Deska SUP MOAI ALLROUND 9'5 z wiosłem - pompowany paddleboard

ID: 12351388455

Aloha! Poznaj markę MOAI. Dzięki ich niezwykłym deskom Hawaje będą tylko kilka pociągnięć wiosłem od Ciebie! MOAI 9'5 to idealna deska dla każdego miłośnika SUP - początkującego lub bardziej doświadczonego. SUP MOAI 9'5 to także świetna opcja dla wszystkich osób szukających swojej pierwszej deski.… Więcej informacji 

W magazynie Wysyłka z reguły w ciągu 24 godzin.

Twoja cena 2 400 zł 

Inne w kategorii:
Deski SUP - MOAI
Deski SUP dla kobiet
Małe uniwersalne deski SUP


Deska SUP MOAI ALLROUND 9'5 z wiosłem - pompowany paddleboard

Aloha! Poznaj markę MOAI. Dzięki ich niezwykłym deskom Hawaje będą tylko kilka pociągnięć wiosłem od Ciebie! MOAI 9'5 to idealna deska dla każdego miłośnika SUP - początkującego lub bardziej doświadczonego. SUP MOAI 9'5 to także świetna opcja dla wszystkich osób szukających swojej pierwszej deski. Paddleboard doskonale sprawdzi się dla lżejszych użytkowników. Deska jest łatwa do manewrowania, oraz odpowiednio sztywna i stabilna. Dzięki swojej specjalnej konstrukcji i mniejszym gabarytom MOAI 9'5 nada się również do surfowania na niedużych falach. 

Stylowy i efektowny wygląd deski nawiązujący do polinezyjskiej kultury doskonale prezentuje się na wodzie. I nie tylko sama deska wygląda dobrze! Dołączona torba transportowa na kółkach i pompka również świetnie się prezentują i wyraźnie czują hawajski klimat!

Wymiary deski SUP: długość: 287 cm, szerokość: 76 cm i wysokość: 13 cm. Waga samej deski: 9 kg. Maksymalna waga pojedynczego użytkownika: 110 kg. Pojemność deski wynosi 215 litrów.

W zestawie z deską otrzymujemy również wysokiej jakości wiosło z trzonkiem wykonanym z włókna szklanego. Jest ono zdecydowanie lżejsze niż modele aluminiowe dodawane do desek innych producentów.Hawajski klimat nad polskim morzem i jeziorami? Tylko z marką MOAI! Hawaje są bliżej niż myślisz! Paddleboard MOAI 9’5” to wszechstronna, kompaktowa deska SUP, który idealnie nadaje się na spokojniejszą wodę lub małe fale. Deska SUP posiada na dziobie elastyczną linkę typu Bungy, która służy do przymocowania rzeczy osobistych do deski. Zalecamy jednak do transportu zakup wodoodpornej torby do przechowywania rzeczy osobistych  np. kluczyków do samochodu, telefonu, portfela. Deska SUP wyposażona jest również w jeden wyjmowany statecznik w systemie US-Box (mocowanie za pomocą wkręcanej śruby). Pokład deski czyli górna powierzchnia deski SUP pokryta jest warstwą pianki EVA, która jest bardzo przyjemna w dotyku, a jednocześnie zapewnia wystarczającą antypoślizgowość. Deska dzięki swoim wymiarom umożliwia lepsze manewrowanie na wodzie i wykonywanie sprawniejszych zwrotów.

W zestawie z deską otrzymujemy również lekkie, wytrzymałe, 3-częściowe wiosło wykonane z włókna szklanego. Dzięki niemu nawet kilkugodzinne wiosłowanie nie będzie tak męczące jak z cięższymi wiosłam. W komplecie z SUPem MOAI dostaniemy również wygodny plecak transportowy wyposażony w kółka.

Deska posiada stylowe wzornictwo inspirowane kulturą polinezyjską. Dodatkowo również wiosło, pompka oraz torba transportowa na kółkach są spójne kolorystycznie i stylowo wyglądają.

