy okazję osobiście testować. Pompowane deski SUP marki AQUA MARINA charakteryzują się wysoką jakością wykonania, jednocześnie są bardzo przystępne cenowo. Wszechstronne, Allround'owe deski SUP marki AQUA MARINA to najlepiej sprzedająca się linia produktów SUP na świecie.

Większość modeli została powiększona w stosunku do ich wersji z poprzednich sezonów. Jeśli wcześniej pływałeś na deskach AQUA MARINA, zwróć na to uwagę. Model MONSTER to nowość w ofercie 2022 w kategori desek o bardzo dużej nośności - deska posiada 366 cm długości i bardzo stabilną szerokość 84 cm. Producent podaje maksymalne obciążenie w granicach 170 kg, jednak bazując na naszym doświadczeniu rekomendujemy, aby maksymalna waga jednego wioślarza stojącego na środku deski nie przekraczała 140 kg. AQUA MARINA MONSTER to deska rodzinna, zatem SUP poradzi sobie z większym obciążeniem, jeśli ciężar zostanie rozłożony na więcej punktów. Kiedy dwie lub nawet 3 osoby wiosłują na desce SUP, ciężar jest rozłożony na kilka punktów - paddleboard jest głębiej zanurzony, ale płynie poprawnie.

Na pokładzie deski znajdują się 4 mocowania typu D-ring, do których można przypiąć siedzisko kajakowe (siedzisko nie jest częścią podstawowego zestawu).

Powierzchnia deski SUP pokryta jest warstwą antypoślizgowej pianki z wytłoczonym wzorem typu Diamond Grip. Pianka która jest bardzo przyjemna w dotyku, a jednocześnie zapewnia doskonałą przyczepność i chroni przed ślizganiem.

Na dziobie deski znajduje się linka typu Bungy do zamocowania bagażu lub rzeczy osobistych potrzebnych na wyprawę. Zalecamy zakup wodoodpornej torby do przechowywania rzeczy osobistych  np. kluczyków do samochodu, telefonu, portfela.

Deska SUP jest wyposażona w jeden szybko wyjmowany tylni statecznik.

Zalecane ciśnienie wynosi 13 PSI, maksymalne to 15 PSI.
Podstawowy zestaw zawiera:

 • Deskę SUP Aqua Marina
 • Plecak transportowy
 • Manualną pompkę dwufunkcyjną z manometrem - LIQUID AIR V1 - inne pompki elektryczne znajdziesz w Akcesoria - Pompki
 • Trzyczęściowe aluminiowe wiosło Aqua Marina Sports III z plastikowym piórem wzmocnionym laminatem, o zakresie regulacji 165-210cm
 • Leash – linka bezpieczeństwa (wymagany element na polskich akwenach)  - zapasowy znajdziesz w Akcesoria - Leashe
 • Statecznik typu SLIDE IN - części zamienne dostępne w Akcesoria – StatecznikiBasic Set - AQUA MARINA černá


Zestaw startowy zawiera:

 • Zestaw podstawowy

 • Elektryczną pompkę STAR 6 do bezwysiłkowego pompowania deski z gniazdka samochodowego 12V lub PowerBanka STAR (nie dołączony) do 16 PSI.

 • Wodoodporną torbę o pojemności 10 litrów, w której wygodnie pomieścisz telefon, kluczyki samochodowe, portfel, aparat fotograficzny i inne drobne przedmioty.

Start Set - STAR 6 Blue Bag 10l


Zestaw kajakowy:

 • Do zestawu podstawowego dołączamy siedzisko kajakowe
 • 3-częściowe wiosło zostało zastąpione 4-częściowym wiosłem typu combo - SUP/KAJAK.Kajaková sada k paddleboardu

Super zestaw zawiera:

 • Wszystkie elementy z poprzednich zestawów: podstawowego (bez podstawowego wiosła jeśli jest zamienione z kajakowym) i kajakowego (jeśli deskę można kupić w tym zestawie)

 • Elektryczną pompkę STAR 6 do bezwysiłkowego pompowania deski z gniazdka samochodowego 12V lub PowerBanka STAR (nie dołączony) do 16 PSI.

 • Wodoodporną torbę o pojemności 10 litrów, w której wygodnie pomieścisz telefon, kluczyki samochodowe, portfel, aparat fotograficzny i inne drobne przedmioty.


