Deska AQUA MARINA CASCADE 13'2 pompowany kajak i SUP w jednym - model 2024 - wariant: zestaw podstawowy

ID: 12351390607

Życie polega między innymi na odkrywaniu nieznanego i próbowaniu czegoś nowego. Nowa seria CASCADE jest stworzona właśnie w tym celu. Dwumiejscowa hybrydowa deska-kajak Aqua Marina CASCADE 13'2 łączy w sobie bardzo stabilny paddleboard z wygodnym kajakiem. To świetna propozycja dla całej rodziny.… Więcej informacji 

Wybierz swój wariant

Kliknij tutaj, aby wybrać inne warianty tego produktu.

W magazynie Wysyłka z reguły w ciągu 24 godzin.

Twoja cena 3 700 zł 

Inne w kategorii:
Deski SUP - AQUA MARINA
SUPKAJAK - deska SUP i kajak w jednym
Pomarańczowy - wiosłujcie w ulubionym kolorze
Niebieski - wiosłujcie w ulubionym kolorze
Deski SUP TOURING
Duże deski SUP typu Touring


Deska AQUA MARINA CASCADE 13'2 pompowany kajak i SUP w jednym - model 2024 - wariant: zestaw podstawowy

Życie polega między innymi na odkrywaniu nieznanego i próbowaniu czegoś nowego. Nowa seria CASCADE jest stworzona właśnie w tym celu. Dwumiejscowa hybrydowa deska-kajak Aqua Marina CASCADE 13'2 łączy w sobie bardzo stabilny paddleboard z wygodnym kajakiem. To świetna propozycja dla całej rodziny. Niezwykła stabilność CASCADE powoduje, że przewożeniu małych dzieci jest bezkonkurencyjny. Ten hybrydowy model wykorzystuje zalety zarówno SUP, jak i kajaka, będąc przy tym łatwym w transporcie i bardzo wszechstronnym. Spełni potrzeby wszystkich początkujących i bardziej zaawansowanych wioślarzy, którzy są gotowi na wyprawy na jeziora, rzeki i morza.

Wymiary deski SUP: wysokość 20 cm, szerokość 98 cm, długość 402 cm. Pojemność deski wynosi 620 litrów, a jej waga to 15 kg. Maksymalna nośność: 250 kg.

CASCADE jest wykonany w technologii Drop Stitch Light dzięki temu jest niezwykle sztywny. Dodatkowo podłogi są osobno pompowane dzięki czemu wygodniej się z nich korzysta. Duża pojemność uzyskana między innymi dzięki grubości aż 20 cm zwiększa nośność deski. Dzięki temu pomieścimy na jej pokładzie wszystkich podróżników i cały niezbędny sprzęt na długie wyprawy. Ten wielofunkcyjny kajak jest dostarczany z pełnym zestawem akcesoriów, w tym dwoma statecznikami czy dwoma dwufunkcyjnymi wiosłami. Jest wyposażony w wiele uchwytów ułatwiających przenoszenie. Kajak posiada także zawory spustowe do usuwania wody z pokładu.

Jego konstrukcja pozwala na wygodne wiosłowanie dwóch dorosłych osób, zarówno na stojąco jak i na siedząco. Duża wyporność zapewnia komfortow podróżowanie bez konieczności martwienia się czy dodatkowa butelka wody nie przeciąży deski.

Jeśli zdecydujesz się pływać na CASCAD-zie jak na desce SUP, masz dwie opcje, gdzie stanąć. Jeśli wolisz większą stabilność, stań na dolnym pokładzie. Dzięki nisko położonemu środkowi ciężkości wiosłowanie na stojąco jest bardziej stabilne i może być wykonywane przez każdego niezależnie od jego doświadczenia w pływaniu na SUPach. Ponadto ścianki wnęki dodatkowo oddzielają Cię od wody. Jednak gdy wybierzesz stanie na tylnym, podwyższonym pokładzie, od razu będziesz mieć lepszy widok i możesz wykonywać szybkie skręty.

Na SUPKAJAKU CASCADE-em możesz pływać również w pozycji siedzącej. Kajakowe siedzisko (do kupienia osobno tutaj) w tym modelu mocuje się w podwójny sposób. Klasyczne linki z zaczepami montujemy do 4 d-ringów na górnym pokładzie, ale dodatkowo siedzisko mocujemy również do rzepów na górnym pokładzie. Dzięki temu jest ono bardziej stabilne. Siedzenie na podwyższeniu jest wygodniejsze niż na standardowej desce SUP, ponieważ siedzisz jak na krześle z nogami lekko opuszczonymi. Ponadto na dolnym pokładzie Cascade możesz jednocześnie przewozić małego pasażera lub ładunek.

