Komplet WindSUP STX Hybrid Cruiser 10’4” 2023 + pędnik STX Rig - powierzchnia: 1,0m

ID: 12351390244

Kompletny zestaw dla osób, które chcą połączyć pływanie na SUPie oraz spróbować swoich sił na windsurfingu. W komplecie otrzymujemy deskę STX HYBRID CRUISER 10'4 2023 wraz z wybranym rozmiarem żagla/pędnika STX PowerKID Rig lub STX MiniKID Rig. Świetny zestaw dla amatorów windsurfingu. Deska… Więcej informacji 

W magazynie Wysyłka z reguły w ciągu 24 godzin.

Twoja cena 4 450 zł 
Przed rabatem 4 870 zł RABAT 9%
Najniższa cena w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 4 450 zł 

Inne w kategorii:
Pompowane deski SUP - STX
Deski SUP dla kobiet
Pompowane deski SUP z możliwością dołączenia żagla
Małe uniwersalne deski SUP


Komplet WindSUP STX Hybrid Cruiser 10’4” 2023 + pędnik STX Rig - powierzchnia: 1,0m

Kompletny zestaw dla osób, które chcą połączyć pływanie na SUPie oraz spróbować swoich sił na windsurfingu. W komplecie otrzymujemy deskę STX HYBRID CRUISER 10'4 2023 wraz z wybranym rozmiarem żagla/pędnika STX PowerKID Rig lub STX MiniKID Rig. Świetny zestaw dla amatorów windsurfingu.

Deska WindSUP STX HYBRID CRUISER 10'4 z wiosłem laminatowym (2023) to pompowana, wszechstronna deska idealna do wiosłowania na stojąco jak i nauki windsurfingu. Deska o rozmiarze 10’4” jest bardzo lekka (9,45 kg) i bardzo dobrze się nią manewruje. Do deski można przymocować żagiel windsurfingowy (pędnik windsurfing). W sezonie 2022 deska STX HYBRID CRUISER 10'4'' została wykonana w najnowszej technologii FXL czyli ultra lekkiej i bardzo sztywnej konstrukcji typu Machine Weave - dzięki niskiej wadze to deska SUP odpowiednia do lekcji windsurfingu dla lżejszych osób, o wadze poniżej 80 kg. Deska ma bardzo dobrą stabilność i grubość 12 cm. Nadaje się do pływania na mniejszych falach. Jest idealna także dla początkujących juniorów, kobiet i lżejszych mężczyzn. To świetna deska WindSUP do lekcji windsurfingu.

Wymiary deski SUP: długość: 315 cm, szerokość: 81 cm i wysokość: 12 cm. Pojemność deski wynosi 220 litrów. Waga samej deski: 9,45 kg. Maksymalna nośność to 110 kg. Sprawdź także nasze oferty kompletów WindSUP z żaglami / pędnikami.

NOWOŚĆ! Deski STX w nowym sezonie zostały wyposażone w nowe, bardzo komfortowe wiosło wykonane z włókna szklanego połączonego z karbonem (20%) - Teraz wiosłowanie staje się prawdziwą przyjemnością bez odrobiny kompromisu.

NOWOŚĆ! Górna powierzchnia deski SUP pokryta jest warstwą pianki EVA o dwóch różnych strukturach typu HONEY GRIP i Core, które są bardzo przyjemne w dotyku, a jednocześnie zapewniają świetne połączenie komfortu z antypoślizgowością.

Na rufie znajduje się także KICK PAD, ułatwiający szybkie zwroty, a także znajduje się tam dodatkowy zaczep do holowania. Deska posiada liczne uchwyty do transportu.

Z przodu, na dziobie znajduje się elastyczna linka Bungy do mocowania rzeczy osobistych lub ładunku.

Deska SUP wyposażona jest jeden tylni, wyjmowany statecznik Slide-In, który można szybko zamontować bez dodatkowych narzędzi oraz drugi większy centralny statecznik na potrzeby windsurfingu. Do deski możemy zamontować żagiel windsurfingowy (pędnik).

FXL - FUSION Double Layer, X-LIGHT to opatentowana przez STX technologia Machine Woven FUSION: jest to technologia produkcji dwuwarstwowych desek SUP, w której dwie warstwy PCV są łączone ze sobą na gorąco. Dodatkowo warstwa materiału wewnętrzna jest tkana co obniża znacząco wagę jednocześnie zwiększając wytrzymałość. W przeciwieństwie do konwencjonalnej technologii dwuwarstwowej oszczędza się około 25% masy. Ponadto deski powstałe przy użyciu technologii FXL są wytrzymalsze i mniej się uginają podczas pływania dzięki czemu deska SUP osiąga większe prędkości.