Super Set STAR 6 Blue Bag 10l


Polecamy - bojka do wiosła SUP

Większość wioseł do desek SUP unosi się na wodzie, ale wieloczęściowe wiosła pływają tylko krótki czas.

Bojka do wiosła daje pewność, że nie „utopisz” swojego wiosła. Szczególnie jeśli na twojej desce pływają dzieci lub pożyczasz ją osobom początkującym to bojka może okazać się niezastąpionym wyposażeniem, dzięki któremu nie stracisz wiosła.

Ważne! Bojka nie jest elementem zastawu SUP.

Floater - Blue


Wiosłujcie bezpiecznie

Zapewnij bezpieczeństwo swoim dzieciom i sobie. Zawsze zakładaj leash - linkę bezpieczeństwa. Dzieci i osoby nieumiejące pływać powinny także zawsze nosić kamizelki ratunkowe.

Czy wiesz, że oprócz kamizelki ratunkowej istnieje jeszcze inny - niepozorny, ale skuteczny system ratunkowy? RESTUBE. Kliknij tutaj, aby obejrzeć film o bezpieczeństwie nad wodą.


Safety - Vest, Restube


AQUA MARINA pompowane deski SUP ALL-AROUND balení - deska SUP, statecznik, regulowane 3-częściowe wiosł0 SPORT II, pompka V1, leash – linka bezpieczeństwa, plecak/ torba transportowa zip pack

Zestaw kajakowy:

Do zestawu podstawowego dołączamy siedzisko kajakowe oraz 3-częściowe wiosło zostało zastąpione 4-częściowym wiosłem typu combo.

AQUA MARINA zestaw z siedziskiem i wiosłem kajakowym

W oferowanym zestawie kajakowym, 3-częściowe wiosło zostało zastąpione 4-częściowym wiosłem typu combo.

AQUA MARINA zestaw z siedziskiem i wiosłem kajakowym


bojka do wiosła SUP


Większość wioseł do desek SUP unosi się na wodzie, ale wieloczęściowe wiosła aluminiowe pływają tylko krótki czas.

Bojka do wiosła daje pewność, że nie „utopisz” swojego wiosła. Szczególnie jeśli na twojej desce pływają dzieci lub pożyczasz ją osobom początkującym to bojka może okazać się niezastąpionym wyposażeniem, dzięki któremu nie stracisz wiosła.

Ważne! Bojka nie jest elementem zastawu SUP.
Deska SUP AQUA MARINA MONSTER 12'0 ZESTAW 2021Deska SUP AQUA MARINA MONSTER 12'0 ZESTAW 2021Deska SUP AQUA MARINA MONSTER 12'0 ZESTAW 2021Deska SUP AQUA MARINA MONSTER 12'0 ZESTAW 2021Deska SUP AQUA MARINA MONSTER 12'0 ZESTAW 2021

AQUA MARINA modele ALL-AROUND 2021 - VIBRANT, BREEZE, VAPOR, FUSION, MONSTER

Deska SUP AQUA MARINA modely ALL-AROUND 2021eska SUP AQUA MARINA modely ALL-AROUND 2021Paddleboardy AQUA MARINA modely ALL-AROUND 2021

AQUA MARINA modely 2021

Deska SUP AQUA MARINA všechny modely 2021Deska SUP AQUA MARINA MONSTER 12'0 zestaw 2021Deska SUP AQUA MARINA MONSTER 12'0 zestaw 2021Deska SUP AQUA MARINA MONSTER 12'0 zestaw 2021Deska SUP AQUA MARINA MONSTER 12'0 zestaw 2022Deska SUP AQUA MARINA MONSTER 12'0 zestaw 2022


Instrukcja użytkowania desek SUP i WindSUP


AQUA MARINA model Model 2021/2022
Marka AQUA MARINA
kolor czerwony 
W zestawie wiosło Tak
W zestawie leash Tak
Pojemność deski SUP 380l
Ciśnienie deski SUP paddleboarda 15PSI
Maksymalna waga użytkownika 170kg
Długość deski SUP paddleboarda 366cm
Szerokość deski SUP paddleboarda 84cm
Wysokość deski SUP paddleboarda 15cm
Waga deski SUP paddleboarda 10,1kg
Stateczniki do deski SUP 1x wsuwany SLIDE-IN
Rodzinna deska SUP Tak
Deska umożliwia transport psów Tak
Rodzaj deski SUP Allround - wszechstronny
Rodzaj deski SUP Rodzinne Duże
AQUAMARINA linia produktów ALL-AROUND
Możliwość zamocowania siedziska kajakowego Tak
Model 2022
Funkcje deski SUP - Stabilność 80%
Funkcje deski SUP – Zwrotność (łatwość obsługi) 80%
Funkcje deski SUP - Płynięcie w linii prostej 70%
Funkcje deski SUP - Prędkość 70%
AQUA MARINA paddleboardy

