Silnik elektryczny AQUA MARINA BlueDrive K Power fin - silnik elektryczny do desek SUP i kajaków

ID: 12351389984

Możliwość zastosowania dodatkowego silnika do deski SUP lub kajaka uprzyjemnia długie przejażdżki, oszczędza energię i może nam pomóc w awaryjnych sytuacjach. Opatentowany przez AQUA MARINA silnik BlueDrive K Power Fin to napęd do wszystkich desek SUP i większości kajaków AQUA MARINA i innych marek… Więcej informacji 

W magazynie Wysyłka z reguły w ciągu 24 godzin.

Twoja cena 1 599,00 zł 
Przed rabatem 1 830,00 zł RABAT 13%
Najniższa cena w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 1 830,00 zł 

Inne w kategorii:
Stateczniki do desek SUP
Stateczniki do desek SUP SLIDE-IN
Deski SUP - AQUA MARINA
Silniki elektryczne wodne - do desek SUP, kajaków, pontonów i łodzi


Silnik elektryczny AQUA MARINA BlueDrive K Power fin - silnik elektryczny do desek SUP i kajaków

Możliwość zastosowania dodatkowego silnika do deski SUP lub kajaka uprzyjemnia długie przejażdżki, oszczędza energię i może nam pomóc w awaryjnych sytuacjach.

Opatentowany przez AQUA MARINA silnik BlueDrive K Power Fin to napęd do wszystkich desek SUP i większości kajaków AQUA MARINA i innych marek. Wystarczy zamontować silnik w miejsce tylnego statecznika (fina), podłączyć akumulator do jednostki sterującej i jesteś gotowy do ruszenia na wodę. Silnik sprzedawany jest bez baterii, możesz użyć w nim dowolnego zewnętrznego akumulatora 12V.

To Ty wybierasz jaką baterię (nie jest częścią zestawu) zastosujesz w swoim silniku. Dopasuj ją do planu podróży, długości wyprawy i swoich potrzeb. Podróżuj lekko z małą baterią na krótką wycieczkę lub zabierz ze sobą mocny akumulator na długą wyprawę.

Silnik posiada 3 biegi – dwa do przodu o prędkości 4 km/h i 6 km/h i jeden wsteczny o maksymalnej prędkości do 1,8 km/h.

Dodatkowy silnik elektryczny AQUA MARINA, pasuje do większości desek SUP, kajaków i innych jednostek pływających, które wykorzystują skrzynkę statecznikową typu SLIDE-IN. Jeśli posiadasz inną skrzynkę statecznikową skorzystaj z odpowiedniego adaptera - US-BOX SLIDE-IN ; CLICK IN SWIFT SLIDE-IN

-UWAGA- SILNIK W ZESTAWIE NIE POSIADA AKUMULATORA (BATERII)

SILNIK ODRZUTOWY 360°

Wodny silnik odrzutowy BLUEDRIVE K jest wyposażony w 360° dopływ wody, zapewniający najlepszą wydajność i prędkość.

RUSZAJ WPRZÓD LUB W TYŁ

Silnik posiada 3 biegi – dwa do przodu (prędkość 4 i 6 km/h) oraz jeden rewers czyli bieg wsteczny (do 1,8 km/h). Pozwala to na wygodne nawigowanie na wodzie.

ODPOWIEDNIE ZABEZPIECZENIE

Zasilacz jest podłączony do użytkownika za pomocą smyczy z automatycznym wyłączaniem tzw. zrywką, aby zapobiec odpłynięciu pojazdu w przypadku wpadnięcia do wody.

WYSOKA WYDAJNOŚĆ

Wymień standardowy statecznik w swojej desce lub kajaku na nowy silnik BLUEDRIVE K. Twoja deska SUP lub kajak otrzyma e-moc, która pozwoli na uzyskanie dodatkowej prędkości aż 6km/h!

KOMPAKTOWE OPAKOWANIE

Całe opakowanie nowego BLUEDRIVE K waży tylko 5,0 kg (waga brutto) i jego transport jest dozwolony w samolotach. Waga samego silnika to tylko 3,2 kg (waga netto).

DOPASUJ GO DO SIEBIE

Silnik podłączasz do wybranego przez siebie zewnętrznego akumulatora (nie jest częścią zestawu), dzięki czemu możesz dopasować go do długości podróży.

Podróżuj lekko na krótką wyprawę lub zabierz wytrzymałe baterie na dłuższą trasę.

BEZPRZEWODOWE STEROWANIE

Przyśpieszaj, zwalniaj i cofaj dzięki bezprzewodowemu sterowaniu zasilaniem silnika. W zestawie z silnikiem otrzymujesz sterownik w wodoszczelnym etui na ramię. Dzięki niemu możesz wygodnie kontrolować swój silnik BLUE DRIVE K.