W zależności od wybranego rozmiaru żagla w komplecie otrzymujemy pędnik marki STX MiniKID lub STX PowerKID.

Żagiel windsurfingowy STX RIG – pędnik windsurfing

Pędnik windsurfingowy STX to lekki żagiel znanej marki STX/ PROLIMIT do desek SUP i windsurfingu. Komplet zawiera lekki, laminatowy EPX 3-częściowy maszt (lub aluminiowy w przypadku rozmiarów 1.0/ 1.5/ 2.0/ 2.5/ 3.0), regulowany aluminiowy bom, stopę masztu oraz fał startowy i linki do taklowania pędnika. Pędnik świetnie sprawdza się podczas pierwszych kroków na desce z żaglem,  jak i do amatorskiego uprawiania windsurfingu.

Dzięki masztowi wykonanemu z laminatu EPX, pędnik lepiej reaguje na wietrze i pozwala na rozwój swoich umiejętności.    

Żagiel windsurfingowy STX MiniKID – to pędnik windsurfing dedykowany dla dzieci, juniorów oraz kobiet - posiada aluminiowy maszt + bom o mniejszej średnicy dla łatwiejszego chwytu osób z drobnymi dłońmi.

UWAGA! 

 • Różne rozmiary pędnika mają różne kolory
 • Do podłączenia pędnika do deski SUP lub deski windsurfingowej potrzebujesz paletę masztu, która nie jest standardowo na wyposażeniu zestawu. Do zestawów WindSUP + pędnik dodajemy gratis paletę PROLIMIT typu Cardan o wartości 270 PLN.
 • Pędniki to przesyłki ponadgabarytowe i objęte są specjalnymi stawkami transportowymi. Wszystkie zamówienia pędników - żagli objęte są opłatą za wysyłkę wynoszącą 50 
W komplecie znajdziesz:

Zestaw z deską:

 • Deskę WindSUP STX
 • 1x Wyjmowany, plastikowe, tylne statecznik typu Slide-In
 • 1x Wyjmowany, duży, plastikowy, środkowy statecznik typu Slide-In
 • Leash - linke bezpieczeństwa
 • Wysokiej jakości składane, wiosło wykonane z włókna szklanego i karbonu (20%) z nylonowym piórem
 • Plecak transportowy
 • Pompka wysokociśnieniowa wyposażona w manometr
 • Zestaw naprawczy

Wraz z pędnikiem otrzymujemy:

 • żagiel STX PowerKID
 • 2-częściowy laminatowy maszt
 • aluminiowy bom
 • stopę masztu i adapter
 • fał startowy
 • linki do taklowania
 • pokrowiec transportowy
 • paleta CARDAN Joint o wartości 230 PLN w zestawieWindSup-Set - STX cruiserWindSup-Set - STX cruiser


Polecamy - bojka do wiosła SUP

Większość wioseł do desek SUP unosi się na wodzie, ale wieloczęściowe wiosła pływają tylko krótki czas.

Bojka do wiosła daje pewność, że nie „utopisz” swojego wiosła. Szczególnie jeśli na twojej desce pływają dzieci lub pożyczasz ją osobom początkującym to bojka może okazać się niezastąpionym wyposażeniem, dzięki któremu nie stracisz wiosła.

Ważne! Bojka nie jest elementem zastawu SUP.Floater - Black


Wiosłujcie bezpiecznie

Zapewnij bezpieczeństwo swoim dzieciom i sobie. Zawsze zakładaj leash - linkę bezpieczeństwa. Dzieci i osoby nieumiejące pływać powinny także zawsze nosić kamizelki ratunkowe.

Czy wiesz, że oprócz kamizelki ratunkowej istnieje jeszcze inny - niepozorny, ale skuteczny system ratunkowy? RESTUBE. Kliknij tutaj, aby obejrzeć film o bezpieczeństwie nad wodą.


Safety - Vest, Restube


Koszt dostawy pędników - żagli

Pędniki to przesyłki ponadgabarytowe i objęte są specjalnymi stawkami transportowymi. Wszystkie zamówienia pędników - żagli objęte są opłatą za wysyłkę wynoszącą 50 .