Powierzchnia deski SUP pokryta jest warstwą antypoślizgowej pianki z wytłoczonym wzorem typu Diamond Grooving Sand Ripple. Ta super pianka EVA jest bardzo przyjemna w dotyku, a jednocześnie zapewnia doskonałą przyczepność i chroni przed ślizganiem.

Na dziobie deski znajduje się najnowszy system płaskich linek bungee RED STRAP™ do zamocowania bagażu lub rzeczy osobistych potrzebnych na wyprawę. Zalecamy zakup wodoodpornej torby do przechowywania rzeczy osobistych  np. kluczyków do samochodu, telefonu, portfela.

Deska SUP CASCADE 13'2  jest wyposażona w dwa łatwo wyjmowane stateczniki SWIFT ATTACH FIN typu Click-IN. System SAFS™ (Swift Attach Fin System) pozwala na błyskawiczny montaż i demontaż statecznika przy pomocy jednego „kliknięcia”.Zestaw podstawowy zawiera:

 • Deskę SUP Aqua Marina
 • Plecak transportowy Eco-Friendly CIRCUPACK™
 • Manualną pompkę dwufunkcyjną z manometrem - LIQUID AIR V1 - inne pompki np. elektryczne znajdziesz w Akcesoria - Pompki
 • 2x Czteroczęściowe, dwufunkcyjne wiosło 2w1 Aqua Marina Dual Tech
 • 2x Leash – linka bezpieczeństwa (wymagany element na polskich akwenach)  - zapasowy znajdziesz w Akcesoria - Leashe
 • Dwa stateczniki typu SWIFT z systemu CLICK-IN - części zamienne dostępne w Akcesoria – Stateczniki
 • Zestaw naprawczy (łatki i klucz do zaworu) - jak naprawić deskę sprawdź w naszym SUP Porcie


Basic Set 2024 - AQUA MARINA CASCADE 2

Zestaw startowy zawiera:

 • Zestaw podstawowy

 • Elektryczną pompkę STAR 6 do bezwysiłkowego pompowania deski z gniazdka samochodowego 12V lub PowerBanka STAR (nie dołączony) do 16 PSI.

 • Wodoodporną torbę o pojemności 10 litrów, w której wygodnie pomieścisz telefon, kluczyki samochodowe, portfel, aparat fotograficzny i inne drobne przedmioty.

Start Set - STAR 6 Blue Bag 10l


Polecamy - bojka do wiosła SUP

Większość wioseł do desek SUP unosi się na wodzie, ale wieloczęściowe wiosła pływają tylko krótki czas.

Bojka do wiosła daje pewność, że nie „utopisz” swojego wiosła. Szczególnie jeśli na twojej desce pływają dzieci lub pożyczasz ją osobom początkującym to bojka może okazać się niezastąpionym wyposażeniem, dzięki któremu nie stracisz wiosła.

Ważne! Bojka nie jest elementem zastawu SUP.

Floater - Blue


Wiosłujcie bezpiecznie

Zapewnij bezpieczeństwo swoim dzieciom i sobie. Zawsze zakładaj leash - linkę bezpieczeństwa. Dzieci i osoby nieumiejące pływać powinny także zawsze nosić kamizelki ratunkowe.

Czy wiesz, że oprócz kamizelki ratunkowej istnieje jeszcze inny - niepozorny, ale skuteczny system ratunkowy? RESTUBE. Kliknij tutaj, aby obejrzeć film o bezpieczeństwie nad wodą.


Safety - Vest, Restube
AQUA MARINA CASCADE 13'2 nafukovací kajak a paddleboard model 2024


AQUA MARINA CASCADE 13'2 nafukovací kajak a paddleboard model 2024AQUA MARINA CASCADE 13'2 nafukovací kajak a paddleboard model 2024AQUA MARINA CASCADE 13'2 nafukovací kajak a paddleboard model 2024AQUA MARINA CASCADE 13'2 nafukovací kajak a paddleboard model 2024AQUA MARINA CASCADE 13'2 nafukovací kajak a paddleboard model 2024AQUA MARINA CASCADE 13'2 nafukovací kajak a paddleboard model 2024AQUA MARINA CASCADE 13'2 nafukovací kajak a paddleboard model 2024
AQUA MARINA CASCADE 13'2 nafukovací kajak a paddleboard model 2024

Deska AQUA MARINA CASCADE 13'2 pompowany kajak i SUP w jednym - model 2024Deska AQUA MARINA CASCADE 13'2 pompowany kajak i SUP w jednym - model 2024Deska AQUA MARINA CASCADE 13'2 pompowany kajak i SUP w jednym - model 2024Deska AQUA MARINA CASCADE 13'2 pompowany kajak i SUP w jednym - model 2024Deska AQUA MARINA CASCADE 13'2 pompowany kajak i SUP w jednym - model 2024Deska AQUA MARINA CASCADE 13'2 pompowany kajak i SUP w jednym - model 2024Deska AQUA MARINA CASCADE 13'2 pompowany kajak i SUP w jednym - model 2024