Jak wybrać deskę SUP

Jak wybrać deskę SUP

Z przyjemnością oferujemy w naszym sklepie wiele desek SUP (paddleboardów) różnych marek, rozmiarów i typów. Rozumiemy jednak, że wybór odpowiedniej deski nie jest łatwy. Dlatego przygotowaliśmy ten interaktywny przewodnik. Czytaj dalej...

Jak zacząć s paddleboard

Jak zacząć pływać na desce SUP

Wskazówki i porady dla początkujących SUPowców (Stand up Paddling). Zapoznamy Cię z podstawowymi zasadami bezpieczeństwa, doradzimy również, jak efektywniej wiosłować, jak wybrać odpowiednie miejsca na pływanie na desce SUP, jak wrócić na deskę po upadku i wiele więcej Czytaj dalej...


Gdzie pływać na doske SUP


Gdzie pływać na desce SUP

Wiosłowanie na stojąco jest naprawdę proste! Praktycznie na każdym akwenie wodny można bezpiecznie pływać. Przykładowymi miejscami są między innymi tamy, jeziora, duże jak i małe stawy, rzeki no i oczywiście morze. Czytaj dalej...

Nauka Windsurfingu na dmuchanej desce – WindSUP


Nauka Windsurfingu na dmuchanej desce – WindSUP

Tak, żagiel można przymocować do niektórych pompowanych desek SUP. Zobacz zdjęcia i filmy obrazujące podstawowe elementy sterowania deską windsurfing, takie jak wyciąganie żagla z wody, obracanie się pod wiatr i zawracanie z wiatrem - halsowanie. Czytaj dalej...

AQUA MARINA model Model 2021/2022
Marka AQUA MARINA
kolor czerwony 
W zestawie wiosło Tak
W zestawie leash Tak
Pojemność deski SUP 380l
Ciśnienie deski SUP paddleboarda 15PSI
Maksymalna waga użytkownika 170kg
Długość deski SUP paddleboarda 366cm
Szerokość deski SUP paddleboarda 84cm
Wysokość deski SUP paddleboarda 15cm
Waga deski SUP paddleboarda 10,1kg
Stateczniki do deski SUP 1x wsuwany SLIDE-IN
Rodzinna deska SUP Tak
Deska umożliwia transport psów Tak
Rodzaj deski SUP Allround - wszechstronny
Rodzaj deski SUP Rodzinne Duże
AQUAMARINA linia produktów ALL-AROUND
Możliwość zamocowania siedziska kajakowego Tak
Model 2022
Funkcje deski SUP - Stabilność 80%
Funkcje deski SUP – Zwrotność (łatwość obsługi) 80%
Funkcje deski SUP - Płynięcie w linii prostej 70%
Funkcje deski SUP - Prędkość 70%
AQUA MARINA paddleboardy

PADDELT.DE - Paddelt mit uns in Deutschland und Österreich!
PADLUJTE.CZ - Pádlujte s námi v Česku a Slovensku!
PAGAIATE.IT - Pagaiate con noi in Italia!
WIOSLUJCIE.PL - Wiosłujcie z nami w Polsce!
PADDLEFASHION.com - Paddle with style

 • AQUA MARINA - deski SUP według marki
 • F2 - deski SUP według marki
 • GLADIATOR - deski SUP według marki
 • HYDRO FORCE - deski SUP według marki
 • BODY GLOVE - deski SUP według marki
 • SPINERA - deski SUP według marki
 • MOAI - deski SUP według marki
 • ZRAY - deski SUP według marki
 • SKIFFO - deski SUP według marki
 • WATTSUP - deski SUP według marki
 • COASTA - deski SUP według marki
 • STX - deski SUP według marki
 • AZTRON - deski SUP według marki
 • LOZEN - deski SUP według marki
 • AQUADESIGN - deski SUP według marki
 • ABSTRACT - deski SUP według marki
 • DELTA - deski SUP według marki
 • SIC MAUI - deski SUP według marki