Zestaw zawiera:

 • Deskę SUP MOAI 9’5”
 • Składane, regulowane wiosło z włókna szklanego
 • Wyjmowany plastikowy statecznik typu US-Box - części zamienne dostępne w Akcesoria – Stateczniki
 • Torbę transportową na kółkach
 • Leash – 10 calową linkę bezpieczeństwa - zapasowy znajdziesz w Akcesoria - Leashe
 • Pompkę wysokociśnieniową wyposażoną w manometr - inne pompki np. elektryczne znajdziesz w Akcesoria - Pompki
 • Zestaw naprawczy

MOAI to Holenderska marka zainspirowana mieszkańcami Polinezji, którzy wymyślili sztukę wiosłowania na desce. Nazwa marki MOAI wywodzi się od monolitycznych posągów ludzi „moai’s”, stworzonych przez mieszkańców wyspy Rapa Nui, znanej również jako Wyspa Wielkanocna. Wyspa została odkryta i zasiedlona przez polinezyjskich poszukiwaczy przygód i odkrywców, którzy podróżowali po Oceanie Spokojnym. Uważa się, że posągi te zostały stworzone przez mieszkańców Rapa Nui, aby czcić swoich przodków - morskich odkrywców. Firma MOAI dba o jak najlepsze wrażenia z użytkowania ich desek. Standardowo SUPy tej firmy posiadają w wyposażeniu wszystkie niezbędne elementy i akcesoria konieczne do natychmiastowego użycia deski zaraz po wyjęciu z kartonu. Wszystkie elementy zestawu możemy później wygodnie przechować w plecaku transportowym na kółkach.

bojka do wiosła SUP


Większość wioseł do desek SUP unosi się na wodzie, ale wieloczęściowe wiosła aluminiowe pływają tylko krótki czas.

Bojka do wiosła daje pewność, że nie „utopisz” swojego wiosła. Szczególnie jeśli na twojej desce pływają dzieci lub pożyczasz ją osobom początkującym to bojka może okazać się niezastąpionym wyposażeniem, dzięki któremu nie stracisz wiosła.

Ważne! Bojka nie jest elementem zastawu SUP.


Pompka elektryczna STAR 6 12V do desek SUP- maksymalne ciśnienie do 16PSI


Każda deska SUP jest oferowana z ręczną pompką wysokociśnieniową z manometrem. Częste pompowanie deski do standardowego ciśnienia 15 PSI, (tj. 1 atmosfera) może być nieco męczące.

Elektryczne pompki to znakomite rozwiązanie - wystarczy podłączyć do gniazdka 12V w samochodzie i ustawić żądane ciśnienie - możesz wtedy spokojnie iść się przebrać i przygotować się do pływania. Pompka sama się wyłącza po osiągnięciu wskazanego poziomu ciśnienia, a Twoja deska jest gotowa na wodowanie :-)
Pompka elektryczna nie jest częścią zestawu z deską SUP.
Elektrická pumpa není součástí balení paddleboardu.Deska SUP MOAI ALL-ROUND 9'5 - pompowanyDeska SUP MOAI ALLROUND 9'5 z wiosłem - pompowany paddleboardDeska SUP MOAI ALLROUND 9'5 z wiosłem - pompowany paddleboardDeska SUP MOAI ALLROUND 9'5 z wiosłem - pompowany paddleboardDeska SUP MOAI ALLROUND 9'5 z wiosłem - pompowany paddleboardDeska SUP MOAI ALLROUND 9'5 z wiosłem - pompowany paddleboard