Montaż i taklowanie pędnika - żagla STX PowerkidDeska WindSUP STX Hybrid Cruiser 10’4” z wiosłem laminatowym - pompowany WindSUPDeska WindSUP STX Hybrid Cruiser 10’4” z wiosłem laminatowym - pompowany WindSUPDeska WindSUP STX Hybrid Cruiser 10’4” z wiosłem laminatowym - pompowany WindSUPDeska WindSUP STX Hybrid Cruiser 10’4” z wiosłem laminatowym - pompowany WindSUPDeska WindSUP STX Hybrid Cruiser 10’4” z wiosłem laminatowym - pompowany WindSUP


Instrukcja użytkowania desek SUP i WindSUP


Marka STX
W zestawie wiosło Tak
W zestawie leash Tak
Pojemność deski SUP 220l
Ciśnienie deski SUP paddleboarda 15PSI
Maksymalna waga użytkownika 90kg
Długość deski SUP paddleboarda 315cm
Szerokość deski SUP paddleboarda 81cm
Wysokość deski SUP paddleboarda 12cm
Waga deski SUP paddleboarda 7,9kg
Stateczniki do deski SUP 1x tylni, 1x środkowy
Deska SUP odpowiednia dla kobiet Tak
Rodzinna deska SUP Tak
Do deski SUP możesz dodać żagiel/pędnik(windsurfing) Tak
Rodzaj deski SUP Allround - wszechstronny
Rodzaj deski SUP Uniwersalne Małe
Możliwość zamocowania siedziska kajakowego Tak
Paddleboardy STX

Jak wybrać deskę SUP

Jak wybrać deskę SUP

Z przyjemnością oferujemy w naszym sklepie wiele desek SUP (paddleboardów) różnych marek, rozmiarów i typów. Rozumiemy jednak, że wybór odpowiedniej deski nie jest łatwy. Dlatego przygotowaliśmy ten interaktywny przewodnik. Czytaj dalej...

Jak zacząć s paddleboard

Jak zacząć pływać na desce SUP

Wskazówki i porady dla początkujących SUPowców (Stand up Paddling). Zapoznamy Cię z podstawowymi zasadami bezpieczeństwa, doradzimy również, jak efektywniej wiosłować, jak wybrać odpowiednie miejsca na pływanie na desce SUP, jak wrócić na deskę po upadku i wiele więcej Czytaj dalej...


Gdzie pływać na doske SUP


Gdzie pływać na desce SUP

Wiosłowanie na stojąco jest naprawdę proste! Praktycznie na każdym akwenie wodny można bezpiecznie pływać. Przykładowymi miejscami są między innymi tamy, jeziora, duże jak i małe stawy, rzeki no i oczywiście morze. Czytaj dalej...

Nauka Windsurfingu na dmuchanej desce – WindSUP


Nauka Windsurfingu na dmuchanej desce – WindSUP

Tak, żagiel można przymocować do niektórych pompowanych desek SUP. Zobacz zdjęcia i filmy obrazujące podstawowe elementy sterowania deską windsurfing, takie jak wyciąganie żagla z wody, obracanie się pod wiatr i zawracanie z wiatrem - halsowanie. Czytaj dalej...

Marka STX
W zestawie wiosło Tak
W zestawie leash Tak
Pojemność deski SUP 220l
Ciśnienie deski SUP paddleboarda 15PSI
Maksymalna waga użytkownika 90kg
Długość deski SUP paddleboarda 315cm
Szerokość deski SUP paddleboarda 81cm
Wysokość deski SUP paddleboarda 12cm
Waga deski SUP paddleboarda 7,9kg
Stateczniki do deski SUP 1x tylni, 1x środkowy
Deska SUP odpowiednia dla kobiet Tak
Rodzinna deska SUP Tak
Do deski SUP możesz dodać żagiel/pędnik(windsurfing) Tak
Rodzaj deski SUP Allround - wszechstronny
Rodzaj deski SUP Uniwersalne Małe
Możliwość zamocowania siedziska kajakowego Tak
Paddleboardy STX

PADDELT.DE - Paddelt mit uns in Deutschland und Österreich!
PADLUJTE.CZ - Pádlujte s námi v Česku a Slovensku!
PAGAIATE.IT - Pagaiate con noi in Italia!
WIOSLUJCIE.PL - Wiosłujcie z nami w Polsce!
PADDLEFASHION.com - Paddle with style

 • AQUA MARINA - deski SUP według marki
 • F2 - deski SUP według marki
 • GLADIATOR - deski SUP według marki
 • HYDRO FORCE - deski SUP według marki
 • BODY GLOVE - deski SUP według marki
 • SPINERA - deski SUP według marki
 • MOAI - deski SUP według marki
 • ZRAY - deski SUP według marki
 • SKIFFO - deski SUP według marki
 • WATTSUP - deski SUP według marki
 • COASTA - deski SUP według marki
 • STX - deski SUP według marki
 • AZTRON - deski SUP według marki
 • LOZEN - deski SUP według marki
 • AQUADESIGN - deski SUP według marki
 • ABSTRACT - deski SUP według marki
 • DELTA - deski SUP według marki
 • SIC MAUI - deski SUP według marki