Dane techniczne:

Prędkość: 4-6 km/h; bieg wsteczny: do 1,8 km/h

Moc silnika: 12V DC, 240W

Wymiary stacji kontrolnej:  230 x 122 x 64mm

Czas działania: w zależności od zastosowanej baterii (akumulator nie jest częścią zestawu z silnikiem)

Sterowanie: bezprzewodowy pilot z 4 przyciskami

Mocowanie: wsuwane w skrzynkę statecznikową typu SLIDE IN + blokada zatrzaskowa

Dodatkowo w zestawie: linka bezpieczeństwa ze zrywką, etui na sterownik mocowane na ramię

Aqua Marina to jedna z największych i najpopularniejszych marek pompowanych desek SUP. Od ponad 10 lat ugruntowała swoją pozycję na rynku produkując paddleboardy, kajaki i akcesoria wysokiej jakości, w przystępnej cenie. Produkty Aqua Marina sprawdzą się zarówno dla początkujących jak i nieco bardziej zaawansowanych użytkowników. Dodatkowo bogata gama akcesoriów m. in. wioseł, toreb wodoszczelnych czy nawet silników elektrycznych pozwoli odpowiednio wyposażyć się każdemu miłośnikowi wiosłowania.
AQUA MARINA BlueDrive K Power fin - motor k paddleboardu, kajakuAQUA MARINA BlueDrive K Power fin - motor k paddleboardu, kajakuAQUA MARINA BlueDrive K Power fin - motor k paddleboardu, kajakuAQUA MARINA BlueDrive K Power fin - motor k paddleboardu, kajakuAQUA MARINA BlueDrive K Power fin - motor k paddleboardu, kajakuAQUA MARINA BlueDrive K Power fin - motor k paddleboardu, kajakuAQUA MARINA BlueDrive K Power fin - motor k paddleboardu, kajakuAQUA MARINA BlueDrive K Power fin - motor k paddleboardu, kajakuAQUA MARINA BlueDrive K Power fin - motor k paddleboardu, kajakuAQUA MARINA BlueDrive K Power fin - motor k paddleboardu, kajakuAQUA MARINA BlueDrive K Power fin - motor k paddleboardu, kajakuAQUA MARINA BlueDrive K Power fin - motor k paddleboardu, kajakuAQUA MARINA BlueDrive K Power fin - motor k paddleboardu, kajakuAQUA MARINA BlueDrive K Power fin - motor k paddleboardu, kajaku


Stateczniki do desek SUP Tak
Rodzaj stateczników do desek SUP SLIDE-IN szybkie uwolnienie
Marka AQUA MARINA
Silniki elektryczne Tak
Stateczniki SLIDE-IN do desek SUP

Jak wybrać deskę SUP

Jak wybrać deskę SUP

Z przyjemnością oferujemy w naszym sklepie wiele desek SUP (paddleboardów) różnych marek, rozmiarów i typów. Rozumiemy jednak, że wybór odpowiedniej deski nie jest łatwy. Dlatego przygotowaliśmy ten interaktywny przewodnik. Czytaj dalej...

Jak zacząć s paddleboard

Jak zacząć pływać na desce SUP

Wskazówki i porady dla początkujących SUPowców (Stand up Paddling). Zapoznamy Cię z podstawowymi zasadami bezpieczeństwa, doradzimy również, jak efektywniej wiosłować, jak wybrać odpowiednie miejsca na pływanie na desce SUP, jak wrócić na deskę po upadku i wiele więcej Czytaj dalej...


Gdzie pływać na doske SUP


Gdzie pływać na desce SUP

Wiosłowanie na stojąco jest naprawdę proste! Praktycznie na każdym akwenie wodny można bezpiecznie pływać. Przykładowymi miejscami są między innymi tamy, jeziora, duże jak i małe stawy, rzeki no i oczywiście morze. Czytaj dalej...

Nauka Windsurfingu na dmuchanej desce – WindSUP


Nauka Windsurfingu na dmuchanej desce – WindSUP

Tak, żagiel można przymocować do niektórych pompowanych desek SUP. Zobacz zdjęcia i filmy obrazujące podstawowe elementy sterowania deską windsurfing, takie jak wyciąganie żagla z wody, obracanie się pod wiatr i zawracanie z wiatrem - halsowanie. Czytaj dalej...

Stateczniki do desek SUP Tak
Rodzaj stateczników do desek SUP SLIDE-IN szybkie uwolnienie
Marka AQUA MARINA
Silniki elektryczne Tak
Stateczniki SLIDE-IN do desek SUP

PADDELT.DE - Paddelt mit uns in Deutschland und Österreich!
PADLUJTE.CZ - Pádlujte s námi v Česku a Slovensku!
PAGAIATE.IT - Pagaiate con noi in Italia!
WIOSLUJCIE.PL - Wiosłujcie z nami w Polsce!
PADDLEFASHION.com - Paddle with style

 • AQUA MARINA - deski SUP według marki
 • F2 - deski SUP według marki
 • GLADIATOR - deski SUP według marki
 • HYDRO FORCE - deski SUP według marki
 • BODY GLOVE - deski SUP według marki
 • SPINERA - deski SUP według marki
 • MOAI - deski SUP według marki
 • ZRAY - deski SUP według marki
 • SKIFFO - deski SUP według marki
 • WATTSUP - deski SUP według marki
 • COASTA - deski SUP według marki
 • STX - deski SUP według marki
 • AZTRON - deski SUP według marki
 • LOZEN - deski SUP według marki
 • AQUADESIGN - deski SUP według marki
 • ABSTRACT - deski SUP według marki
 • DELTA - deski SUP według marki
 • SIC MAUI - deski SUP według marki