Marka MOAI
W zestawie wiosło Tak
W zestawie leash Tak
Pojemność deski SUP 215l
Ciśnienie deski SUP paddleboarda 15PSI
Maksymalna waga użytkownika 110kg
Długość deski SUP paddleboarda 287cm
Szerokość deski SUP paddleboarda 76cm
Wysokość deski SUP paddleboarda 13cm
Waga deski SUP paddleboarda 9kg
Stateczniki do deski SUP 1x tylni typu US-BOX
Deska SUP odpowiednia dla kobiet Tak
Rodzaj deski SUP Allround - wszechstronny
Rodzaj deski SUP Uniwersalne Małe
Deski SUP MOAI

Jak wybrać deskę SUP

Jak wybrać deskę SUP

Z przyjemnością oferujemy w naszym sklepie wiele desek SUP (paddleboardów) różnych marek, rozmiarów i typów. Rozumiemy jednak, że wybór odpowiedniej deski nie jest łatwy. Dlatego przygotowaliśmy ten interaktywny przewodnik. Czytaj dalej...

Jak zacząć s paddleboard

Jak zacząć pływać na desce SUP

Wskazówki i porady dla początkujących SUPowców (Stand up Paddling). Zapoznamy Cię z podstawowymi zasadami bezpieczeństwa, doradzimy również, jak efektywniej wiosłować, jak wybrać odpowiednie miejsca na pływanie na desce SUP, jak wrócić na deskę po upadku i wiele więcej Czytaj dalej...


Gdzie pływać na doske SUP


Gdzie pływać na desce SUP

Wiosłowanie na stojąco jest naprawdę proste! Praktycznie na każdym akwenie wodny można bezpiecznie pływać. Przykładowymi miejscami są między innymi tamy, jeziora, duże jak i małe stawy, rzeki no i oczywiście morze. Czytaj dalej...

Nauka Windsurfingu na dmuchanej desce – WindSUP


Nauka Windsurfingu na dmuchanej desce – WindSUP

Tak, żagiel można przymocować do niektórych pompowanych desek SUP. Zobacz zdjęcia i filmy obrazujące podstawowe elementy sterowania deską windsurfing, takie jak wyciąganie żagla z wody, obracanie się pod wiatr i zawracanie z wiatrem - halsowanie. Czytaj dalej...

Marka MOAI
W zestawie wiosło Tak
W zestawie leash Tak
Pojemność deski SUP 215l
Ciśnienie deski SUP paddleboarda 15PSI
Maksymalna waga użytkownika 110kg
Długość deski SUP paddleboarda 287cm
Szerokość deski SUP paddleboarda 76cm
Wysokość deski SUP paddleboarda 13cm
Waga deski SUP paddleboarda 9kg
Stateczniki do deski SUP 1x tylni typu US-BOX
Deska SUP odpowiednia dla kobiet Tak
Rodzaj deski SUP Allround - wszechstronny
Rodzaj deski SUP Uniwersalne Małe
Deski SUP MOAI

PADDELT.DE - Paddelt mit uns in Deutschland und Österreich!
PADLUJTE.CZ - Pádlujte s námi v Česku a Slovensku!
PAGAIATE.IT - Pagaiate con noi in Italia!
WIOSLUJCIE.PL - Wiosłujcie z nami w Polsce!
PADDLEFASHION.com - Paddle with style

 • AQUA MARINA - deski SUP według marki
 • F2 - deski SUP według marki
 • GLADIATOR - deski SUP według marki
 • HYDRO FORCE - deski SUP według marki
 • BODY GLOVE - deski SUP według marki
 • SPINERA - deski SUP według marki
 • MOAI - deski SUP według marki
 • ZRAY - deski SUP według marki
 • SKIFFO - deski SUP według marki
 • WATTSUP - deski SUP według marki
 • COASTA - deski SUP według marki
 • STX - deski SUP według marki
 • AZTRON - deski SUP według marki
 • LOZEN - deski SUP według marki
 • AQUADESIGN - deski SUP według marki
 • ABSTRACT - deski SUP według marki
 • DELTA - deski SUP według marki
 • SIC MAUI - deski SUP według marki