Instrukcja użytkowania desek SUP i WindSUP


Model kajaku CASCADE
Marka AQUA MARINA
Typ kajaka SUPKAJAK - deska SUP i kajak
kolor pomarańczowy 
kolor niebieski 
W zestawie wiosło Tak
W zestawie leash Tak
Pojemność deski SUP 620l
Długość deski SUP paddleboarda 402cm
Szerokość deski SUP paddleboarda 98cm
Wysokość deski SUP paddleboarda 20cm
Waga deski SUP paddleboarda 15kg
Stateczniki do deski SUP 2x wsuwany CLICK-IN (Swift Attach)
Rodzaj deski SUP Touring - dłuższe wyprawy, ćwiczenie kondycji
Rodzaj deski SUP Touring Duże
Rodzaj deski SUP Team – zespołowa, rodzinna
Możliwość zamocowania siedziska kajakowego Tak
Model 2024
AQUA MARINA model Model 2024
Pompowane kajaki
AQUA MARINA paddleboardy

Jak wybrać deskę SUP

Jak wybrać deskę SUP

Z przyjemnością oferujemy w naszym sklepie wiele desek SUP (paddleboardów) różnych marek, rozmiarów i typów. Rozumiemy jednak, że wybór odpowiedniej deski nie jest łatwy. Dlatego przygotowaliśmy ten interaktywny przewodnik. Czytaj dalej...

Jak zacząć s paddleboard

Jak zacząć pływać na desce SUP

Wskazówki i porady dla początkujących SUPowców (Stand up Paddling). Zapoznamy Cię z podstawowymi zasadami bezpieczeństwa, doradzimy również, jak efektywniej wiosłować, jak wybrać odpowiednie miejsca na pływanie na desce SUP, jak wrócić na deskę po upadku i wiele więcej Czytaj dalej...


Gdzie pływać na doske SUP


Gdzie pływać na desce SUP

Wiosłowanie na stojąco jest naprawdę proste! Praktycznie na każdym akwenie wodny można bezpiecznie pływać. Przykładowymi miejscami są między innymi tamy, jeziora, duże jak i małe stawy, rzeki no i oczywiście morze. Czytaj dalej...

Nauka Windsurfingu na dmuchanej desce – WindSUP


Nauka Windsurfingu na dmuchanej desce – WindSUP

Tak, żagiel można przymocować do niektórych pompowanych desek SUP. Zobacz zdjęcia i filmy obrazujące podstawowe elementy sterowania deską windsurfing, takie jak wyciąganie żagla z wody, obracanie się pod wiatr i zawracanie z wiatrem - halsowanie. Czytaj dalej...

Model kajaku CASCADE
Marka AQUA MARINA
Typ kajaka SUPKAJAK - deska SUP i kajak
kolor pomarańczowy 
kolor niebieski 
W zestawie wiosło Tak
W zestawie leash Tak
Pojemność deski SUP 620l
Długość deski SUP paddleboarda 402cm
Szerokość deski SUP paddleboarda 98cm
Wysokość deski SUP paddleboarda 20cm
Waga deski SUP paddleboarda 15kg
Stateczniki do deski SUP 2x wsuwany CLICK-IN (Swift Attach)
Rodzaj deski SUP Touring - dłuższe wyprawy, ćwiczenie kondycji
Rodzaj deski SUP Touring Duże
Rodzaj deski SUP Team – zespołowa, rodzinna
Możliwość zamocowania siedziska kajakowego Tak
Model 2024
AQUA MARINA model Model 2024
Pompowane kajaki
AQUA MARINA paddleboardy

PADDELT.DE - Paddelt mit uns in Deutschland und Österreich!
PADLUJTE.CZ - Pádlujte s námi v Česku a Slovensku!
PAGAIATE.IT - Pagaiate con noi in Italia!
WIOSLUJCIE.PL - Wiosłujcie z nami w Polsce!
PADDLEFASHION.com - Paddle with style

 • AQUA MARINA - deski SUP według marki
 • F2 - deski SUP według marki
 • GLADIATOR - deski SUP według marki
 • HYDRO FORCE - deski SUP według marki
 • BODY GLOVE - deski SUP według marki
 • SPINERA - deski SUP według marki
 • MOAI - deski SUP według marki
 • ZRAY - deski SUP według marki
 • SKIFFO - deski SUP według marki
 • WATTSUP - deski SUP według marki
 • COASTA - deski SUP według marki
 • STX - deski SUP według marki
 • AZTRON - deski SUP według marki
 • LOZEN - deski SUP według marki
 • AQUADESIGN - deski SUP według marki
 • ABSTRACT - deski SUP według marki
 • DELTA - deski SUP według marki
 • SIC MAUI - deski SUP według marki